Wiadomości

Loading


10.10.2018 | Orange wprowadza ubezpieczenie turystyczne i porównywarkę ofert dla swoich klientów

Orange jako pierwszy telekom na polskim rynku zaoferował porównywarkę najlepszych ofert ubezpieczeniowych. W aplikacji mobilnej Mój Orange w  prosty i szybki sposób można porównać, wybrać oraz kupić ubezpieczenie podróżne od największych, polskich ubezpieczycieli.

Klienci Orange Polska mogą porównać i kupić ubezpieczenie korzystając ze smartfonu. Nie potrzeba pobierać żadnej aplikacji. Wystarczy kilka kliknięć i ubezpieczenie jest aktywne, nawet tego samego dnia. W ofercie AXA Assistance oraz Generali –  przygotowanych specjalnie dla Orange Polska – ochrona dla osób przebywających za granicą działa już po czterech godzinach od zakupu.  Ubezpieczenie można kupić w aplikacji mobilnej Mój Orange lub poprzez stronę, także  będąc za granicą.

Pierwszym produktem, który został zaproponowany w nowej formule jest ubezpieczenie podróżne czołowych towarzystw: Axa Assistance, TU Europa i Generali. Dostępne są trzy warianty ubezpieczeń: ECO z sumą ubezpieczenia od 125 000 zł, PLUS z sumą ubezpieczenia do 600 000 zł oraz VIP, bez limitu górnej sumy ubezpieczenia. Oferta skierowana jest dla wyjeżdżających za granicę na wypoczynek, wyjazdy sportowe, a także do pracy. Przygotowane produkty mają atrakcyjne zakresy ubezpieczeń, między innymi zawierają zdarzenia po alkoholu oraz ochronę na wypadek aktów terrorystycznych. Te najczęściej są wyłączone ze standardowej  ochrony ubezpieczonego.

Partnerem technologicznym projektu jest porównywarka ubezpieczeń KioskPolis PL, która przygotowała prosty i szybki proces zakupu oraz przejrzysty sposób porównania ofert ubezpieczenia.

Sprawdź Orange - Tylko teraz za 59,99 zł/mies. do 100 Mb/s

źródło: Orange

Kliknij aby powiększyć09.10.2018 | Zyxel prezentuje Nebula App, mobilną aplikację do zarządzania siecią w firmie

Rozwój technologiczny wymusza na małych i średnich przedsiębiorcach poszukiwanie rozwiązań prostych, wydajnych, a jednocześnie atrakcyjnych cenowo.

Współczesny biznes wymaga mobilności i elastyczności, takie rozwiązania są dziś szczególnie cenione przez dynamicznie rozwijające się firmy z sektora MŚP.

Aby pomóc klientom biznesowym Zyxel Communications stworzył nową aplikację mobilną dedykowaną do współpracy z autorską platformą Nebula, która umożliwia błyskawiczną reakcję na rosnące wymagania teleinformatyczne wewnątrz firmy.

W zasięgu ręki jest dzięki temu łatwa konfiguracja sieci za pośrednictwem przeglądarki lub bezpośrednio z chmury.

+ więcej...
09.10.2018 | Badacze z Kaspersky Lab wyróżnieni za wykrycie operacji cyberprzestępczej ShadowPad

Globalny Zespół ds. Badań i Analiz (GReAT) Kaspersky Lab został uhonorowany wyróżnieniem Pétera Szőra przyznawanym przez Virus Bulletin za badania techniczne w dziedzinie bezpieczeństwa.

Eksperci z Kaspersky Lab zdobyli uznanie za wkład w wykrycie i analizę operacji ShadowPad, jednego z najistotniejszych jak dotąd cyberataków na łańcuch dostaw.

Nagroda została wręczona na konferencji Virus Bulletin 2018, która odbyła się w dniach 3-5 października 2018 r. w Montrealu.

W lipcu 2017 r. badacze z Kaspersky Lab wykryli szkodliwe narzędzie ShadowPad ukryte w oprogramowaniu do zarządzania serwerami, które jest wykorzystywane przez setki przedsiębiorstw na całym świecie. 

+ więcej...
09.10.2018 | Kawa za doładowanie!

Pyszna kawa w prezencie do doładowania to nowa promocja Plusa dla użytkowników wszystkich ofert na kartę oraz mix tej sieci.

Aby otrzymać specjalny kod promocyjny uprawniający do odbioru dowolnej kawy klasycznej w kawiarniach So!Coffee wystarczy tylko wysłać na nr 80444 darmowego SMS-a o treści KAWA, a następnie zasilić swoje konto kwotą co najmniej 30 zł za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego.

Promocja „Kawa za doładowanie” trwa do 9 listopada lub wyczerpania zapasu prezentów w postaci kodów.

Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 11 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 kb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij