Wiadomości

Loading


16.05.2018 | Rosja piłka - nowa promocja na Internet w roamingu w Plusie!

Od 15 maja dostępna jest nowa promocja Plusa przygotowana specjalnie na Mundial 2018 - „Rosja piłka". Klienci, którzy wybierają się na piłkarskie Mistrzostwa Świata mogą aktywować nowe pakiety internetowe i swobodnie surfować w roamingu. Odświeżeniu też uległa promocja „Pakiet Orientalny", w której podwojona została liczba krajów objętych pakietami internetowymi w roamingu.

Już od dziś wszyscy klienci korzystający z ofert abonamentowych mogą skorzystać z unikalnego pakietu GB i swobodnie surfować po internecie na terenie: Rosji, Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu. Promocja „Rosja piłka", którą uruchomiono ze szczególną dedykacją dla kibiców wybierających się do Rosji na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Promocja, jest ograniczona czasowo i trwa do 31 sierpnia br.

Również od dziś wchodzi w życie nowa wersja promocji „Pakiet Orientalny – tani Internet w roamingu".

Lista państw, w których można korzystać z pakietów została powiększona o 57 nowych pozycji i dotyczy teraz aż 93 kierunków i obejmuje kraje europejskie spoza EOG, Amerykę Środkową i Południową, Afrykę, Bliski i Daleki Wschód, a także możliwość korzystania z Internetu w roamingu na statkach i promach (Telenor Maritime). Szczegółowy wykaz można znaleźć w regulaminie promocji.

Pakiety internetowe w obu promocjach ważne są przez pełny cykl bilingowy. Po wykorzystaniu MB dostępnych w pakiecie opłaty za dalsze korzystanie z transmisji danych będą naliczane zgodnie z cennikiem właściwym dla oferty, z której korzysta klient, chyba, że posiada on inny pakiet internetowy w roamingu.

Z ofert pakietów internetowych w promocjach „Rosja piłka" i „Pakiet Orientalny" mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi posiadający abonament w Plusie.

Sprawdź PLUS - SuperZasięg Internetu. Testuj przez 15 dni za 9 zł

źródło: PLUS

Kliknij aby powiększyć16.05.2018 | Life is for sharing, czyli Dwie Godziny dla Rodziny w T‑Mobile Polska

T‑Mobile Polska włączył się w akcję społeczną Dwie Godziny dla Rodziny. Inicjatywa, realizowana od 2012 r., ma na celu zwrócenie uwagi na potrzebę budowania relacji rodzinnych.

Już siódmy raz akcja społeczna Dwie Godziny dla Rodziny łączy pracodawców, którym bliska jest idea pielęgnowania głębokich relacji rodzinnych.

W tym roku w kampanię zaangażowało się już 499 firm z 10 państw.

Organizatorzy zachęcają do tego, aby w  Międzynarodowym Dniu Rodzin, który przypada 15 maja, dzień pracy był krótszy o dwie godziny. 

+ więcej...
16.05.2018 | Nines, O.S.T.R. oraz finaliści konkursu Rozgrzewka nad Wisłą – Sonar i Baranovski dołączają do składu Orange Warsaw Festival!

Wielka Brytania coraz śmielej rozpycha się na scenie hip-hopowej.

Po ogromnych sukcesach Skepty i Stormzy’ego następny w kolejce jest Nines.

28-letni raper z Londynu dwa lata temu podpisał kontrakt z XL Recordings, stając się naturalnym następcą Dizzy’ego Rascala w katalogu tej szanowanej wytwórni.

Gorąco wokół Ninesa zrobiło się w 2015 roku, kiedy ukazał się jego mixtape „one Foot In” a promujący go singiel „Can’t Blame Me” zyskał w szybkim tempie 10 milionów odtworzeń. 

+ więcej...
16.05.2018 | DIMENSION DATA I CISCO PRZECIWDZIAŁAJĄ KŁUSOWNICTWU W AFRYCE

Dimension Data i Cisco ogłosiły, że rozszerzają swój program przeciwdziałania kłusownictwu Connected Conservation w Zambii, Kenii i Mozambiku, aby dalej chronić nosorożce oraz pomóc w walce z rosnącym kłusownictwem na słonie na terenach afrykańskiej sawanny.

Ten krok jest konsekwencją udanego projektu pilotażowego, w którym Dimension Data oraz Cisco wdrożyły jedną z najbardziej zaawansowanych technologii w prywatnym rezerwacie znajdującym się obok znanego na całym świecie Narodowego Parku Krugera w Południowej Afryce.

Od momentu, gdy technologia Connected Conservation została wdrożona w rezerwacie w listopadzie 2015 r., liczba incydentów zagrażających nosorożcom zmniejszyła się o 96%. W 2017 r. w rezerwacie nie zastrzelono żadnego nosorożca.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij