Wiadomości

Loading


16.05.2018 | Nines, O.S.T.R. oraz finaliści konkursu Rozgrzewka nad Wisłą – Sonar i Baranovski dołączają do składu Orange Warsaw Festival!

Nines

Wielka Brytania coraz śmielej rozpycha się na scenie hip-hopowej. Po ogromnych sukcesach Skepty i Stormzy’ego następny w kolejce jest Nines. 28-letni raper z Londynu dwa lata temu podpisał kontrakt z XL Recordings, stając się naturalnym następcą Dizzy’ego Rascala w katalogu tej szanowanej wytwórni. Gorąco wokół Ninesa zrobiło się w 2015 roku, kiedy ukazał się jego mixtape „one Foot In” a promujący go singiel „Can’t Blame Me” zyskał w szybkim tempie 10 milionów odtworzeń. Pełny debiut miał premierę w lutym 2017 roku, już pod marką XL. Album „One Foot Out” dotarł do pierwszej piątki najchętniej kupowanych płyt w Wielkiej Brytanii, co odnotowano, jako ogromny sukces całego gatunku. W kwietniu tego roku Nines powrócił z kolejnym wydawnictwem, powtarzając sukces debiutu na listach przebojów. Do Polski Nines przyjedzie po raz pierwszy.

O.S.T.R.

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

Sonar

Projekt Łukasza Stachurko (Rysy) i Leny Osińskiej już dwa lata temu namieszał na stołecznej scenie. O wydanym w marcu albumie „Torino” mówi się jeszcze więcej. Niby nie zmieniło się zbyt wiele, ale to tylko pozory, bo dzięki tej płycie możemy poznać nowe oblicze zespołu – bardziej klubowe i taneczne.

Baranovski

Od kilku tygodni jego pierwszy singiel „Dym” szturmuje stacje radiowe w Polsce. Tym samym artysta na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię, bo do dziś niektórzy pamiętają go z udziału w jednym z wokalnych talent show i jako muzyka koncertowego składu xxanaxx.

Sprawdź Orange - Orange Światłowód - dobra zabawa bez przerwy już od 39,99zł/mies.

źródło: Orange

Kliknij aby powiększyć16.05.2018 | DIMENSION DATA I CISCO PRZECIWDZIAŁAJĄ KŁUSOWNICTWU W AFRYCE

Dimension Data i Cisco ogłosiły, że rozszerzają swój program przeciwdziałania kłusownictwu Connected Conservation w Zambii, Kenii i Mozambiku, aby dalej chronić nosorożce oraz pomóc w walce z rosnącym kłusownictwem na słonie na terenach afrykańskiej sawanny.

Ten krok jest konsekwencją udanego projektu pilotażowego, w którym Dimension Data oraz Cisco wdrożyły jedną z najbardziej zaawansowanych technologii w prywatnym rezerwacie znajdującym się obok znanego na całym świecie Narodowego Parku Krugera w Południowej Afryce.

Od momentu, gdy technologia Connected Conservation została wdrożona w rezerwacie w listopadzie 2015 r., liczba incydentów zagrażających nosorożcom zmniejszyła się o 96%. W 2017 r. w rezerwacie nie zastrzelono żadnego nosorożca.

+ więcej...
16.05.2018 | Viasat kanały tematyczne - Programy polecane w czerwcu

Wybrane propozycje programowe kanałów tematycznych Viasat na czerwiec br.

Polsat Viasat History

Polsat Viasat Explore

Polsat Viasat Nature

+ więcej...
16.05.2018 | Certyfikat Common Criteria potwierdza skuteczność i integralność produktu Kaspersky Endpoint Security for Business

Aplikacja Kaspersky Endpoint Security for Windows - która stanowi główny składnik rozwiązania Kaspersky Endpoint Security for Business - uzyskała oficjalny certyfikat potwierdzający spełnienie międzynarodowego standardu w zakresie certyfikacji bezpieczeństwa komputerowego - Common Criteria for Information Technology Security Evaluation (CC).

Uznawany w 32 państwach (łącznie z Polską), certyfikat ten świadczy o jakości produktu, integralności kodu oraz kompetencji Kaspersky Lab w zakresie ochrony swoich klientów.

Ponad połowa firm zakłada, że ich bezpieczeństwo IT zostanie kiedyś naruszone, co świadczy o wciąż istotnym znaczeniu cyberbezpieczeństwa dla organizacji zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego.

W tym kontekście ważne jest, aby firmy mogły uzyskiwać zapewnienia o najlepszych produktach do ochrony ich krytycznych danych i systemów. 

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij