Wiadomości

Loading


08.11.2018 | Tańszy roaming UE w Virgin Mobile

Ferie i wakacje, to w tym urlopowym czasie szczególnie interesujecie się kosztami połączeń, które poniesiecie przebywając za granicą. Od pewnego czasu stawki w Unii Europejskiej są zdecydowanie niższe niż w krajach poza UE. Jeszcze lepsza informacja jest taka, że od grudnia, klienci Virgin Mobile zapłacą za roaming w UE jeszcze mniej.

Obniżka cen roamingu UE

Z dniem 1 grudnia 2018 roku w Virgin Mobile zmianie ulegają stawki połączeń, SMS oraz internetu w Strefie Euro. Dzięki zmianom będąc klientami Virgin Mobile będziecie mogli korzystać z taryf abonamentowych #TakJakLubię oraz taryf w ofertach na kartę #ChcęWszystko, a więc otrzymać konkretną obniżkę cen tych usług.

Darmowy transfer w roamingu UE

Dodatkowo klienci, którzy korzystają z pakietu na kartę #GIGADAJE za 25 zł będą mogli korzystać z darmowego transferu w aplikacjach: Gadu Gadu, Twitter, Facebook, Messanger oraz Ask.fm.

Rozliczenia w Taryfie 2012 pozostają bez zmian.

Sprawdź Virgin Mobile - NIELIMITOWANE SMS-Y I ROZMOWY 

źródło: Virgin Mobile

Kliknij aby powiększyć08.11.2018 | NETIA: ŚWIATŁOWODOWY INTERNET Z TV PRZEZ 6 MIESIĘCY ZA DARMO!

W nowej promocji Netia oferuje światłowodowy internet solo oraz w pakietach z TV przez 6 miesięcy za darmo (umowa na 24 miesiące), a następnie za odpowiednio 50 i 70 zł miesięcznie.

Ponadto Netia oferuje atrakcyjne warunki dostępu m.in. do pakietu TV z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA.

Netia wprowadziła 7 listopada 2018 r. nową ofertę promocyjną, w ramach której oferuje szybki światłowodowy dostęp do internetu (opcja podstawowa: do 150 Mb/s, maksymalna do 900 Mb/s) oraz pakiety z Elastyczną Telewizją Osobistą aż przez 6 miesięcy za darmo.

W przypadku zakupu samego dostępu do internetu, od 7. miesiąca cena wyniesie 50 zł. 

+ więcej...
08.11.2018 | Trzy miesiące abonamentu za darmo oraz sprzęty na świąteczne prezenty w nowych promocjach Internetu LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu!

W sieci Plus i Cyfrowym Polsacie przygotowano świąteczne promocje Internetu LTE.

Klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty dopasowanej do potrzeb różnych użytkowników i nie płacić abonamentu przez 3 miesiące niezależnie od jego wysokości!

Dodatkowo do atrakcyjnych pakietów można dobrać nowoczesne sprzęty: laptopy dla gamerów, tablety zaprojektowane z myślą o dzieciach oraz mobilne i stacjonarne routery.

Super Internet dla Ciebie i Rodziny przez trzy miesiące za darmo

+ więcej...
08.11.2018 | Autobusy we Wrocławiu będą miały zielone światło dzięki IoT od Orange. Podpisano porozumienie z władzami miasta

W przyszłości miejskie autobusy będą wykorzystywały naraz kilka technologii geolokalizacji (w tym również sieci urządzeń IoT), co pozwoli określić precyzyjnie w czasie rzeczywistym ich położenie w układzie drogowym.

Dzięki temu dostosuje się do nich sygnalizacja świetlna, skracając czas przejazdów.

Wrocław oraz Orange Polska podpisały w tej sprawie list intencyjny. Zakłada on także testy drugiej usługi Smart City – Density City Map.

Pozwoli ona lepiej zarządzać pracą służb miejskich w najbardziej zatłoczonych miejscach.

+ więcej...
Super internet i telewizja od Neti

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 250 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 30 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij