Wiadomości

Loading


05.12.2018 | Kosmiczne Święta od UPC Polska. Najlepsze oferty pełne prezentów

Zastanawialiście się, co UPC Polska przygotowało na ten wyjątkowy czas w roku? Sprawdźcie naszą ofertę świąteczną „Kosmiczne Święta”. Propozycje z najszybszym internetem i najlepszą telewizyjną rozrywką wzbogacone zostały o dodatkowe pakiety telewizyjne dostępne na atrakcyjnych warunkach: dla fanów filmów i seriali HBO, a dla miłośników sportu - Polsat Sport Premium i Eleven Sports. Wszystko to w świątecznych gigarabatach.

W zależności od wybranej opcji możecie otrzymać w prezencie usługi o wartości nawet do 59,99 zł miesięcznie.

Nowa, świąteczna oferta UPC Polska obejmuje szereg wyjątkowych pakietów, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Jaka jest nasza recepta na perfekcyjne Święta?

Interesuje Was oferta internetu?

# Na pewno spodoba się Wam oferta internetu o prędkości do 300 Mb/s za jedyne 49,99 zł miesięcznie. Możecie do niej dodać za darmo pakiet telewizyjny TV Start z 29 kanałami.

# Sprawdźcie nasze oferty internetu o prędkościach do 150 Mb/s, do 300 Mb/s, do 500 Mb/s i do 1 Gb/s w cenie od 49,99 zł miesięcznie z prezentem w postaci HBO GO za darmo przez pierwsze 3 miesiące. Po tym okresie za dostęp do ponad 800 filmów i 190 seriali w ramach HBO GO zapłacicie jedynie 19,99 zł miesięcznie.

Chcecie połączyć najlepszy internet z najlepszą telewizyjną rozrywką?

# Wybierzcie nasz pakiet Happy Home z prędkością internetu do 300Mb/s lub do 500Mb/s oraz pakietami telewizyjnymi Select lub Max w standardowych cenach powiększone o fantastyczne darmowe dodatki pakietowe o wartości nawet do 59,99 zł miesięcznie.

# Co możecie wybrać w ramach darmowych dodatków pakietowych? Jeśli jesteście fanami sportu, postawcie na Polsat Sport Premium lub Polsat Sport Premium w zestawie z Eleven Sports. Jeśli bardziej interesują Was seriale i filmy, wybierzcie pakiet HBO. W obu przypadkach do darmowego pakietu dołożymy nagrywarkę, Horizon Go oraz Replay TV.

Przekonajcie się sami, że niezależnie od tego, czy bardziej gustujecie w różnorodnych rozgrywkach sportowych czy też światowych produkcjach filmowych i serialowych, dajemy Wam dostęp do najlepszej oferty cyfrowej rozrywki, dzięki której okres około świąteczny będzie jeszcze bardziej radosny.

Sprawdź UPC - Telewizja na wielu ekranach

źródło: UPC

Kliknij aby powiększyć05.12.2018 | Świąteczna niespodzianka dla abonentów Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów świąteczny prezent.

To dostęp do nawet 10 kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.

Z „otwartego okno”, które potrwa do 7 stycznia 2019 r., można już korzystać od najniższego pakietu za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.

W tym roku dzięki świątecznej niespodziance abonenci platformy Cyfrowy Polsat będą mogli obejrzeć filmowe hity, ciekawe seriale czy bajki dla najmłodszych bez dodatkowych opłat! 

+ więcej...
05.12.2018 | Plus wdrożył w MPWiK Wrocław nowatorską usługę geolokalizacji połączeń na numery alarmowe

Operator sieci Plus wprowadził pierwszą na polskim rynku usługę udostępniania w czasie rzeczywistym danych o przybliżonej geolokalizacji połączeń i prób połączeń na numery alarmowe.

Usługa jest przeznaczona dla podmiotów i służb użyteczności publicznej, obsługujących numery alarmowe (np. firmy wodociągowe, zakłady energetyczne, przedsiębiorstwa ciepłownicze, zakłady gazownicze).

Pierwszą instytucją korzystającą z usługi jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu, lider technologiczny w swojej branży.

+ więcej...
04.12.2018 | Poczta Polska ze specjalną świąteczną ofertą w placówkach i eSklepie

Gry, zabawki, książki, portfele, świąteczne słodycze – to tylko część produktów z szerokiej świątecznej oferty Poczty Polskiej.

Na stronie eSklepu oraz w pocztowych placówkach można także kupić kartony, papier do pakowania, torebki i pudełka prezentowe.

Poczta Polska konsekwentnie realizuje swoją politykę handlową wzbogacając ofertę w placówkach pocztowych o towary sezonowe i rozszerzając asortyment dla sklepów eCommerce w swoim eSklepie: esklep poczta-polska PL

Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Poczta Polska przygotowała w swoich placówkach bogatą ofertę produktów w różnych grupach asortymentowych, dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 2,5  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 360 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij