Wiadomości

Loading


13.04.2018 | Internet bez limitu GB w telefonie i więcej korzyści dla duetów i rodzin w Orange

Nowa oferta dla rodzin i duetów w Orange to jeszcze więcej możliwości i oszczędności.

Dokupując dla swoich bliskich abonamenty komórkowe – Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony, każdy z nich będzie tańszy o 20 złotych miesięcznie. Ponadto, w wyższych planach komórkowych pojawił się internet bez limitu GB – po wykorzystaniu pakietu danych z abonamentu, klienci mogą korzystać z Internetu bez limitu danych, z prędkością 1 Mb/s. A jeśli potrzebny jest internet w pełnej prędkości, w każdym momencie można dokupić pakiet 1 GB za 3 złote.

Nowa oferta dla duetów i rodzin jest bardziej elastyczna. Do wyboru są 3 rodzaje abonamentu: Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony, które można dowolnie łączyć w duety lub dobierać kolejne plany dla większej liczby bliskich. Na każdy dodatkowy abonament klient otrzymuje zniżkę w wysokości 20 zł miesięcznie.

Poniżej przykłady duetów wg nowej oferty:

Przykłady duetów wg nowej oferty

W ofercie dla rodziny, jeśli potrzebujemy dokupić abonamenty dla większej liczby osób, każdy kolejny Plan Komórkowy Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony będzie również tańszy o 20 złotych.

Wszystkie Plany Komórkowe zawierają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce, a także pakiet danych: 5 GB, 10 GB lub 20 GB odpowiednio w Planie Standardowym, Optymalnym i Wzbogaconym. Po wykorzystaniu pakietu danych z abonamentu, w Planie Optymalnym i Wzbogaconym klienci będą korzystać z internetu bez limitu danych o prędkości 1 Mb/s.

Wszyscy klienci, którzy po wyczerpaniu podstawowego pakietu danych potrzebują internetu w pełnej prędkości, mogą dokupić do swojego planu taryfowego nowy pakiet internetu 1GB za jedyne 3 złote. Będzie on ważny do końca okresu rozliczeniowego, a jego aktywacja może nastąpić poprzez wpisanie krótkiego kodu SMS-em AKT GB pod numer 80147 lub w Mój Orange.

Sprawdź Orange - 99 zł na start LG V30

źródło: Orange

Kliknij aby powiększyć13.04.2018 | Zaawansowane zagrożenia IT w I kwartale 2018 r.: Azja i Bliski Wschód siedliskiem nowych cyberataków

W ciągu trzech pierwszych miesięcy bieżącego roku badacze z Kaspersky Lab wykryli wzmożoną aktywność zaawansowanych cyberataków (APT) zlokalizowanych w Azji - ponad 30% raportów z pierwszego kwartału dotyczyło kampanii cyberprzestępczych z tego regionu.

Na bliskim Wschodzie zaobserwowano także szereg nowych technik wykorzystywanych w szkodliwych działaniach.

W pierwszym kwartale 2018 r. badacze z Kaspersky Lab wykrywali i analizowali działania zaawansowanych grup cyberprzestępczych posługujących się wieloma językami, m.in. rosyjskim, chińskim, angielskim oraz koreańskim.

Mimo że niektóre dobrze znane cybergangi nie wykazały istotnej aktywności, w Azji pojawił się szereg nowych graczy i operacji APT. 

+ więcej...
13.04.2018 | Aplikacja pozwoli zwizualizować każdy produkt w rozszerzonej rzeczywistości. To może być rewolucja w e-zakupach

Nadchodzi rewolucja w zakupach e-commerce. Już wkrótce tradycyjne katalogi i ulotki, a nawet ekspozycje towarów mogą zostać wyparte przez rozszerzoną rzeczywistość.

Może je zastąpić aplikacja zainstalowana na smartfonie, dzięki której jeszcze przed zakupem będziemy mogli obejrzeć, jak dana rzecz wpasuje się w naszą przestrzeń, np. kanapa w pokoju dziennym.

Połączenie idei showroomingu z technologią AR pozwala na organizację ekspozycji szerokiej oferty bez konieczności dowożenia na miejsce realnych przedmiotów.

+ więcej...
13.04.2018 | Orange Love z HBO i HBO GO w prezencie

Na wiosnę Orange przygotował atrakcyjną propozycję dla kinomanów i miłośników seriali telewizyjnych.

Kupując Orange Love, klienci otrzymają pakiet trzech kanałów HBO oraz HBO GO w prezencie na 12 miesięcy.

HBO to kultowe seriale nieprzerywane reklamami między innymi „Gra o tron”, „Westworld” czy „Wataha”.

Do wyboru jest 800 filmów, 200 seriali oraz 200 dokumentów.

+ więcej...
Super internet i telewizja od Neti

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 480 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 10 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij