szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


14.07.2017 | Fakturowo PL – idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych

Dzisiejsze czasy to bez wątpienia era nowoczesnych technologii i Internetu, a korzystanie z dokumentów online staje się normą. Każde biuro rachunkowe powinno rozważyć wprowadzenie tej opcji do swojej oferty.

Pod względem prawnym e-faktury są w pełni wartościowym dokumentem księgowym. To rozwiązanie, które wiąże się z wieloma profitami. W porównaniu do tradycyjnych, papierowych dokumentów, e-dokumenty mają wiele zalet. Można wystawiać je za pomocą specjalnego oprogramowania lub prościej – korzystając z internetowego portalu.

Serwisy internetowe do wystawiania dokumentów online mają te przewagę nad programami, że nie musimy nic instalować na swoim komputerze. Działają one w oparciu o przeglądarkę internetową i wszystko odbywa się online. Do obsługi księgowości potrzebujemy więc, jedynie dostępu do sieci oraz komputera lub tabletu. Dzięki temu, my oraz nasi Klienci mamy dostęp do dokumentów 24/h na dobę, z każdego miejsca na Ziemi. W dodatku portale typu Fakturowo są bezpłatne, w przeciwieństwie do często dość drogich oprogramowań księgowych.

Możliwość wystawiania wielu rożnych dokumentów

W serwisach typu Fakturowo możemy wystawiać nie tylko e-faktury, a także wiele innych dokumentów. Portal umożliwia wygenerowanie aż 39 rodzajów dokumentów księgowych w 13 wersjach językowych i w 36 walutach. Obsługiwanie zagranicznych klientów czy też obcojęzycznych kontrahentów naszych klientów, nie będzie zatem stanowiło już problemu. W kilka chwil możemy wystawić faktury proforma, korygujące, wewnętrzne czy zaliczkowe, a wszystko to za pomocą przejrzystych, czytelnych szablonów.

Automatyczne obliczenia i generowanie danych

Wielkim plusem portali do wystawiania dokumentów księgowych online jest fakt, że program automatycznie dokonuje za nas wszelkich obliczeń. Nie ma więc mowy o pomyłce. Cały proces przebiega szybko i prosto. Dosłownie w chwilę możemy wystawić nawet najbardziej skomplikowany dokument. Na portalu Fakturowo twórcy wdrożyli nawet specjalne rozwiązanie API, dzięki któremu faktury są automatycznie wypełnianie danymi przesłanymi metodą GET. To likwiduje także ryzyko popełnienia błędu w informacjach zawartych na fakturze, takich jak NIP czy dokładna nazwa firmy.

Możliwość łatwego i sprawnego zarządzania dokumentacją

Przy pomocy serwisów do wystawiania e-faktur, niezwykle proste jest także zarządzanie całą, nawet najbardziej obszerną, dokumentacją. Poszczególnym dokumentom możemy przypisywać konkretne statusy, takie jak zapłacona lub niezapłacona faktura. Dokumenty, produkty i klientów możemy także z łatwością dodawać, usuwać i edytować. Nowe e-faktury można generować na podstawie tych już zapisanych - np. stworzyć fakturę właściwą na podstawie faktury proforma. A gotowy e-dokument możemy od razu przesłać na skrzynkę mailową klienta, dzięki czemu nie musi on fatygować się do naszego biura księgowego. Znikają zatem także koszty związane z kurierem czy pocztą. Wysyłka odbywa się błyskawicznie i ekonomicznie, a mniejsze koszty umożliwiają oferowanie klientom biura atrakcyjnych cen za usługi.

Bezpieczeństwo przechowywania e-dokumentów

Nie obawiajmy się, że dokumenty przechowywane w chmurze nie będą w pełni bezpieczne. Twórcy specjalistycznych serwisów oferujących wystawianie e-dokumentów, dbają o ich bezpieczeństwo. Fakturowo korzysta ze specjalistycznych systemów bezpieczeństwa nowej generacji, takich jakie stosuje się w bankowości elektronicznej. Wszelkie dane szyfrowanie są protokołem SSL, systematycznie także tworzone są kopie zapasowe wszystkich dokumentów, również dane użytkowników portalu są przechowywane w zaszyfrowanej formie. Ponadto sam serwis monitorowany jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Możliwość nadawania uprawnień

W serwisie Fakturowo istnieje możliwość nadawania ograniczonego dostępu do konta innym użytkownikom (uprawnienia do wykonywania określonych czynności oraz określenie godzin logowania). Na przykład właściciel firmy może umożliwić dostęp swojemu biuru rachunkowemu pobieranie swoich dokumentów do celów księgowych, jednocześnie bez możliwości zapisywania, usuwania lub edycji. Dzięki tej funkcji biuro rachunkowe ma na bieżąco wgląd do dokumentacji księgowej swojego klienta.

Reklama biur rachunkowych

Wprowadzenie do oferty opcji prowadzenia dokumentacji online z pewnością pozytywnie wpływa na wizerunek biura księgowego – w oczach klientów staje się ono nowoczesną firmą, idącą z duchem czasu, wykorzystującą innowacyjne rozwiązania i dbającą o środowisko. W dziale - Biura rachunkowe - znajdującym się na portalu Fakturowo właściciele biur księgowych mogą stworzyć bezpłatną wizytówkę swojej firmy i w ten sposób reklamować swoje usługi. Dedykowana oferta promocji biur rachunkowych dostępna jest na stronie - reklama biur rachunkowych - pamiętajmy, że reklama jest dźwignią handlu.

źródło: infowire

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć14.07.2017 | Ericsson uruchamia usługi sieciowe dla masowego IoT

Wraz z wprowadzeniem pierwszych komercyjnych sieci Internetowych (IoT) firma Ericsson uzupełnia oprogramowanie Cellular IoT i oferty przyspieszające IoT z pełnym zestawem usług sieciowych.

Usługi te umożliwiają usługodawcom efektywne rozwiązywanie rozmieszczania i obsługi ogromnej liczby urządzeń IoT wprowadzanych do sieci LTE.

Zastosowanie w technologiach Cat-M1 (zwanych także LTE-M) i Narrow Band IoT (NB-IoT) obejmuje usługi projektowania i optymalizacji sieci IoT, wdrażania, obsługi i zarządzania oraz obsługiwane przez niedawno rozszerzone usługi pomocy technicznej.

+ więcej...
14.07.2017 | Blisko 2 mln Polek w wieku 45+ jest wykluczonych cyfrowo. Problemem jest brak dostępu do internetu, ale też słaba edukacja i brak wsparcia

Największy potencjał branży e-commerce tkwi w konsumentkach 45+.

Blisko 40 proc. z nich nie ma jednak dostępu do internetu.

Ponad 1,5 mln określa zaś swoje umiejętności w zakresie zakupów online czy korzystania z bankowości internetowej jako słabe – wynika z raportu Aasa „Polki wykluczone cyfrowo”.

Powodem wykluczenia jest przede wszystkim brak świadomości korzyści, jakie niesie internet. Dużą rolę w cyfrowej edukacji starszych może odegrać młode pokolenie.

+ więcej...
14.07.2017 | Globalny ruch IP wzrośnie trzykrotnie do roku 2021, wynika z najnowszego raportu Cisco Visual Networking Index

W ciągu najbliższych pięciu lat (2016 – 2021), transformacja cyfrowa będzie miała znaczący wpływ na wymagania dotyczące modernizacji sieci IP – takie są główne wnioski zaprezentowane w najnowszym raporcie Cisco VNI (Visual Networking Index™) Complete Forecast.

Wg raportu Cisco, w latach 2016-2021 możemy spodziewać się

...

+ więcej...
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 35 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 6 Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij