europasat internet satelitarnyTelewizja Kablowa

Telewizja kablowa /CaTv- HFC/ to tzw. popularna kablówka, która występuje w wielu domach, w dużych miastach i średnich miejscowościach. Opiera się na dwóch technologiach: CaTv i HFC. Konstruowanie systemów CATV w oparciu o model HFC (Hybrid Fibre-Coaxial) umożliwia budowę sieci rozległych. W systemie CATV w Polsce dostępne są kanały telewizyjne na częstotliwościach od 110 MHz do 862 MHz 94. Obecnie, w typowej telewizji kablowej mamy do czynienia z transmisją ponad 50 kanałów telewizyjnych. Dotyczy to zwykle pełnego pakietu usług wykupionego przez użytkownika. Ewentualne ograniczenie liczby dostępnych kanałów (dla sieci HFC) realizuje się poprzez odpowiednie filtrowanie sygnału przy użyciu filtrów montowanych w skrzynkach abonenckich osobno dla każdego abonenta w systemie HFC zastosowane zostały światłowody. Maksymalny przesył danych wynosi 38 mb/s, a najwięksi dostawcy takich usług to Vector i Telkom-Telmor.

poprzednia strona 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 z 12 następna strona

Lokalny dostawca Internetu na terenie Gdańska.

Myszkowska Telewizja Kablowa Sp. z o.o. powstała w 1991 roku początkowo jako Osiedlowe Studio TV-SAT. Założona przez pasjonatę, będącej w tych latach na początku drogi rozwoju, techniki satelitarnej i cyfrowej, Józefa Sypniewskiego który do dzisiaj jest n...

TELEWIZJA CYFROWA | INTERNET

Net-Sat Media Sp. z o.o - dostawca Internetu i Telewizji Kablowej oraz stacjonarnej telefonii cyfrowej (VoIP).

Mamy na celu szeroki zasięg dostępu do internetu na terenie gminy Radom. Działamy w oparciu o najnowsze technologie. Nasza infrastruktura zapewnia doskonały sygnał dla każdego klienta który znajduje się w zasięgu naszej sieci.

Dostawca Internetu, telefonii i cyfrowej telewizji kablowej na terenie Miasta i Gminy Czechowic - Dziedzic . U nas nie podpisujesz żadnej umowy - tak działamy od 2005 roku !

esteśmy drugim co do wielkości i zasięgu dostawcą Internetu na Podhalu. Oferujemy dostęp poprzez sieć telewizji kablowej w obrębie miasta Nowy Targ oraz drogą radiową na obszarze gmin: Nowy Targ, Czorsztyn, Szaflary. Posiadamy bezpośrednie łącze światłow...


Firma zajmująca się instalacjami solarnymi, poza tym dostarczająca intranet mieszkańcom podwarszawskich Ząbek. Poza tym jest dystrybutorem telewizji N.Telewizja kablowa istnieje na terenie Oławy od 1988 roku. Dostawca telewizji kablowej i internetu w największych dzielnicach miasta.

W miarę możliwości wykorzystamy istniejącą w Twoim domu instalację telewizji kablowej. Jeśli jej nie masz zało...


poprzednia strona 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 z 12 następna strona

Najlepszy internet i telewizja od Netii

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 4 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 200 Mb/s
xDSL - łącze 8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 20 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij