europasat internet satelitarnyOperatorzy VOIP

korpol
           Operatorzy VOIP
           Telefony VOIP
           Bramki VOIP
           Ceny VOIP

 

  

Actio - Net-Telecom jest dostawcą usług high-tech w dziedzinie kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Nasze rozwiązania spełniają wymagania stawiane przez globalizację procesów biznesowych w dziedzinie telekomunikacji i informatyki. Net-Telecom Sp. z o.o. jest operatorem ogólnopolskiej sieci telefonii VoIP o nazwie handlowej Actio.pl.
AleKontakt - VoxNet S.A. to polska firma posiadająca Zaświadczenie Prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty UKE-OSS-WKT-6400-69/08, działająca na krajowym rynku telekomunikacyjnym.
Obecnie stawiamy na nową usługę AleNumer, która umożliwia wykonywanie najtańszych międzynarodowych połączeń telefonicznych przy pomocy numeru dostępowego 708 108 108.
ALteo - To możliwość znacznego obniżenia kosztów połączeń telefonicznych przy jednoczesnym skonfigurowaniu usług w sposób optymalny dla własnych potrzeb. Nie ważne czy dzwonisz dużo, czy mało, oszczędności zawsze się opłacają. Nie staraj się wpisywać w istniejące oferty firm telekomunikacyjnych. Telekomunikacja otwarta umożliwia zaprojektowanie rozwiązań odpowiadających Twoim potrzebom.
Arkotel - Firma Arkotel powstała w roku 2009,w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na tanie usługi telekomunikacyjne. Jesteśmy niezależnym operatorem telefonii cyfrowej VoIP. Udostępniamy naszym Klientom połączenia z całym światem po bardzo atrakcyjnych cenach i wysokiej jokości połączeń.
Business Telecom Poland - specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań integrujących różne systemy teleinformatyczne. Jesteśmy generalnym przedstawicielem renomowanych firm: amerykańskiej EMC oraz tajwańskiej DCE na rynku polskim - producentów osprzętu teleinformatycznego. Dostarczmy naszym klientom innowacyjna usługę "Bardzo Tanie Połączenia VoIP".

Darmowe Rozmowy.pl - Oferujemy całkowicie darmowe rozmowy do sieci stacjonarnych w ramach niskiej, ryczałtowej opłaty oraz bardzo tanie połączenia do sieci komórkowych.

Darmowy Telefon - Telefonia internetowa jest naprawdę prosta i pozwala obniżyć rachunki nawet o 90% na samym starcie. Przekonaj się jakie dajemy Tobie możliwości. Wybierz najodpowiedniejszą opcję dla twoich potrzeb
Dialofon - to VoIP dla domu i biznesu. Możesz dzwonić za pomocą komputera,
bramki VoIP lub telefonu IP - wszędzie tam gdzie masz Internet.
Dwa Grosze - Jesteśmy dostawcą usług skoncentrowanym na najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie szeroko rozumianej telekomunikacji. Naszym celem jest zwiększanie zysków naszych klientów, bezpośrednio poprzez obniżenie kosztów połączeń lokalnych, międzymiastowych oraz międzynarodowych.
W naszych rozwiązaniach stosujemy telefonię IP opartą o protokół SIP.
Easycall - Jesteśmy największą telefonią internetową w Polsce. Dzięki nam możesz rozmawiać z całym Światem juz od 4 groszy za minutę. Dzwonisz przez internet na telefony stacjonarne i komórkowe.
Easytel - Specjalnie dla firm i osób prywatnych, które płacą wysokie rachunki telefoniczne przygotowaliśmy ofertę telefonii cyfrowej. Dzięki naszym usługom koszty połączeń (zarówno lokalnych, jak i pozastrefowych) mogą spaść nawet o kilkadziesiąt procent, a jednocześnie zapewniamy bardzo niski abonament i możliwość uzyskania numeru telefonicznego w prawie każdej strefie numeracyjnej.
Esiptel - Platforma sprzętowa - telefonia internetowa ESIPTEL, to najbardziej nowoczesny produkt w zakresie technologii telefonii internetowej VoIP w Polsce.
ExtraVoip - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy, najtańszy VoIP, telefon internetowy, najtańsze połączenia telefoniczne, tanie rozmowy międzynarodowe i międzymiastowe, bez abonamentu.
FabiPhone - W dzisiejszych czasach, w których dominują technologie transmisyjne oparte o komutację pakietów, a zainstalowane przepustowości sieci transmisyjnych i oferowane przez nie gwarancje jakości usług pozwalają na zapewnienie odpowiednio niskich wartości utrat pakietów, opóźnień transmisji i jej zmienności, stworzenie jednej infrastruktury do transmisji danych, dźwięku i obrazu jest jedyną drogą do dalszej minimalizacji kosztów telekomunikacji. Stąd obserwowane w ostatnich czasach ogromne zainteresowanie technologiami VoIP.
Fonemon - FONEMON-ATA to brama dostępu do telefonii internetowej, umożliwiająca podłączenie klasycznego telefonu analogowego wraz z tradycyjną linią telefoniczną oraz łącza internetowego. Dzięki temu bez zmiany aparatu i przyzwyczajeń można realizować połączenia z wykorzystaniem telefonii internetowej.

FreecoNet - FreecoNet to obecnie jeden z wiodących usługodawców telefonii internetowej w Polsce. Platforma została stworzona we wrześniu 2006 roku przez zespół specjalistów Datera SA - firmy technologicznej, która projektuje oraz wdraża nowoczesne i zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne. Od 1 stycznia 2009 roku funkcjonuje jako samodzielny podmiot prawny. W lutym 2010 r. ogłoszona została fuzja operatora z jednym z jej dotychczasowych największych konkurentów - Tlenofonem. Obecnie trwają prace nad stworzeniem nowej, spójnej oferty dla klientów obu platform. Od 1 maja 2010r. firma oficjalnie funkcjonuje pod przejściową nazwą FreecoNet Tlenofon SA.

Freephone - Telefonia Internetowa to kolejny krok w rozwoju telekomunikacji. Pod względem funkcjonalnym niczym nie różni się od telefonii tradycyjnej, a nawet ją przewyższa pod względem nowoczesności usług. Tutaj głos przesyłany jest łączami internetowymi. Sygnał głosowy jest przetwarzany na na postać cyfrową i po odpowiedniej kompresji jest przesyłany za pomocą Internetu.
Haloip - VoIP dla wymagających - Telefonia internetowa najwyższej jakości i niezawodności HaloIP.PL - to nie tylko konkurencyjny dostęp do telefonii stacjonarnej, lecz także wiele funkcji dodanych usprawniających proces komunikacji w Twojej firmie. Optymalizuj koszty bez utraty jakości.
Halonet - Firma Tartel Sp. z o.o. jest niezależnym operatorem połączeń telefonicznych. Została stworzona przez zespół ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie telefonii internetowej (VoIP). Dynamiczny rozwój telefonii Tartel spowodował przejęcie działających równolegle na polskim rynku usług telefonii internetowych i powstanie jednej zintegrowanej usługi telefonii pod nazwą HaloNet. Obecnie jest to jeden z największych operatorów VoIP w Polsce.
HappyCall - to dynamicznie rozwijająca się sieć telefonii internetowej.
W ręce naszych klientów oddajemy usługi wysokiej jakości,
jednocześnie pozostajemy bardzo konkurencyjni cenowo.
HopIn.pl - oferujemy wysoką jakość! Zarówno usługi jak i obsługi! Wskaźnik skuteczności w naszej sieci jest porównywalny do operatorów stacjonarnych. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi operatorami telekomunikacyjnymi.
iFON - to tania telefonia internetowa. Usługa skierowana jest do wszystkich użytkowników internetu, którzy chcą znacznie obniżyć koszt połączeń telefonicznych.
IPCall - to rozwiązanie, które umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem sieci Internet. Korzystając z naszych usług można zarówno dzwonić na zwykłe telefony jak również odbierać z nich połączenia na własny numer. Osoby dzwoniące do Ciebie zapłacą jak za rozmowę na telefon stacjonarny bez względu na to, gdzie się w danej chwili znajdujesz.
Ipek - to jeden z najbardziej profesjonalnych technologicznie operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Na profesjonalnej platformie telekomunikacyjnej realizujemy połączenia z abonentami w Polsce i na całym Świecie. Poprzez protokoły transmisji danych takich jak SIP ver 2.0
Ipfon - to jedna z największych w Polsce sieci telefonii internetowej VoIP. Wykorzystuje najnowszy protokół SIP v.2. Nasze wieloletnie doświadczenie w telekomunikacji i teleinformatyce połączone z kreatywnością jest gwarancją stałego doskonalenia i rozwijania naszych usług.
MyFon - VoIP jest usługą skierowaną do wszystkich użytkowników internetu. Wykorzystuje ona łącza internetowe do tanich połączeń głosowych opartych na protokole SIP v.2. Niezależnie od miejsca pobytu możesz korzystać z usługi MyFon.pl. Możesz posiadać numer miejski dzięki czemu każdy będzie mógł do Ciebie zadzwonić.
Nagłos - Wystarczy tylko komunikator i mnóstwo znajomych. Z Gadu-Gadu zadzwonisz na komórki i stacjonarne na całym świecie.
Netring - ...
NewFon - to prosta i tania Telefonia Intrenetowa.
NewFon daje Ci możliwość realizacji rozmów z całym Światem po bardzo atrakcyjnych stawkach. Dzwonisz z aplikacji zainstalowanej na komputerze korzystając ze słuchawek i mikrofonu lub z telefonu analogowego podłączonego do sieci Internet przez bramkę VoIP
PLFON - Chcemy udostępnić naszym Klientom połączenia z całym światem w super niskiej cenie, o wysokiej jakości z komfortem korzystania jak z telefonii stacjonarnej. Z PLFON jest to możliwe już dziś, dzięki naszemu modelowi biznesowemu opartemu na technologii VoIP (Voice over Internet Protocol), umożliwiającej transmisję głosu przez Internet. Używamy internetu by obniżyć koszty połączeń, jak również aby ułatwić komunikację naszym Klientom. Rozmawiamy tak samo jak ze zwykłego telefonu, ale bez abonamentu, jakość połączeń jest identyczna z telefonią tradycyjną, a ceny za połączenia są kilkakrotnie niższe.
Polfon - Za pomocą usługi polfon można dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe wykorzystując sprzętową bramkę VOIP lub program zainstalowany na komputerze. Przy użyciu bramki VOIP można dzwonić bez użycia komputera. Do bramki VOIP podłącza się tradycyjny aparat telefoniczny (przewodowy lub bezprzewodowy). Można także podłączyć bramkę do centrali firmowej i w prosty sposób dzwonić ze wszystkich wewnętrznych aparatów.
   
   
   
   
   
   
   
   
   


Operatorzy VOIP / Mazowieckie / siedlecki / Suchożebry:

[1] 2 3 4 5 6 7 z 7 następna strona

Internet T-Mobile korzystaj z promocji na szybki in...


 Szybki internet satelitarny dostępny w każdym miejscu w Polsce 

 ►  Zadzwoń  22 397 05 47   ►  sprawdź jakie to szybkie  

Europa...


SZYBKI INTERNET SATELITARNY W KAŻDYM MIEJSCU POLSKI

22 Mbit/s w dowolnym miejscu Polski, dzięki szybkiej dwukierunkowej technologii satelitarnej. Dostęp do Internetu niezależny od operatorów komórkowych. Zadzwoń 22 299 23 89


Internet LTE Plus ***** (5.00/10)

Internet Plus LTE

POLKOMTEL S.A. zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferowany pod markami: PLUS - atrakcyjne oferty taryfowe dla...


NJU Mobile internet LTE

Najtańszy internet na kartę 


Sprawdź jak działa szybki światłowód lub mobilny internet LTE lub Neostr...


Play internet LTE ******* (7.00/10)

Play internet LTE to najbardziej atrakcyjna oferta mobilnego Internetu na rynku.
Tylko u nas dostajesz duże limity na transfer danych i krótką umowę z tak niskim abonamentem.
A teraz dodatkowo w specjalnej promocji abonament za 1 zł nawet przez 5 ...

Polsat internet LTE
Zmień Internet na szybszy - wybierz LTE - najszybszy mobilny Internet w najlepszej cenie! Pobieraj duże pliki, oglądaj filmy online, graj w sieci, korzystając z zawrotnej prędkości do 100 Mb/s! Internet LTE... bo prędkość ma znacz...

Internet satelitarny. Dostarczamy najlpesze rozwiązania satelitarne, zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jeżeli potrzebujesz internetu w rejonach polski, gdzie nie dociera telefonia stacjonarna lub GSM, to możesz od zaraz zacząć korzystać...

ITTmedia.pl - zawsze TANIO, SZYBKO, BEZ LIMITÓW Siedlce i okolice w promieniu 30 km


[1] 2 3 4 5 6 7 z 7 następna strona

Strona prezentuje listę dostawców oferujących usługi dostępu do internetu w obrębie m.in. ulic: Siedlecka, Słoneczna, Leśna, Łąkowa, Zachodnia, Wspólna, Kolejowa, Aleksandry Ogińskiej, Kościelna, Brzozowska, Sosnowa, Strażacka, Sadowa, Aleksandry Ogińskiej, Aleksandry Ogińskiej, w mieście Suchożebry.

Polecani Operatorzy

   PTU WLANTECH     
   internet Warszawa
   6G Networks
   internet Warszawa
   LandTech s.c.        
   internet Piastów
   Telsat.tv        
   internet Częstochowa

Wypromuj ofertę

 

internet od neti internet od orange play internet internet od plusa lte tmobile internet mobilny
internet inea internet vectra internet upc internet od cyfrowego polsatu nc plus internet
virgin internet na karte a2mobile nju internet na karte internet na kartę heyah  

 

 

 


najtanszy internet w polsce

Najtańszy internet kablowy Suchożebry

Sieć lokalna - łącze 300 Mb/s:
Telewizja kablowa - łącze 384 kb/s:
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy Suchożebry

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 21 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij