szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


14.07.2017 | Paweł Szczerkowski obejmuje nowe stanowisko w strukturach firmy Ericsson

Paweł Szczerkowski, dotychczasowy szef R&D Center w Polsce od 6 lipca 2017 roku objął  funkcję dyrektora rozpoznania technologicznego i rozwoju biznesowego w globalnych strukturach strategii radiowej firmy Ericsson (Director of Technology Scouting and Business Development in Business Unit Networks).

Paweł Szczerkowski w ramach swoich nowych obowiązków będzie przygotowywał strategiczne rozwiązania inwestycyjne w obszarze radia, transportu i serwisów dla unitu biznesowego spółki w Sztokholmie. Jego rola będzie także miała wpływ na optymalizację współpracy z istniejącymi partnerami biznesowymi  w celu wdrożenia nowych modeli biznesowych, zgodnych z długofalową polityką  firmy.

Promocja Pawła Szczerkowskiego związana jest w pełnym wykorzystaniem jego umiejętności i zawodowego przygotowania oraz doświadczenia biznesowego w przejmowaniu, wdrażaniu i transformacji działów R&D.

„Realizacja obecnych założeń strategicznych zarządu firmy Ericsson to niezwykle ciekawy okres w rozwoju rynku. Koncentracja działań na polu rozwiązań radiowych, perspektywa 5G oraz wykorzystanie serwisów sieciowych w pełni pozwoli wykorzystać moje doświadczenie na tym polu. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że mogę w tym procesie uczestniczyć” powiedział Paweł Szczerkowski.

źródło: Ericsson

Kliknij aby powiększyć14.07.2017 | Trojan Magala wzbogaca się kosztem małych firm

Badacze z Kaspersky Lab wykryli nową sieć zainfekowanych urządzeń (tzw. botnet), która umożliwia cyberprzestępcom zarabianie pieniędzy na agresywnej reklamie, głównie w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Przestępcy infekują komputery swoich ofiar trojanem Magala, generując fałszywe odsłony reklam i zarabiając nawet 350 dolarów na każdej maszynie.

Najbardziej tracą na tym małe firmy, które nie zdają sobie sprawy, że współpracują z pozbawionymi skrupułów reklamodawcami.

+ więcej...
14.07.2017 | Cisco wprowadza nowe programy deweloperskie i szkolenia w celu przyspieszenia wdrożeń swojej nowej, intuicyjnej sieci

Na corocznej konferencji Cisco Live, firma ogłosiła nowe programy deweloperskie i szkolenia, mające przyspieszyć wykorzystanie ogłoszonej przed tygodniem intuicyjnej sieci Cisco przez ekosystem klientów, partnerów i deweloperów.

Nowa, intuicyjna sieć Cisco rozpoznaje intencje, ogranicza zagrożenia i uczy się z upływem czasu – co jest jedną z największych innowacji w historii rozwiązań sieciowych.

Nowe rozwiązania są rezultatem wielu lat badań i rozwoju prowadzonych przez Cisco w celu wymyślenia na nowo sieci i przystosowania jej do czasów, gdy inżynier sieciowy, który obecnie zarządza setkami urządzeń, w roku 2020 będzie prawdopodobnie zarządzać ich milionem.

Firmy zarządzające swoimi sieciami w ramach tradycyjnych procesów IT nie będą przystosowane do tych nowych czasów. 

+ więcej...
14.07.2017 | Fakturowo PL – idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych

Dzisiejsze czasy to bez wątpienia era nowoczesnych technologii i Internetu, a korzystanie z dokumentów online staje się normą.

Każde biuro rachunkowe powinno rozważyć wprowadzenie tej opcji do swojej oferty.

Pod względem prawnym e-faktury są w pełni wartościowym dokumentem księgowym.

To rozwiązanie, które wiąże się z wieloma profitami. 

+ więcej...
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 350 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 500 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4,5 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij