Wiadomości

Loading


10.09.2018 | Gotowi na powrót do szkoły w dobrym stylu: smartfony i tablety w najlepszych cenach w T‑Mobile

Jak co roku, po leniwych wakacjach, przychodzi gorący okres w życiu każdej rodziny - czas na skompletowanie pomocy naukowych oraz często decyzja o zakupie pierwszego komputera lub tabletu. Wybór jest ogromny, ale na szczęście z odsieczą przychodzi T‑Mobile, który wprowadza właśnie do swojej oferty laptopy i tablety w zestawach z Internetem w najlepszej sieci.

9 na 10 uczniów nie wyobraża już sobie nauki bez dostępu do Internetu[1]. Szkoły kontaktują się z rodzicami i uczniami przez sieć, klasy współpracują nad wspólnymi projektami. Komputer i - często mobilny – dostęp do internetu to szkolny niezbędnik.

Lepsze od jednego tabletu są tylko dwa tablety

Nowością w ofercie T‑Mobile, przygotowaną specjalnie z myślą o powrocie do szkoły, jest Internet mobilny w zestawie z dwoma tabletami.

Przygotowane zostały dwie opcje:

1)    2 x Lenovo TAB 4 8,

2)    Huawei MediaPad T3 10 i Huawei MediaPad T3 7 WiFi.

 

Oba zestawy dostępne już od 1 zł w pakiecie z 50 GB Internetu do wykorzystania kraju i LTE bez limitu danych i opłacie miesięcznej w wysokości 99,99 zł.

Wszystkie zestawy dostępne są opcji na 24 lub 36 rat, w różnych konfiguracjach i cenach na start, w zależności od wybranego pakietu Internetu – od 30 GB w pakiecie Comfort aż po no limit w technologii LTE, począwszy od pakietu Max – oraz wysokości wybranego miesięcznego zobowiązania.

Pełna oferta przedstawia się następująco:

Oferta będzie dostępna od wtorku, 11. września 2018 r.

 

Niezbędnik ucznia – Internet ze smartfonem i tabletem

Od 6 września T‑Mobile obniża także ceny na Internet mobilny w zestawach z tabletem i smartfonem. Cieszący się popularnością smartfon Motorola Moto C z tabletem Lenovo Tab 4 8 lub Huawei MediaPad T3 10 będzie dostępny za 1 zł na start w pakiecie z 50 GB internetu za 59,99 zł miesięcznie. To idealny zestaw dla latorośli, która właśnie rozpoczyna szkolną przygodę. Smartfon zapewni stały kontakt z ancymonem, a wygodny tablet z szybkim Internetem pomoże mu w mgnieniu oka odnaleźć nie tylko potrzebne do szkoły informacje, ale w wolnych chwilach zaznawać z przyjemności z korzystania z cyfrowej rozrywki.

Sprawdź T‑Mobile -  BEZ LIMITÓW ZA 70 ZŁ MIESIĘCZNIE

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć06.09.2018 | Wielu obecnych studentów będzie wykonywało zawody, które jeszcze nie istnieją

Postęp technologiczny oznacza, że zawody ulegają ciągłej zmianie.

Nawet tradycyjne zajęcia w dziedzinie medycyny czy rolnictwa nieustannie ewoluują, aby dostosować się do technologii, które zaczęły odgrywać w nich zasadniczą rolę.

W celu zachęcenia młodych ludzi do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami, które mogą stanowić codzienność w ich przyszłej pracy, Kaspersky Lab organizuje konkurs dla studentów Secur'IT Cup.

+ więcej...
06.09.2018 | Stanowisko T Mobile Polska w sprawie przetargu na częstotliwości 1800 MHz

Sprawa przetargu toczy się już ponad 11 lat i do tej pory nie została ostatecznie rozwiązana.

Sądy w swoich decyzjach wielokrotnie wyraźnie wskazywały, że przetarg powinien zostać unieważniony i przeprowadzony od początku w całości.

To jedyne możliwe, zgodne z werdyktem i prawem rozstrzygnięcie i takich właśnie działań należy oczekiwać ze strony Prezesa UKE.

Po przeanalizowaniu materiału będziemy podejmować kolejne kroki prawne.

+ więcej...
05.09.2018 | NIE MA JAK W SIECI – NOWY FORMAT REKLAMOWY NETII

Netia zaprezentowała nowy format reklamowy, którego pierwsza odsłona reklamuje najnowszą ofertę pakietową światłowodowego internetu z TV z Ligą Mistrzów do końca roku za darmo.

Nowym bohaterem marki jest sympatyczny, błękitny pajączek.

– Wdrożenie nowego formatu reklamowego wieńczy nowe otwarcie, które dokonuje się po tym jak pod koniec maja br. Netia weszła w skład Grupy Cyfrowy Polsat – powiedział Andrzej Abramczuk, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Netii.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij