Wiadomości

Loading


11.10.2018 | Virgin Galactic niedługo poleci w kosmos

Richard Branson poinformował, że tylko tygodnie dzielą jego firmę Virgin Galactic od pierwszej wyprawy w kosmos.

Powinniśmy być w kosmosie w ciągu tygodni, a nie miesięcy – powiedział w CNBC Branson, który zasugerował, że w ciągu kilku miesięcy także się tam uda.

Brytyjski przedsiębiorca powiedział, że nie potrwa długo aby z możliwości lotu w kosmos dzięki usługom jego firmy skorzystali także inni ludzie.

- Mamy niezwykle ekscytujące parę miesięcy przed sobą – podkreślił.

Virgin Galactic została założona w 2004 roku. Celem spółki było uruchomienie komercyjnych lotów turystycznych w kosmos. W 2014 roku było już 800 osób, które zdecydowały się na zapłacenie ok. 250 tys. USD za możliwość tak wyjątkowej podróży. Wśród nich był m.in. sam Richard Branson, a także hollywoodzki gwiazdor Leonardo di Caprio.

Sprawdź Virgin Mobile - ABONAMENT INDYWIDUALNY już za: 19zł

źródło: Virgin Mobile

Kliknij aby powiększyć11.10.2018 | Bezpieczeństwo przede wszystkim – nowy rok szkolny i kolejna edycja warsztatów powered by Zakładowa Jednostka Ratownicza RESCUE TEAM T‑Mobile Polska S.A.

T‑Mobile RESCUE TEAM to, złożona z pracowników firmy formacja ratownicza.

Od 18 lat dba o bezpieczeństwo pracowników T‑Mobile, oraz szkoli wolontariacko dzieci i młodzież szkolną z pierwszej pomocy i zachowania się w sytuacjach zagrożenia.

W związku z kolejnym rokiem szkolnym rusza właśnie kolejna tura zapisów na warsztaty.

RESCUE TEAM T‑Mobile wykonuje zadania z  zakresu ratownictwa ogólnego i sanitarnego. 

+ więcej...
11.10.2018 | Zaprogramuj Przyszłość: 16 tysięcy uczniów z małych miejscowości nauczyło się podstaw programowania

1200 nauczycieli ze szkół w niewielkich miejscowościach i na wsiach skorzystało ze szkoleń z programowania realizowanych przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania w ramach projektu Zaprogramuj Przyszłość.

Dzięki lekcjom, które później przeprowadzili w swoich szkołach, 16 tysięcy uczniów zdobyło pierwsze umiejętności kodowania.

Szkoły otrzymały także sprzęt do nauki programowania.

Programowanie jest językiem przyszłości, kompetencje cyfrowe są obecnie pożądane na rynku pracy, a w przyszłości będą coraz istotniejsze. 

+ więcej...
10.10.2018 | Internet gigabitowych prędkości umożliwi rozwój nowych obszarów rozrywki cyfrowej - infuture hatalska foresight institute i UPC Polska prezentują raport Giga Entertainment

Niezawodny internet gigabitowych prędkości, umożliwiający oferowanie usług wymagających szybkiego połączenia z siecią, a także rozwój nowych technologii takich jak VR, AR i AI staną się napędem dla rozwoju rozrywki cyfrowej.

Dzięki nim doświadczenia użytkowników zostaną przeniesione na jeszcze wyższy poziom, m.in. dzięki pogłębieniu personalizacji i partycypacji.

Według raportu “Giga Entertainment. Przyszłość rozrywki w dobie gigabitowego internetu, AI, IoT oraz MEC” opracowanego na zlecenie UPC Polska przez infuture hatalska foresight institute, cyfrowa rozrywka obejmie kolejne obszary naszego życia takie jak opieka zdrowotna, edukacja czy turystyka.

Raport podsumowuje aktualne trendy i stanowi analizę wyników badania polskich internautów. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 250 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 400 Mb/s 
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij