Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

bermudy.net

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Szybki, niezawodny i tani dostęp do internetu we Wrocławiu.
Oferujemy do wyboru cztery plany taryfowe, w zależności od Twoich potrzeb. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz
Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wilczyce - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Wrocław - Osiedlowa.pl
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Twardogóra - Bluel
Wrocław - STER-net
Wrocław - WRO-COM
Wrocław - INDEO ISP
Wrocław - Gwarnet.pl
Wrocław - Akron
Żarów - Sudecka Specjalna Strefa Internetowa


Aktualności

30.08.2016 |

ArmaSan Telekomunikacja - promocja przy zmianie operatora

ArmaSan Telekomunikacja ma w swojej ofercie usługę dostępu do Internetu w technologii radiowej. Klientem operatora może zostać osoba indywidualna, firma lub instytucja użyteczności publicznej. Oferta charakteryzuje się bogatym wyborem pakietów, które sprostają wymaganiom każdego klienta z Łomianek i okolic: Łomianki Dolne, Kępa Kiełpińska, Sadowa, Kiełpin, Dziekanów Nowy, Palmiry, Pieńków, Buraków.

+ więcej...
30.08.2016 |

T-Mobile dostarczy usługi transmisji danych dla ENEA Operator

W rozstrzygniętym przetargu T-Mobile Polska zaoferował najlepsze warunki na dostarczenie 7000 tysięcy kart SIM z usługą transmisji danych. Karty mają być wykorzystane do odczytu  danych pomiarowych, alarmów i zdarzeń ze stacji SN/nn.

+ więcej...
30.08.2016 |

REJESTRUJCIE MISIE, bo Plush jest GIGA! 50 GB i 500 zł za rejestracje numeru Plush na Kartę!

Rejestrujcie swoje numery Plush na Kartę! W startującej dziś kampanii reklamowej Banshee, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, zachęca do rejestracji i odbioru GIGA Plush bonusów: 50 GB i 500 zł!

+ więcej...
29.08.2016 |

Alfanet - Internet, Telewizja i Telefonia - „mając więcej – płacisz mniej”

Dostawca @Alfanet postawił przed sobą jasny cel, którym jest dostarczanie usługi dostępu do Internetu wszędzie tam, gdzie jest on potrzebny. Operator jako swoją misję traktuje dostarczenie Internetu w jak najnowocześniejszej technologii. Klientem dostawcy może być zarówno klient indywidualny, jak i firmy. @Alfanet oferuje usługę dostępu do Internetu z wykorzystaniem sieci światłowodowej,  technologii LTE oraz technologii radiowej. Dodatkowo firma ma w swojej ofercie Telewizję Cyfrową, Telefonię Cyfrową oraz prowadzi serwis komputerów. Operator działa na terenie Radomska, Częstochowy i okolic.

+ więcej...
29.08.2016 |

Mój Orange - 1 mln klientów

Aplikacji Mój Orange dla urządzeń mobilnych używa już 1 mln klientów - poinformował na Twitterze Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy Orange Polska.

Przypominamy, że część funkcji aplikacji Mój Orange dostępna jest bez logowania. Chodzi choćby o informacje o stanie konta, listę włączonych usług czy też możliwość doładowania numerów. By korzystać z tej możliwości musicie mieć zainstalowaną aplikację, używać karty SIM Orange i dostępu mobilnego przez sieć Orange. Więcej na ten temat pisaliśmy Tutaj

+ więcej...

inea


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 56 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 300 Mb/s
xDSL - łącze 60 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 24 Mb/s:
GSM - łącze 4 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij