Wiadomości

Loading


06.09.2018 | Stanowisko T Mobile Polska w sprawie przetargu na częstotliwości 1800 MHz

Sprawa przetargu toczy się już ponad 11 lat i do tej pory nie została ostatecznie rozwiązana. Sądy w swoich decyzjach wielokrotnie wyraźnie wskazywały, że przetarg powinien zostać unieważniony i przeprowadzony od początku w całości. To jedyne możliwe, zgodne z werdyktem i prawem rozstrzygnięcie i takich właśnie działań należy oczekiwać ze strony Prezesa UKE. Po przeanalizowaniu materiału będziemy podejmować kolejne kroki prawne.

Sprawdź T Mobile - SMARTFONY W SUPERCENIE W OFERCIE BEZ LIMITÓW ZA 70 ZŁ MIESIĘCZNIE

źródło: T Mobile

Kliknij aby powiększyć05.09.2018 | NIE MA JAK W SIECI – NOWY FORMAT REKLAMOWY NETII

Netia zaprezentowała nowy format reklamowy, którego pierwsza odsłona reklamuje najnowszą ofertę pakietową światłowodowego internetu z TV z Ligą Mistrzów do końca roku za darmo.

Nowym bohaterem marki jest sympatyczny, błękitny pajączek.

– Wdrożenie nowego formatu reklamowego wieńczy nowe otwarcie, które dokonuje się po tym jak pod koniec maja br. Netia weszła w skład Grupy Cyfrowy Polsat – powiedział Andrzej Abramczuk, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Netii.

+ więcej...
04.09.2018 | TLS 1.3 debiutuje w Polsce na masową skalę

Najnowszy protokół bezpieczeństwa TLS 1.3 - Transport Layer Security, będący rozwinięciem protokołu SSL, został wdrożony na masową skalę przez nazwa PL.

Rozwiązanie to jest również  wdrażane przez światowych gigantów technologicznych, takich jak Google czy Facebook.

Zapewnia ono ochronę wychodzącego i przychodzącego ruchu oraz daje gwarancję, że informacje zostały przesłane w niezmodyfikowanej formie.

Działanie TLS  1.3 sprowadza się w skrócie do tego, że dane internautów są po prostu bezpieczne.

+ więcej...
04.09.2018 | Open’er Festival powered by Orange 2019. Pierwsza pula karnetów w sprzedaży

Open’er Festival powered by Orange 2019 zagra od 3 do 6 lipca tradycyjnie w Gdyni.

Pierwsza pula biletów – FAN TIX właśnie trafiała do sprzedaży.

Tegoroczny Open’er Festival był rekordowy. Po raz pierwszy w historii wyprzedał się w całości, pozostawiając spóźnialskich bez możliwości zobaczenia rewelacyjnych koncertów Arctic Monkeys, Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Marsa i dziesiątek innych wykonawców.

Swoje miejsce pod scenami już dawno zaklepane mieli Ci, którzy prawie rok wcześniej, na przełomie sierpnia i września zdecydowali się na kupno FAN TIX. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij