Wiadomości

Loading


10.11.2017 | Nowa jakość w IPLI – obejrzyj materiały w 4K ULTRA HD

W telewizji internetowej IPLA pojawiła się nowość – materiały w jakości 4K od National Geographic, m.in. łącząca elementy serialu fabularnego z sekwencjami dokumentalnymi znana seria „Mars”. Użytkownicy mogą oglądać je bezpłatnie na stronie oraz w aplikacji IPLA w Samsung Smart TV.

IPLA po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników – teraz mogą się oni cieszyć także dostępem do materiałów w rozdzielczości 4K.

Czterokrotnie większa od rozdzielczości Full HD liczba pikseli odkrywa przed widzami zupełnie nową jakość obrazu, jeszcze więcej szczegółów i jeszcze większą głębię barw oraz zapewnia niesamowicie realistyczne doznania.

Poznaj świat w 4K z IPLĄ i National Geographic

Wśród dostępnych w 4K treści z kategorii WIEDZA znalazły się seriale oraz filmy National Geographic:

  • „Mars” – seria przedstawiająca dzieje ludzkiego dążenia do kolonizacji Czerwonej Planety, opowiadana z perspektywy odbywającej się w 2033 r. fikcyjnej misji. Za produkcję serialu odpowiadają laureaci Oscarów i Złotych Globów, Ron Howard oraz Brian Grazer - twórcy takich filmów jak „Apollo 13” czy „Piękny umysł”.
  • „Najwięksi myśliwi Afryki” – serial pokazujący, z czym na co dzień zmagają się największe drapieżniki zamieszkujące znaną z niesprzyjających warunków Afrykę.
  • „Komodo: królestwo waranów” – film, który przeniesie widzów do odległego zakątka Pacyfiku, w którym mieszkają największe jaszczurki żyjące na Ziemi.
  • „Borneo: sekretne królestwo” – serial, który odkryje niesamowity krajobraz i bogatą przyrodę wyspy Borneo wzdłuż rzeki Kinabatangan, m.in. groźne latające węże, dzioborożce czy nosacze.
  • „Dzika Wenecja” – pozwoli odkryć znajdujące się na wschodnim krańcu Laguny Weneckiej rafy Tegnùe, siedlisko zaskakujących gatunków fauny i flory – od ukwiałów po świecące kałamarnice.
  • „Za rosyjską lodową kurtyną” – produkcja, w której Enric Sala, przemierzając rosyjski arktyczny archipelag w północno-zachodniej części Morza Barentsa, ukaże jego surowe piękno - dziki krajobraz, lodowate morze oraz niesamowite zwierzęta.
  • „Arcytrudna misja” – zabierze widzów na przejażdżkę do najdalszych zakątków globu. Jej celem jest misja uchronienia zagrożonych gatunków zwierząt przed wyginięciem.

Materiały w jakości 4K dostępne są na urządzeniach obsługujących rozdzielczość Ultra HD (3840×2160) lub wyższą. Aby cieszyć się doskonałą jakością, należy zadbać o stabilne połączenie internetowe o szybkości co najmniej 25 megabitów na sekundę. W przypadku komputerów niezbędna jest najnowsza wersja przeglądarki Firefox lub Chrome.

Materiały 4K od National Geographic  znalazły się w IPLI w zakładce WIEDZA.

Sprawdź Cyfrowy Polsat - Pakiety telewizji cyfrowej

źródło: Cyfrowy Polsat

Kliknij aby powiększyć10.11.2017 | T‑Mobile Polska inwestuje i zyskuje klientów

W trzecim kwartale 2017 roku liczba abonentów T‑Mobile Polska wzrosła o 56 tysięcy.

W porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku liczba abonentów Spółki zwiększyła się o 256 tysięcy.

W trzecim kwartale br. T‑Mobile uzyskał najlepszy w swojej historii bilans przenoszalności numerów komórkowych wyprzedzając wszystkich głównych konkurentów. Rośnie sieć sprzedaży i zespół obsługujący klientów T‑Mobile Polska.

A dzięki realizowanym inwestycjom w infrastrukturę liczba stacji bazowych obsługujących LTE wzrosła do blisko 10 tysięcy, a prędkość maksymalna przesyłanych danych do 395 Mb/s.

+ więcej...
10.11.2017 | Swisscom wybiera Ericsson jako strategicznego dostawcę dla Gigabit LTE i 5G

Swisscom, wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Szwajcarii, wybrał firmę Ericsson do pełnej cyfrowej transformacji i ewolucji całej swojej sieci w celu wdrożenia gigabitowego LTE od 2018 r. I 5G od 2020 r.

Wdrożenie sieci Gigabit LTE i 5G Swisscom umożliwi operatorowi podniesienie poziomu usług mobilnego dostępu szerokopasmowego swoich klientów na nowy poziom.

Obejmuje to przyspieszenie opracowywania innowacyjnych przypadków użycia korporacyjnego opartych na komunikacji typu Massive Machine Type (MTC) i Critical MTC w takich dziedzinach, jak automatyzacja fabryki, inteligentne sieci, inteligentna mobilność i cyfrowe zdrowie.

+ więcej...
10.11.2017 | Kaspersky Lab wprowadza nowe szkolenie online w zakresie cyberbezpieczeństwa dla specjalistów IT

46% firm przyznaje, że nie wie wystarczająco dużo na temat zagrożeń dla bezpieczeństwa IT, których jest celem, dlatego - co zrozumiałe - obawia się cyberataku.

Aby pomóc zespołom IT zmierzyć się z tymi wyzwaniami, Kaspersky Lab uruchomił "Cybersecurity for IT Teams Online" - nowe interaktywne szkolenie pomagające zespołom IT rozwijać podstawowe umiejętności w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Umiejętności nabyte przez zespoły podczas szkolenia pomogą personelowi wsparcia IT w przedsiębiorstwie podnieść jakość swojej cyberobrony.

+ więcej...

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij