Wiadomości

Loading


10.01.2019 | Jak skorzystać z promocji 3 miesiące za 0 zł w abonamencie?

Atrakcyjny abonament bez telefonu to dla wielu klientów dobra opcja płacenie mniejszych rachunków. Teraz możesz płacić jeszcze mniej. W abonamencie Virgin Mobile dajemy Ci trzy miesiące za darmo. Co zrobić, aby skorzystać z promocji? Zobacz poniżej.

Jak zaczynać to z bonusem

W nowej promocji Virgin Mobile pierwsze trzy miesiące w abonamencie otrzymujesz za darmo.

To doskonała oferta dla Ciebie, jeśli chcesz przenieść do nas numer, ale nie tylko. Jako nasz klient również możesz to zrobić. Natomiast, jeśli myślisz o grupie, to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca. Znajdziesz tam ważne informacje. Musisz także wiedzieć, że promocja  dotyczy oferty na abonament w Planie 2_24 oraz 3_24.

Kto i jak może skorzystać z promocji w abonamencie?

Z promocji skorzystać mogą klienci, którzy:

  • zakupią nową aktywację z nowym numerem;
  • zakupią nową aktywację z przeniesieniem numeru od innego operatora;
  • zakupią nową aktywację przenosząc numer z oferty na kartę do oferty abonamentowej;
  • posiadają obecnie umowę abonamentową na czas nieokreślony i zdecydują się zmienić ofertę z umową terminową na 24 miesiące.

Rabat nie będzie się jednak łączył z ofertą promocyjną „Twoja grupa numerów” w ofercie Plan 2_24. Nie obejmuje także innych dodatkowych pakietów aktywowanych poza pakietem podstawowym Planu 2_24 oraz Planu 3_24 oraz ewentualnych przekroczeń zakresu usług w abonamentach. Uruchomienie powyższych pakietów lub dodatkowych przekroczeń będzie płatne zgodnie z obowiązującymi cennikami.

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste. Jeśli zdecydujesz się na jedną z powyższych opcji i podpiszesz umowę, twoja promocja uruchomi się automatycznie. Pamiętaj jednak, że rabat 0 zł na fakturze otrzymasz od nas za pierwsze trzy pełne cykle rozliczeniowe. Co to oznacza? Jeśli rozpoczniesz korzystanie z usługi 15 dnia miesiąca to za pozostałe dni do końca tego miesiąca nie otrzymasz na FV rabatu. Rabat zostanie Ci przyznany od pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.

Oferta grupowa – jak skorzystać z promocji chcąc mieć ofertę dla rodziny czy ofertę dla firmy?

Jeśli chcesz mieć więcej numerów i również skorzystać z promocji to mamy dobrą wiadomość. Nasz najtańszy abonament grupowy dla rodziny i firmy również możesz mieć przez trzy miesiące za darmo. Pamiętaj, że taka opcja jest dostępna tylko w Planie 2_24 i musisz skorzystać z niej w odpowiedni sposób.

1.Każdy z numerów musi zostać przeniesiony lub aktywowany w Planie 2_24 osobno. Oznacza to, że podpisujesz trzy umowy na każdy z numerów i nie możesz ich w danym momencie połączyć w grupę. Wówczas otrzymujesz od Nas rabat 0 zł na 3 miesiące na każdy z numerów.

2. Po upływie trzech pełnych okresów rozliczeniowych, możesz połączyć numery w grupę i wówczas otrzymujesz rabat 50% na drugi i kolejne numery w grupie, tak jak jest to w obecnej ofercie „Twoja grupa numerów”.

3. Uwaga! Chcąc połączyć to znowu w grupę musisz to zrobić za pośrednictwem call center, gdyż numery nie połączą się automatycznie. Jeśli nie zgłosisz chęci połączenia ich w grupę to po okresie rabatowania zapłacisz za każdy numer normalną stawkę, czyli 29 zł.

Sprawdź Virgin Mobile - 15 GB + 15 GB INTERNETU GRATIS

źródło: Virgin Mobile

Kliknij aby powiększyć09.01.2019 | Administracja zadba o bezpieczeństwo informacji w erze internetu rzeczy. W ochronie danych użytkowników może pomóc blockchain i sztuczna inteligencja

Wraz z rozwojem internetu rzeczy coraz więcej urządzeń będzie podłączonych do sieci i będzie gromadzić informacje o użytkownikach.

Bezpieczeństwo tych danych stanowi jedno z największych wyzwań.

Zadaniem regulatorów i rządów poszczególnych państw jest wyznaczać taki kierunek rozwoju technologii, który to bezpieczeństwo zapewni – podkreślają eksperci.

Szczególne znaczenie ma tu bezpieczeństwo dzieci w internecie. 

+ więcej...
08.01.2019 | Internet w Twoim samochodzie!

„Internet w samochodzie” to całkowicie nowa usługa wprowadzona przez sieć Plus we współpracy z Grupą VODAFONE, w ramach której po zakupie specjalnych pakietów internetowych można w samochodzie korzystać z Internetu z wykorzystaniem Wi-Fi pojazdu.

Usługa jest obecnie dostępna w wybranych modelach samochodów Mercedes-Benz oraz Ford, a wkrótce będzie rozszerzona także o kolejne marki motoryzacyjne.

„Internet w samochodzie” to nowatorska i niestandardowa usługa na polskim rynku telekomunikacyjnym dostępna dla klientów indywidualnych.

Zakup pakietów i obsługa są realizowane przez globalną platformę VODAFONE z wykorzystaniem sieci telekomunikacyjnej Grupy Cyfrowy Polsat. 

+ więcej...
03.01.2019 | NETIA REKLAMUJE ŚWIETLNĄ WYPRZEDAŻ

Netia rozpoczęła kampanię reklamową, promującą „świetlną wyprzedaż”.

W ramach komunikowanej promocji klienci otrzymają 2 usługi (internet z telewizją) w cenie 1.

W ramach akcji komunikacyjnej zaplanowane zostały .spoty radiowe z udziałem Czesława Mozila (spot 30 sek. – w załączeniu – emitowane m.in. w RMF FM, Radio ZET, Eska i wielu innych), blisko tysiąc billboardów oraz działania performace marketing w internecie.

Kampania potrwa do połowy lutego br.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 65 Mb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij