Wiadomości

Loading


13.06.2018 | Niekończąca się przyjemność z oglądania – Bez limitów rozmowy, SMS-y, MMS-y i Video czyli nowa oferta T‑Mobile na kartę

12 czerwca 2018 wystartowała kampania reklamowa promująca nową ofertę na kartę w T‑Mobile, a w nich: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i video bez limitu danych.

W sklepach i punktach dystrybucyjnych dostępne są już nowe startery T‑Mobile na kartę. Predefiniowana jest na nich najświeższa propozycja Operatora – prosta i wygodna oferta, w ramach której użytkownicy znajdą:

  • video bez limitu danych (bez zużywania GB dostępnych w ramach oferty)
  • nielimitowane rozmowy ze wszystkimi
  • SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu
  • 1 GB do swobodnego surfowania w Internecie
  • rok ważności konta

w cenie 5 zł na 5 dni. Wystarczy zarejestrować numer i włożyć kartę do telefonu. Po 5 dniach i doładowaniu konta oferta odnowi się automatycznie.

Dla podkreślenia kluczowego benefitu oferty T‑Mobile przygotował kampanię reklamową.

Film pozostający w lekkim, wakacyjnym klimacie, podkreśla unikalny atrybut nowej oferty na kartę którym jest możliwość oglądania na smartfonie treści z wielu popularnych platform video bez konsumowania dostępnego dla użytkownika pakietu danych. Swobodę i brak ograniczeń w korzystaniu z tych serwisów zapewnia najlepsza, nagrodzona wielokrotnie i przetestowana przez klientów  sieć. W 30” filmie, który będzie można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, ponownie zobaczymy Dorotę Wellman . Operator zaplanował także działania z wykorzystaniem materiałów BTL, w internecie, na nośnikach OOH, w radio i w owned mediach.

Kampanię przygotowała agencja FCB Bridge2Fun. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare, a działania reklamowe w Internecie wspiera Liquid Thread. Kampanię w mediach społecznościowych prowadzić będzie Agencja Warszawa, zaś materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide.

Usługa Supernet Video pozwala oglądać treści video z wielu najpopularniejszych serwisów streamingowych bez konsumowania dostępnej paczki danych.

Sprawdź T‑Mobile - GWARANCJA SATYSFAKCJI ALBO ZWROT PIENIĘDZY

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć13.06.2018 | Ericsson Mobility Report - 5G na fali. Rozwój IoT nabiera tempa

Komercyjne wdrożenia technologii 5G oraz szersze niż wcześniej przewidywano mobilne wdrożenia IoT są najważniejszymi tematami najnowszej edycji Ericsson Mobility Report.

Prognoza dotycząca komórkowych połączeń IoT niemal podwoiła się od listopada 2017 r. 

Szacuje się, że w 2023 r. osiągną one 3,5 miliarda. Wynika to z trwających na dużą skalę wdrożeń w Chinach.

Nowe massive IoT, takie jak NB-IoT i Cat-M1 napędzają ten wzrost, umożliwiając usługodawcom poprawę efektywności i wzrost oceny klientów.

+ więcej...
13.06.2018 | Kaspersky Lab i browary Pilsner Urquell współpracują w celu zabezpieczenia branży browarniczej

Kaspersky Lab poinformował o zakończonej powodzeniem współpracy mającej na celu zwiększenie ogólnego stanu bezpieczeństwa przemysłowego browaru Plzeňský Prazdroj znanego na całym świecie z produkcji piwa Pilsner Urquell.

Kaspersky Lab został zaangażowany przez browar, aby pomóc we wzmocnieniu stanu cyberbezpieczeństwa przemysłowego i poprawienia odporności linii produkcyjnych oraz technologii operacyjnej przed cyberatakami.

Cyberataki wymierzone w sieci przemysłowe stały się szeroko rozpowszechnione w ostatnich latach.

+ więcej...
13.06.2018 | Dzięki T‑Mobile Kazimierz Dolny będzie pierwszym polskim Smart City

Rozwój technologii i bliska perspektywa standardu 5G otworzyły przed operatorami zupełnie nowe możliwości.

T‑Mobile stawia na przyszłościowe rozwiązania i będzie korzystał z nich również realizując pierwszy w Polsce kompleksowy projekt Smart City.

Podpisane dzisiaj, przez Prezesa T‑Mobile Polska Andresa Maierhofera i Burmistrza Kazimierza Dolnego Andrzeja Pisulę porozumienie, jest pierwszym krokiem to zbudowania najbardziej zaawansowanego technologicznie miasta w Polsce.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 700 Mb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4,5 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij