Wiadomości

Loading


07.12.2017 | Dajemy wycisk Twojej telewizji. Mikołajkowe okno otwarte dla Klientów INEA

Dajemy wycisk Twojej telewizji – pod takim hasłem Klienci INEA mogą w dniach od 06.12.2017r. do 14.01.2018 r. oglądać niezwykle ciekawe kanały telewizyjne w specjalnie przygotowanym oknie otwartym. Aż 6 z nich to nowości w ofercie programowej, które nigdy wcześniej nie były dostępne w INEA. Wszystkie propozycje mają pozytywnie zaskoczyć tematyką i bogatą ofertą.

Do puli udostępnionych bez opłat kanałów, dołączyły doskonale znane Klientom INEA: Eurosport1, Eurosport2, DTX, Discovery Channel, Discovery Science.

Dodatkowo też, nadal dostępne są trzy kanały – History, H2 i Lifetime, które w ramach promocji 5 sezonu popularnego serialu Wikingowie można oglądać w oknie otwartym INEA od 20 listopada. Wszystkie te kanały będą udostępnione aż do 14 stycznia 2018r.

Mikołajkowe okno otwarte INEA to także mnóstwo sportowych emocji. Od bogatej oferty Eurosport1 i Eurosport2, przez dedykowany sportom drużynowym kanał SportKlub, skupiający się na sportach walki FightKlub oraz znany klientom INEA Extreme Sports Channel, aż po kanał motoryzacyjny Motowizja, czy ekskluzywny żeglarski Nautical Channel. Co ciekawe, w puli kanałów znalazł się też program dedykowany kategorii e-sport, który śledzić możemy na kanale GameToonBox z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów z relacjami najpopularniejszych turniejów e-sportowych znanych na całym świecie oraz anglojęzyczny GINX Esports TV z rozgrywkami największych potentatów e-sportu. Wszystkie powyższe kanały nadawane są w jakości HD.

Twarzą akcji jest pracownik INEA, Arkadiusz Cisek – Product Manager, odpowiedzialny między innymi za ofertę INEA oraz jej portfolio produktowe.

Mikołajkowe okno otwarte to kolejna akcja operatora przygotowana z myślą o stałych Klientach. Poprzednie tego typu działanie trwało od 20.09.2017r. do 30.10.2017r. i obejmowało 14 programów. Dzięki tym działaniom, klienci INEA mają możliwość zapoznania się z ofertą programową kanałów, które standardowo nie znajdują się w wybranych przez nich pakietach telewizyjnych. Co ważne, wszystkie kanały udostępniane są bez żadnych dodatkowych opłat.

Sprawdź INEA - CANAL+ do 4 miesięcy 0 zł

źródło: INEA

Kliknij aby powiększyć07.12.2017 | Jest tylko jedna najlepsza sieć

Po raz czwarty z rzędu T‑Mobile wygrał badania jakości sieci i otrzymał certyfikat Best in test 2017.

T‑Mobile wyprzedził pozostałych operatorów w obu kategoriach, jakości połączeń głosowych i usług transmisji danych, ale także na każdym z obszarów badania: największe miasta, miejscowości i drogi.

Rezultatem jest najlepszy wynik w historii i niewątpliwa przewaga nad pozostałymi sieciami.

W zrealizowanym w listopadzie 2017 roku badaniu T‑Mobile uzyskał 876 punktów (na 1000 możliwych), najwięcej ze wszystkich operatorów w Polsce. 

+ więcej...
07.12.2017 | IBM wprowadza najbardziej zaawansowany serwer dla sztucznej inteligencji

Firma IBM ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej generacji serwerów Power Systems, zbudowanych w oparciu o procesor POWER9.

Stworzony z myślą o przetwarzaniu zadań wymagających dużej mocy obliczeniowej, system POWER9 skraca czas uczenia głębokiego czterokrotnie, pozwalając w ten sposób firmom na szybsze tworzenie aplikacji z zakresu sztucznej inteligencji.

Oparte o procesor POWER9 serwery Power Systems AC922 jako pierwsze zostały wyposażone we wbudowane technologie PCI-Express 4.0, NVIDIA NVlink 2.0 oraz OpenCAPI, które razem zapewniają 9,5-krotnie szybsze przetwarzanie niż wykorzystujące PCI-E 3.0 systemy x86.

+ więcej...
07.12.2017 | Kaspersky Lab ostrzega: ataki DDoS i luki w zabezpieczeniach systemów płatności mogą zagrozić sprzedawcom w okresie świątecznym

Według raportu Kaspersky Lab dotyczącego ekonomii bezpieczeństwa IT ponad 77% firm ucierpiało w wyniku jakiegoś rodzaju ataku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Sytuację dodatkowo pogarsza wzrost liczby incydentów, w których głównymi wektorami były ataki DDoS i systemy płatności (POS) - szczególnie w okresie wyprzedaży świątecznych, gdy w sklepach jest więcej kupujących niż zwykle, a wzrost sprzedaży sprawia, że przychody sklepów stanowią atrakcyjny cel dla cyberprzestępców.

Z badania wynika, że w ubiegłym roku gwałtownie (o 16%) wzrosła liczba zarówno ataków DdoS, jak i działań przestępczych, w których wykorzystano luki w zabezpieczeniach terminali POS.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij