Wiadomości

Loading


05.12.2018 | Świąteczna niespodzianka dla abonentów Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów świąteczny prezent. To dostęp do nawet 10 kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat. Z „otwartego okno”, które potrwa do 7 stycznia 2019 r., można już korzystać od najniższego pakietu za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.

W tym roku dzięki świątecznej niespodziance abonenci platformy Cyfrowy Polsat będą mogli obejrzeć filmowe hity, ciekawe seriale czy bajki dla najmłodszych bez dodatkowych opłat! W ramach gwiazdkowego prezentu w „otwartym oknie” znalazły się kanały:

  • filmowe i z serialami – 13 Ulica HD, AMC HD, Comedy Central Family HD, Paramount Channel HD, SCI FI HD, Epic Drama HD,
  • dla dzieci – Nick Jr.,
  • edukacyjny – Da Vinci,
  • lifestylowy – E! Entertainment HD,
  • publicystyczno-informacyjny – wPolsce PL.

Abonenci, którzy nie posiadają w swojej ofercie tych kanałów, otrzymają do nich dostęp aż do 7 stycznia 2019 r., a kanał Paramount Channel w „otwartym oknie” będzie można oglądać do końca stycznia 2019 r.

Serwis Cyfrowy Polsat GO − rozrywka także poza domem

W Cyfrowym Polsacie każdy może wybrać ofertę telewizyjną dopasowaną do swoich potrzeb i zyskać możliwość korzystania z serwisu Cyfrowy Polsat GO w cenie abonamentu, który zapewnia:

  • nawet ponad 100 kanałów dostępnych mobilnie,
  • tysiące programów i filmów na życzenie,
  • dostęp nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie,
  • możliwość pobrania wybranych programów na dysk urządzenia mobilnego, przy wykorzystaniu np. domowego Wi-Fi, i oglądania ich wszędzie, nawet poza zasięgiem Internetu.

Na nowych klientów platformy wciąż czekają świąteczne promocje, w ramach których wszystkie oferty telewizyjne są dostępne przez 6 pierwszych miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat. Jednocześnie klienci mają możliwość zakupu telewizora Samsung UHD SMART TV 55” w atrakcyjnych ratach.

Sprawdź Cyfrowy Polsat - Promocja dla Abonentów Cyfrowego Polsatu

źródło: Cyfrowy Polsat  

Kliknij aby powiększyć05.12.2018 | Plus wdrożył w MPWiK Wrocław nowatorską usługę geolokalizacji połączeń na numery alarmowe

Operator sieci Plus wprowadził pierwszą na polskim rynku usługę udostępniania w czasie rzeczywistym danych o przybliżonej geolokalizacji połączeń i prób połączeń na numery alarmowe.

Usługa jest przeznaczona dla podmiotów i służb użyteczności publicznej, obsługujących numery alarmowe (np. firmy wodociągowe, zakłady energetyczne, przedsiębiorstwa ciepłownicze, zakłady gazownicze).

Pierwszą instytucją korzystającą z usługi jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu, lider technologiczny w swojej branży.

+ więcej...
04.12.2018 | Poczta Polska ze specjalną świąteczną ofertą w placówkach i eSklepie

Gry, zabawki, książki, portfele, świąteczne słodycze – to tylko część produktów z szerokiej świątecznej oferty Poczty Polskiej.

Na stronie eSklepu oraz w pocztowych placówkach można także kupić kartony, papier do pakowania, torebki i pudełka prezentowe.

Poczta Polska konsekwentnie realizuje swoją politykę handlową wzbogacając ofertę w placówkach pocztowych o towary sezonowe i rozszerzając asortyment dla sklepów eCommerce w swoim eSklepie: esklep poczta-polska PL

Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Poczta Polska przygotowała w swoich placówkach bogatą ofertę produktów w różnych grupach asortymentowych, dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom. 

+ więcej...
04.12.2018 | Nowe kanały w ofercie telewizyjnej rozrywki od UPC Polska

UPC Polska rozszerza swoją ofertę o trzy nowe kanały Grupy Kino Polska.

Już 3 grudnia abonenci pakietu Max otrzymali dostęp do Gametoon HD, FightBox HD oraz DocuBox HD, które zainteresują wszystkich fanów świetnej rozrywki - od e-sportu po wciągające filmy dokumentalne.

Gametoon HD to kanał poświęcony esportowi i grom komputerowym.

Znajdziemy tu m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu „let’s play” z udziałem czołowych youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych na świecie turniejów esportowych. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 11 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij