Wiadomości

Loading


08.11.2018 | Trzy miesiące abonamentu za darmo oraz sprzęty na świąteczne prezenty w nowych promocjach Internetu LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu!

W sieci Plus i Cyfrowym Polsacie przygotowano świąteczne promocje Internetu LTE.

Klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty dopasowanej do potrzeb różnych użytkowników i nie płacić abonamentu przez 3 miesiące niezależnie od jego wysokości!

Dodatkowo do atrakcyjnych pakietów można dobrać nowoczesne sprzęty: laptopy dla gamerów, tablety zaprojektowane z myślą o dzieciach oraz mobilne i stacjonarne routery.

Super Internet dla Ciebie i Rodziny przez trzy miesiące za darmo

Dostępna od 7 listopada promocja Internetu LTE w sieci Plus i Cyfrowym Polsacie to oferta dla nowych klientów, w której przez trzy miesiące nie płaci się za abonament i to niezależnie od jego wysokość. Można też ją połączyć z Domowym Programem Oszczędnościowym smartDOM i skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 10 zł.

Wyjątkowy laptop HP idealnym prezentem dla gamerów

W świątecznej promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu pojawia się przenośny, wyposażony w wiele portów i łatwy do rozbudowania sprzęt, który ma wszystko, by być obiektem marzeń dla zapalonych graczy.

Laptop OMEN by HP zapewnia grafikę o niezwykłej głębi i jakości godnej komputerów stacjonarnych oraz łatwość modernizacji. Posiada kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti z 4 GB dedykowanej pamięci, a procesor Intel Core i5 ósmej generacji i udoskonalone rozwiązanie termiczne zapewniają najwyższą wydajność. Do tego klawiatura z podświetleniem strefowym i rozpoznawaniem 26 klawiszy naraz zwiększająca szybkość reakcji podczas gry. Laptop jest przygotowany do łatwego modernizowania i rozbudowy dzięki dostępowi do dysków HDD, SSD i pamięci RAM pod jednym panelem. Posiada duży wybór portów umożliwiających podłączenie ulubionych akcesoriów i wyświetlaczy zewnętrznych.

Ten wyjątkowy sprzęt będzie dostępny w sprzedaży ratalnej na 24/36/48 miesięcy z opłatą początkową 199 zł i ratami miesięcznymi już od 93 zł.

Lekki, wygodny i elegancki tablet zaprojektowany z myślą o dzieciach

Kolejnym sprzętem nadającym się na fantastyczny prezent gwiazdkowy jest elegancko zaprojektowany tablet doskonale łączący estetykę z ergonomią i wytrzymałością. Jego ekran pokrywa delikatnie zaokrąglone na krawędziach szkło 2,5D, a obudowa została wykonana z aluminium i wygładzona przy użyciu technologii diamentowej.

Dostępny w świątecznej promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu tablet HUAWEI MediaPad M5 Lite posiada 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, a system czterech wzmacniaczy stereo zapewni głośne i pozbawione zakłóceń doznania dźwiękowe. Tablet oferuje tryb ochrony oczu, który redukuje szkodliwe dla wzroku niebieskie światło i dopasowuje jasność ekranu do otoczenia. Może też sygnalizować dzieciom, aby odsunęły od siebie ekran, jeśli ten znajdzie się od w odległości bliższej niż 25 cm od oczu oraz automatycznie rozpozna, kiedy urządzenie będzie trzymane pod nietypowym kątem i zasugeruje zmianę postawy ciała.

Tablet w zestawie z rysikiem umożliwiającym przygotowywanie osobistych notatek na ekranie tabletu jest dostępny w sprzedaży ratalnej na 24/36/48 miesięcy z opłatą początkową 99 zł i ratami miesięcznymi od 27 zł.

Klienci mogą skorzystać z nowych promocyjnych ofert, dobierając także wiele innych sprzętów takich jak router mobilny, stacjonarny lub Zestaw Internetu Domowego 300, a także w opcji „Tylko SIM”. Różnorodność oferty – duże pakiety danych w przystępnych cenach oraz wiele urządzeń do wybory – sprawi, że każdy znajdzie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb oraz sprzęt, który sprawi świąteczną radość jemu lub komuś z bliskich.

Sprawdź PLUS - Wybierz ofertę z modemem lub routerem i testuj za 9 zł przez 15 dni

źródło: PLUS

Kliknij aby powiększyć08.11.2018 | Autobusy we Wrocławiu będą miały zielone światło dzięki IoT od Orange. Podpisano porozumienie z władzami miasta

W przyszłości miejskie autobusy będą wykorzystywały naraz kilka technologii geolokalizacji (w tym również sieci urządzeń IoT), co pozwoli określić precyzyjnie w czasie rzeczywistym ich położenie w układzie drogowym.

Dzięki temu dostosuje się do nich sygnalizacja świetlna, skracając czas przejazdów.

Wrocław oraz Orange Polska podpisały w tej sprawie list intencyjny. Zakłada on także testy drugiej usługi Smart City – Density City Map.

Pozwoli ona lepiej zarządzać pracą służb miejskich w najbardziej zatłoczonych miejscach.

+ więcej...
08.11.2018 | W świątecznej ofercie Cyfrowego Polsatu telewizja na start przez 6 miesięcy bez opłat i opcja ON THE GO w cenie abonamentu

Od 7 listopada w Cyfrowym Polsacie dostępne są świąteczne promocje oferty telewizyjnej.

Klienci mogą skorzystać z pakietów dopasowanych do swoich potrzeb i preferencji, w tym z oferty z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, wszystko przez 6 miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat.

Jak co roku na Gwiazdkę Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich klientów wyjątkowe propozycje.

W ramach promocji świątecznych wszystkie pakiety telewizji satelitarnej, nawet w cenie 20 zł, klienci otrzymają na 6 miesięcy bez żadnych opłat. 

+ więcej...
08.11.2018 | 5 cech, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze smartfona dla dziecka

Producenci robią, co mogą, by wyróżnić się na rynku, co chwilę dostarczając nowe modele telefonów, a operatorzy sieci komórkowych regularnie zasypują nas kolejnymi promocjami, więc osoby stające przed wyborem nowego smartfona naprawdę nie mają lekko.

Szczególnie jeśli szukamy urządzenia dla młodszego użytkownika, który ma bardzo sprecyzowane wymagania, zarówno jeśli chodzi o specyfikację i wygląd smartfona, jak i dopasowaną do jego potrzeb ofertę.

Jesteście właśnie w takiej sytuacji? W takim razie nie mogliście trafić lepiej, bo zaraz podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę podczas wybierania pierwszego telefonu dla swojej pociechy.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij