Wiadomości

Loading


21.11.2014 | Komunikat Vectry w związku z atakiem na serwery DNS

W związku z problemami w działaniu serwerów DNS w sieci Vectra, informujemy że na terenie całej Polski od soboty mogły występować utrudnienia w korzystaniu z Internetu.

Sytuacja ta spowodowana była zewnętrznymi atakami DDoS na te serwery. Aktualnie problem nie występuje.

Przepraszamy Abonentów za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że nasi administratorzy pracują nad rozwiązaniem chroniącym Abonentów Vectry przed podobnymi sytuacjami w przyszłości. 

Kliknij aby powiększyć14.11.2014 | Moc świątecznych prezentów z FunPack-iem: pakiet telewizji nc+, telewizor lub abonament komórkowy

Moc świątecznych prezentów z FunPack-iem: pakiet telewizji nc+, telewizor lub abonament komórkowy
Dla wszystkich, którzy lubią dobre filmy, sport i rodzinną rozrywkę przed telewizorem, te święta mogą być naprawdę wyjątkowe. Od 14 listopada wszyscy klienci kupujący FunPack-a otrzymają w prezencie na cały rok pakiet telewizji nc+, a w nim aż 130 kanałów dla całej rodziny. Świąteczna oferta FunPack-a to także doskonała okazja, by wymienić stary telewizor na nowoczesny Samsung Smart TV - za symboliczną złotówkę. Z kolei klienci, którzy do Neostrady chcieliby dokupić usługi mobilne, mogą otrzymać darmowy abonament komórkowy na 6 miesięcy, a później obniżyć rachunki za usługi w Orange dzięki rabatowi Orange Open. Z myślą o tych, którzy chcą mieć wygodny dostęp do internetu zarówno w domu jak i podczas świątecznych wyjazdów, Orange przygotował też nowy pakiet Internet Tu i Tam.

Świąteczna oferta Orange to wiele pomysłów na wspaniałe prezenty dla całej rodziny. Wszystkich, którzy lubią spędzać czas przed telewizorem, z pewnością zainteresuje najnowsza oferta FunPack-a z pakietem  Comfort+ Extra+ telewizji nc+ za darmo na 12 miesięcy. Znajdą w nim 130 najlepszych kanałów filmowych, dziecięcych, sportowych, rozrywkowych i popularno-naukowych. Aż 40 z nich nadawanych jest w jakości HD. Po upływie 12 miesięcy, abonament za ten pakiet wyniesie 59,90 zł. To oznacza, że przy umowie na 24 miesiące średni miesięczny koszt pakietu to tylko 29,95 zł.

Z kolei wszyscy, którzy na Święta chcieliby wymienić stary telewizor na duży i nowoczesny, mogą kupić FunPack-a w promocji z 40-calowym telewizorem Samsung Smart TV i otrzymać go za symboliczną złotówkę. Oferta jest dostępna przy umowie na 24 miesiące, miesięczny koszt abonamentu FunPack-a wyniesie 149,90 zł z VAT, przez cały okres trwania umowy, niezależnie od opcji prędkości interentu.

+ więcej...
14.11.2014 | Nano-karta sieciowa EDIMAX EW-7711ULC – najszybszy standard Wi-Fi dla każdego

EDIMAX Technology – producent szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego – informuje o wprowadzeniu do oferty bezprzewodowej karty sieciowej EW-7711ULC. Adapter AC450 pracuje w paśmie 5GHz, oferując prędkość transmisji danych do 433Mb/s. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami oraz eleganckim designem.

Adapter docenią szczególnie posiadacze laptopów i ultrabooków, gdyż ze względu na niewielkie rozmiary (zaledwie 6,6 x 17 x 19 mm i tylko 3 gramy wagi!) nie wystaje on bardzo z portu USB, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia w podróży czy w innych mało komfortowych warunkach pracy. Podłączona do urządzenia karta jest praktycznie niezauważalna, jej pracę sygnalizuje jedynie niebieska dioda LED.

Nowa nano-karta sieciowa EDIMAX EW-7711ULC umożliwia rozbudowę komputera o szybkie i wydajne połącznie Wi-Fi w mniej zatłoczonym niż 2.4GHz paśmie 5GHz. Dzięki niej możliwe jest przesyłanie danych w standardzie 802.11ac z prędkością do 433Mb/s. Może to zwiększyć aż trzykrotnie szybkość połączenia Wi-Fi w stosunku do wcześniejszego standardu sieci 802.11n. Tak szybki transfer jest przydatny do przesyłania danych wymagających dużej przepustowości, na przykład przy pobieraniu lub streamowaniu filmów w jakości 4K czy uruchamianiu gier online.
 

+ więcej...
14.11.2014 | ZyXEL przedstawił przełomowe rozwiązania FTTx i VDSL2 Vectoring na targach BBWF 2014 w Londynie

Zaprezentowane rozwiązania ZyXELa FTTx i VDSL2 Vectoring, umożliwiają operatorom usług internetowych realizowanie wyzwań w zakresie szybkości i niezawodności połączeń przy jednoczesnej maksymalizacji zwrotu z inwestycji oraz minimalizacji całkowitego kosztu instalacji nowych połączeń światłowodowych.

Użytkownicy szerokopasmowi oczekują w swoich domach możliwości oglądania wielu strumieni wideo w dużej rozdzielczości, wgrywania i pobierania plików multimedialnych oraz korzystania z serwisów wymagających sporej przepustowości, zarówno na urządzeniach kablowych jak i bezprzewodowych – bez awarii i bez wysokich rachunków.

Usługi inteligentnego domu oraz coraz większa popularność internetu w urządzeniach (Internet of Things) oznaczają potrzebę podłączania do domowej sieci dużej ilości czujników, bram i kontrolerów – zwiększając tym samym zapotrzebowanie na przepustowość i niezawodność oferowanych usług.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 400 kb/s
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 11 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij