szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


14.07.2017 | Cisco wprowadza nowe programy deweloperskie i szkolenia w celu przyspieszenia wdrożeń swojej nowej, intuicyjnej sieci

Na corocznej konferencji Cisco Live, firma ogłosiła nowe programy deweloperskie i szkolenia, mające przyspieszyć wykorzystanie ogłoszonej przed tygodniem intuicyjnej sieci Cisco przez ekosystem klientów, partnerów i deweloperów. Nowa, intuicyjna sieć Cisco rozpoznaje intencje, ogranicza zagrożenia i uczy się z upływem czasu – co jest jedną z największych innowacji w historii rozwiązań sieciowych.

Nowe rozwiązania są rezultatem wielu lat badań i rozwoju prowadzonych przez Cisco w celu wymyślenia na nowo sieci i przystosowania jej do czasów, gdy inżynier sieciowy, który obecnie zarządza setkami urządzeń, w roku 2020 będzie prawdopodobnie zarządzać ich milionem. Firmy zarządzające swoimi sieciami w ramach tradycyjnych procesów IT nie będą przystosowane do tych nowych czasów. Nowe podejście Cisco tworzy intuicyjny system, który nieustannie się uczy, dostosowuje do otoczenia, automatyzuje i optymalizuje działanie sieci, jednocześnie chroniąc ją przed stale zmieniającym się krajobrazem współczesnych zagrożeń.

„Cisco oferuje intuicyjny system, który automatyzuje brzeg sieci, działając na bazie wbudowanych mechanizmów uczenia maszynowego i analitycznych”, powiedział Scott Harrell, wiceprezes Cisco ds. zarządzania korporacyjnymi produktami sieciowymi. „Sieć, która rozpoznaje intencje oznacza zmianę paradygmatu działania naszej branży i zupełnie nową erę rozwiązań sieciowych. Cieszymy się mogąc obserwować jak nasz światowy ekosystem 3 mln inżynierów sieciowych, 60 tys. partnerów i 450 tys. deweloperów z entuzjazmem przyjmuje naszą wizję przyszłości”.

Już 75 globalnych firm i organizacji, w tym NASA, Royal Caribbean Cruises Ltd. czy Wipro, testuje działanie rozwiązań sieciowych Cisco nowej generacji.

Sieć intuicyjna Cisco w ekosystemie partnerów, deweloperów i inżynierów sieciowych

Aby przyspieszyć wykorzystanie nowych rozwiązań sieci intuicyjnej w praktyce, Cisco zaprezentowało nowe programy deweloperskie i szkoleniowe na corocznej konferencji Cisco Live. 28 tys. uczestników dowie się tam jaki wpływ sieć rozpoznająca intencje będzie miała na ich organizacje, i rozpocznie rozwijanie umiejętności niezbędnych w nowej erze sieci.

  • Inżynierowie sieciowi: obecnie 80-95 proc. działań związanych z konfiguracją sieci wykonują manualnie. Sieć intuicyjna Cisco automatyzuje rutynowe zadania, tłumacząc cel biznesowy na konkretną konfigurację sieci, pozwalając działom IT na angażowanie się w bardziej strategiczne zadania związane z biznesem. Aby pomóc inżynierom sieciowym w rozwoju, Cisco dodaje nowe umiejętności do swoich programów szkoleń. Tej jesieni, Cisco wprowadzi nowe szkolenia obejmujące SD-Access, oparte na istniejącym portfolio szkoleń Cisco DNA, a także szkolenia i certyfikację w obszarze programowalności sieci.
  • Deweloperzy aplikacji: przejście w kierunku otwartych, programowalnych sieci, stworzy zupełnie nową paletę możliwości dla deweloperów. Gdy sieć stanie się kodem, a aplikacje i infrastruktura będą coraz bardziej powiązane, deweloperzy otrzymają zupełnie nową platformę do tworzenia innowacji. Cisco DNA Developer Center dostarczy społeczności Cisco DevNet, obejmującej ponad 450 tys. deweloperów, narzędzia niezbędne do wprowadzenia aplikacji bezpośrednio do sieci i tworzenia inteligentniejszego oprogramowania.
  • Partnerzy w kanale sprzedaży: zmiana modelu sieci ze sprzętowo-centrycznego na programowo-centryczny oznacza dla partnerów Cisco ewolucję dotychczasowych praktyk, rozwój nowych umiejętności i poszukiwanie nowych możliwości biznesowych. Cisco zapewnia programy i narzędzia, które pomogą partnerom w oferowaniu klientom nowego modelu rozwiązań sieciowych, obejmującego oprogramowanie, cyberbezpieczeństwo, automatyzację i analitykę.

źródło: Cisco

Kliknij aby powiększyć14.07.2017 | Fakturowo PL – idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych

Dzisiejsze czasy to bez wątpienia era nowoczesnych technologii i Internetu, a korzystanie z dokumentów online staje się normą.

Każde biuro rachunkowe powinno rozważyć wprowadzenie tej opcji do swojej oferty.

Pod względem prawnym e-faktury są w pełni wartościowym dokumentem księgowym.

To rozwiązanie, które wiąże się z wieloma profitami. 

+ więcej...
14.07.2017 | Ericsson uruchamia usługi sieciowe dla masowego IoT

Wraz z wprowadzeniem pierwszych komercyjnych sieci Internetowych (IoT) firma Ericsson uzupełnia oprogramowanie Cellular IoT i oferty przyspieszające IoT z pełnym zestawem usług sieciowych.

Usługi te umożliwiają usługodawcom efektywne rozwiązywanie rozmieszczania i obsługi ogromnej liczby urządzeń IoT wprowadzanych do sieci LTE.

Zastosowanie w technologiach Cat-M1 (zwanych także LTE-M) i Narrow Band IoT (NB-IoT) obejmuje usługi projektowania i optymalizacji sieci IoT, wdrażania, obsługi i zarządzania oraz obsługiwane przez niedawno rozszerzone usługi pomocy technicznej.

+ więcej...
14.07.2017 | Blisko 2 mln Polek w wieku 45+ jest wykluczonych cyfrowo. Problemem jest brak dostępu do internetu, ale też słaba edukacja i brak wsparcia

Największy potencjał branży e-commerce tkwi w konsumentkach 45+.

Blisko 40 proc. z nich nie ma jednak dostępu do internetu.

Ponad 1,5 mln określa zaś swoje umiejętności w zakresie zakupów online czy korzystania z bankowości internetowej jako słabe – wynika z raportu Aasa „Polki wykluczone cyfrowo”.

Powodem wykluczenia jest przede wszystkim brak świadomości korzyści, jakie niesie internet. Dużą rolę w cyfrowej edukacji starszych może odegrać młode pokolenie.

+ więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 24 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij