Wiadomości

Loading


11.01.2018 | GRUPA NETIA Z NAJNOWSZYM CERTYFIKATEM NORMY ISO 9001

Spółki z Grupy Netia przeszły pomyślnie certyfikację normy ISO 9001: 2015. To najnowsza wersja standardu, który kładzie dużo większy nacisk na wysoką jakość oraz dostosowanie się firmy świadczącej usługi do potrzeb i wymagań Klientów.

Jednostka Certyfikacyjna SGS Polska pozytywnie zaopiniowała wnioski spółek z Grupy Netia (Netia, Telefonia Dialog, TK Telekom) o certyfikację ISO 9001 w najnowszej wersji - 2015. Certyfikat został przyznany na okres 3 lat, a są nim objęte: świadczenia usług telekomunikacyjnych, usług bezpieczeństwa teleinformatycznego, kolokacji, cloud computingu, obsługa klienta oraz specjalistyczne usługi dla rynku kolejowego.

- Grupa Netia przywiązuje dużą wagę do jakości relacji z Klientami. Posiadanie certyfikatu ISO 9001 w najnowszej wersji 2015 - która jeszcze mocniej stawia na jakość tych relacji - jest kolejnym potwierdzeniem naszej dbałości o te kwestie. Zwłaszcza dla Klientów biznesowych i z sektora publicznego, certyfikat to rękojmia dla tych deklaracji - powiedziała Jolanta Lorenc-Król, Dyrektor Obsługi Klienta B2B Netia S.A.

Norma ISO 9001: 2015 kładzie znacznie większy nacisk na dostosowanie się organizacji do Klienta, powszechnego wykorzystania analizy ryzyka oraz zarządzania procesowego dla osiągania celów, w tym spełniania oczekiwań Klientów.

Sprawdź Tylko teraz 2 w 1. Kup Internet, a TV dostaniesz w cenie.

źródło: Netia

Kliknij aby powiększyć11.01.2018 | A jednak nie wiesz wszystkiego: 12% pracowników nie zna w pełni zasad bezpieczeństwa IT swojej firmy

Brak świadomości w zakresie bezpieczeństwa IT to wciąż niepokojąca rzeczywistość firm na całym świecie - tak wynika z badania przeprowadzonego niedawno przez Kaspersky Lab oraz B2B International.

Badanie ujawniło, że zaledwie jedna dziesiąta (12%) respondentów zna zasady dotyczące bezpieczeństwa IT oraz reguły obowiązujące w organizacji, w której są zatrudnieni.

Badanie to, w którym 7 993 osoby pracujące na pełny etat zapytano o polityki i odpowiedzialność w zakresie korporacyjnego bezpieczeństwa IT, pokazało również, że 24% pracowników uważa, że w ich organizacji nie obowiązuje żadna ustalona polityka.

Co ciekawe, wydaje się, że nieznajomość regulaminu nie powinna być usprawiedliwieniem, ponieważ prawie połowa (49%) respondentów jest zdania, że wszyscy pracownicy, łącznie z nimi samymi, powinni przejąć odpowiedzialność za ochronę korporacyjnych zasobów IT przed cyberzagrożeniami.

+ więcej...
11.01.2018 | Jednolity Rynek Cyfrowy wśród tegorocznych priorytetów UE. Polska mocno promuje swobodę przepływu danych w Europie

Jednolity Rynek Cyfrowy ma pobudzić innowacje i unijne PKB, a także stworzyć setki tysięcy miejsc pracy i nowe możliwości rozwoju dla biznesu.

Obok likwidacji barier legislacyjnych do wdrożenia JRC wymagane są też wielomiliardowe inwestycji, np. w utworzenie szybkiej sieci 5G.

Na forum europejskim Polska awansowała już do miana lidera w promowaniu zagadnienia JRC i swobody przepływu danych.

+ więcej...
10.01.2018 | T‑Mobile startuje z nową ofertą pakietów dla firm

Już 10 stycznia startuje nowa oferta T‑Mobile dla firm.

Teraz klienci biznesowi operatora wybierają spośród dwóch pakietów z różnym limitem danych, dostępnych także w wersji z nowoczesnymi smartfonami.

Dodatkowo każdy zestaw możemy w dowolnej chwili poszerzyć, by dostosować abonament do potrzeb przedsiębiorstwa.

Specjalnie dla klientów, którzy chcą dynamicznie rozwijać swoją firmę, T‑Mobile przygotował dwa elastyczne pakiety, które pozwalają na dopasowanie oferty do struktury i potrzeb przedsiębiorstwa.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij