Wiadomości

Loading


16.05.2018 | Life is for sharing, czyli Dwie Godziny dla Rodziny w T‑Mobile Polska

T‑Mobile Polska włączył się w akcję społeczną Dwie Godziny dla Rodziny. Inicjatywa, realizowana od 2012 r., ma na celu zwrócenie uwagi na potrzebę budowania relacji rodzinnych.

Już siódmy raz akcja społeczna Dwie Godziny dla Rodziny łączy pracodawców, którym bliska jest idea pielęgnowania głębokich relacji rodzinnych. W tym roku w kampanię zaangażowało się już 499 firm z 10 państw. Organizatorzy zachęcają do tego, aby w  Międzynarodowym Dniu Rodzin, który przypada 15 maja, dzień pracy był krótszy o dwie godziny. Ten symboliczny czas ma przypomnieć wszystkim, że budowanie sukcesu zawodowego nie może odbywać się kosztem rodziny. Do grona firm popierających ideę dołączył T‑Mobile Polska. 15 maja pracownicy operatora będą mogli skrócić swój dzień pracy, a zyskane dwie wolne godziny poświęcić najbliższym. To czas, który każdy może wykorzystać na własny sposób – np. spotykając się z rodziną, dzwoniąc do najbliższych lub wspólnie się bawiąc. Hasło przewodnie tegorocznej edycji kampanii brzmi „Gry i zabawy pokoleniowe”.

We współczesnym świecie, zaganianym i skoncentrowanym na realizacji kolejnych celów, często zapominamy o tym, że relacje, nawet z najbliższymi, musimy stale pielęgnować. W tym roku, również i my przyłączyliśmy się do akcji społecznej „Dwie godziny dla rodziny” wspierając tym samym wartości rodzinne, nasze wartości firmowe oraz podkreślając znaczenie work life balance.
– mówi Dorota Kuprianowicz-Legutko, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Polityki Personalnej.

Zależy nam na budowaniu pozytywnej relacji wewnątrz organizacji oraz na tym, aby nasi pracownicy równoważyli obowiązki zawodowe z życiem prywatnym, ponieważ tylko zachowanie właściwych proporcji daje pełną satysfakcję we wszystkich sferach życia
- dodaje Kuprianowicz-Legutko.

Założenia kampanii Dwie Godziny dla Rodziny idealnie korespondują ze strategią realizowaną w T‑Mobile Polska. W myśl zasady zachowania równowagi między życiem prywatnym a zawodowym pracownicy mogą korzystać z licznych rozwiązań i udogodnień. To między innymi elastyczny czas pracy czy możliwość korzystania ze specjalnie zaaranżowanych przestrzeni dla osób, które muszą przyjść do pracy ze swoimi dziećmi. Poza tym operator stale wdraża rozwiązania, które służyć mają budowaniu relacji opartych o wzajemny szacunek, tolerancję i zrozumienie potrzeb innych. Rozwiązania te dotyczą zarówno relacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Sprawdź T‑Mobile - Nielimitowany internet domowy za 49 zł miesięcznie

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć16.05.2018 | Nines, O.S.T.R. oraz finaliści konkursu Rozgrzewka nad Wisłą – Sonar i Baranovski dołączają do składu Orange Warsaw Festival!

Wielka Brytania coraz śmielej rozpycha się na scenie hip-hopowej.

Po ogromnych sukcesach Skepty i Stormzy’ego następny w kolejce jest Nines.

28-letni raper z Londynu dwa lata temu podpisał kontrakt z XL Recordings, stając się naturalnym następcą Dizzy’ego Rascala w katalogu tej szanowanej wytwórni.

Gorąco wokół Ninesa zrobiło się w 2015 roku, kiedy ukazał się jego mixtape „one Foot In” a promujący go singiel „Can’t Blame Me” zyskał w szybkim tempie 10 milionów odtworzeń. 

+ więcej...
16.05.2018 | DIMENSION DATA I CISCO PRZECIWDZIAŁAJĄ KŁUSOWNICTWU W AFRYCE

Dimension Data i Cisco ogłosiły, że rozszerzają swój program przeciwdziałania kłusownictwu Connected Conservation w Zambii, Kenii i Mozambiku, aby dalej chronić nosorożce oraz pomóc w walce z rosnącym kłusownictwem na słonie na terenach afrykańskiej sawanny.

Ten krok jest konsekwencją udanego projektu pilotażowego, w którym Dimension Data oraz Cisco wdrożyły jedną z najbardziej zaawansowanych technologii w prywatnym rezerwacie znajdującym się obok znanego na całym świecie Narodowego Parku Krugera w Południowej Afryce.

Od momentu, gdy technologia Connected Conservation została wdrożona w rezerwacie w listopadzie 2015 r., liczba incydentów zagrażających nosorożcom zmniejszyła się o 96%. W 2017 r. w rezerwacie nie zastrzelono żadnego nosorożca.

+ więcej...
16.05.2018 | Viasat kanały tematyczne - Programy polecane w czerwcu

Wybrane propozycje programowe kanałów tematycznych Viasat na czerwiec br.

Polsat Viasat History

Polsat Viasat Explore

Polsat Viasat Nature

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij