szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Wiadomości

Loading


19.06.2017 | Birgitta Finnander szefową centrum badawczo - rozwojowego firmy Ericsson w Polsce

Birgitta Finnander objęła stanowisko szefowej R&D Center w Polsce i na Ukrainie. Od 15 czerwca zastąpiła na tym stanowisku Pawła Szczerkowskiego.

Nowa szefowa polskiego R&D Center związana jest z firmą Ericsson od 1990 roku.

Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła w dziale R&D, aby następnie doskonalić umiejętności strategicznego zarządzania produktami dla systemów mobilnych. Kierownicze stanowisko dzierżyła na różnych szczeblach organizacji R&D, łącząc zarządzanie portfolio z prowadzeniem prac rozwojowych, między innymi z zakresu rozwiązań IN, IMS, Pozycjonowania. Prowadziła Programy Dużych Zmian na różnych stanowiskach zarządczych w departamentach rozwoju.

Birgitta Finnander od 2010 roku była blisko zaangażowana we współpracę z firmą Ericpol (od kwietnia 2017 Ericsson R&D Center) w Polsce i na Ukrainie.

Ukończyła Fizykę Stosowaną oraz Inżynierię Elektryczną na Uniwersytecie Linköping w Szwecji.

Birgitta Finnander w czasie wolnym lubi podróże i grę w golfa, jak również znajduje przyjemność w gotowaniu. Zamieszka w Krakowie.

Paweł Szczerkowski, dotychczasowy szef R&D Center obejmie inne odpowiedzialne stanowisko w Radio Business Unit w firmie Ericsson.

źródło: Ericsson

Kliknij aby powiększyć19.06.2017 | Raport NASK o życiu cyfrowym nastolatków: bardzo podobne do realnego

Życie cyfrowe nastolatków jest bardzo podobne do realnego.

Nadal, jeśli tylko mogą, głównie grają, oglądają filmy, słuchają muzyki i podtrzymują kontakty towarzyskie, ale też uczą się, pogłębiają zainteresowania i poznają świat - wynika z badań NASK "Nastolatki 3.0".

Około 30 proc. nastolatków pozostaje on-line cały czas, niezależnie od miejsca pobytu, a 93,4 proc. codziennie korzysta z internetu w domu.

Internet w szkole i edukacji, tożsamość sieciowa, zachowania ryzykowne i cele użytkowania to tylko niektóre obszary pokazane w raporcie.

+ więcej...
19.06.2017 | Cyberprzestępcy kradną własność intelektualną i inne poufne informacje z organizacji przemysłowych

Przestępcy odpowiedzialni za ataki phishingowe oraz mające na celu przechwytywanie płatności w organizacjach przemysłowych kradną schematy systemów produkcyjnych, a także plany sieci energetycznych i komputerowych — tak wynika z raportu zespołu Kaspersky Lab odpowiedzialnego za reagowanie na cyberincydenty dotyczące przemysłowych systemów sterowania.

Takie informacje nie są niezbędne dla podstawowego celu cyberprzestępców, jakim jest zdobycie pieniędzy, co budzi wiele obaw dotyczących przyszłych zamiarów atakujących.

+ więcej...
16.06.2017 | Nowe zasady roamingu dla klientów a2mobile

15 czerwca Aero2 wprowadza dla swoich klientów nowe rozwiązania dotyczące roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii i Islandii.

Zasada „W Unii jak w domu” w a2mobile oznacza, że klienci nie będą ponosili podczas swoich zagranicznych podróży dodatkowych opłat za korzystanie z połączeń głosowych, sms, mms i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych.

+ więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1,8 Mb/s
xDSL - łącze 100 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 5 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij