Wiadomości

Loading


13.04.2018 | Orange Love z HBO i HBO GO w prezencie

Na wiosnę Orange przygotował atrakcyjną propozycję dla kinomanów i miłośników seriali telewizyjnych. Kupując Orange Love, klienci otrzymają pakiet trzech kanałów HBO oraz HBO GO w prezencie na 12 miesięcy. HBO to kultowe seriale nieprzerywane reklamami między innymi „Gra o tron”, „Westworld” czy „Wataha”. Do wyboru jest 800 filmów, 200 seriali oraz 200 dokumentów.

Aby cieszyć się bezpłatnym dostępem do kanałów HBO (HBO HD, HBO2 HD oraz HBO3 HD), także przez aplikację HBO GO, wystarczy kupić pakiet Orange Love składający się 4 usług: Internetu domowego, telewizji Orange TV, abonamentu komórkowego i telefonu domowego lub zestaw 3 usług: internet LTE 4G z telewizją i abonamentem komórkowym. Oferta obowiązuje do 14 czerwca 2018, przy podpisaniu umowy na 24 miesiące. Mogą z niej skorzystać także obecni klienci operatora, przechodzący do Orange Love i np. dokupujący jedną z usług wchodzących w skład pakietu, czy zmieniający technologię internetu domowego na światłowód.

W HBO klienci znajdą hollywoodzkie hity z najsłynniejszymi gwiazdami filmowymi, premiery kultowych seriali własnej produkcji, kontrowersyjne dokumenty. Ponadto, do dyspozycji będą mieli bibliotekę pełnych sezonów seriali m.in. „Gra o tron”, „ Rodzina Soprano”, „Zakazane Imperium” czy polska „Wataha”.

W kwietniu z nowości będzie można obejrzeć „Za niebieskimi drzwiami” – film Mariusza Paleja, który zabiera widzów w niezwykłą podróż do „świata we śnie”, „Paterno” z Alem Pacino w roli futbolowego trenera Joego Paterno, uznawanego za najlepszego trenera w historii uniwersyteckiego futbolu, serial „Howards End” – ekranizację powieści pokazującą zmiany zachodzące w brytyjskim społeczeństwie XX wieku. Do tego co tydzień premiera hitów filmowych bez reklam.

Klienci korzystający z HBO mogą także oglądać filmy i seriale w aplikacji HBO GO. Wygodny dostęp możliwy jest przez www, na tablecie albo na smartfonie, na smart tv lub konsolach do gier.

Po zakończeniu 12 miesięcy bezpłatnego dostępu do pakietu HBO z HBO GO, zostanie on automatycznie wyłączony. Klienci zainteresowani ponownym dostępem w ramach Orange TV, mogą go aktywować dzwoniąc na infolinię 801 234 567 lub w salonie Orange.

Sprawdź jeszcze więcej najlepszych okazji Orange

źródło: Orange

Kliknij aby powiększyć12.04.2018 | Magenta Biznes – więcej możliwości dla firmy

18 kwietnia br. T‑Mobile wprowadza całkowitą metamorfozę swoich rozwiązań dla małego i średniego biznesu.

Wraz z ofertą Magenta Biznes przedsiębiorcy będą mogli korzystać z nielimitowanego Internetu dla firmy i wszystkich pracowników, jak również z nielimitowanych rozmów i SMS-ów.

Nowa propozycja T‑Mobile to elastyczne zamawianie urządzeń oraz kart SIM, nie tylko przy zawieraniu umowy, ale również w trakcie całego kontraktu.

A co najważniejsze, możliwość płacenia tylko 1 złotego netto miesięcznie, jeżeli nie korzysta się z dodatkowej karty SIM.

+ więcej...
12.04.2018 | Eleven Sports 4 dołącza do oferty Vectry. Wszystkie kanały Eleven Sports dostępne dla widzów w terminie 17 - 29 kwietnia.

Jako pierwszy ogólnopolski operator kablowy Vectra udostępni kanał Eleven Sports 4.

Umocni on silną pozycję operatora w liczbie oferowanych programów

Z tej okazji wszystkie kanały grupy Eleven Sports będą dostępne dla wszystkich widzów Vectry korzystających z pakietów cyfrowych w otwartym oknie w dniach od 17 do 29 kwietnia.

Kibice sportowi to dla Vectry ważna grupa odbiorców. 

+ więcej...
12.04.2018 | Serial Pan Am – podróże i misje szpiegowskie na kanale Epic Drama

W marcu na kanale Epic Drama swoją premierę miał serial obyczajowy Pan Am, przedstawiający historię pilotów i stewardess Boeinga 707 Clipper Majestic, linii lotniczych Pan American World Airways.

Losy personelu pokładowego pełne miłosnych zawirowań i międzynarodowych misji szpiegowskich można śledzić na kanale w każdą środę o godz. 22.00.

Serial Pan Am przenosi widza w świat lat sześćdziesiątych XX wieku, czyli do momentu, w którym na rynku pojawiają się szybkie i luksusowe pasażerskie samoloty odrzutowe, umożliwiające międzykontynentalne podróże. II wojna światowa to już historia, jednak sytuacja na świecie wciąż jest napięta ze względu na nieustanną rywalizację o wpływy między USA a tzw. blokiem wschodnim z ZSRR na czele. 

+ więcej...
Super internet i telewizja od Neti

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 25 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij