Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

VIKOM Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Biłgorajski dostawca internetu. Dostarczamy internet powiecie Biłgorajskim oraz gminach Dzwola, Janów Lubelski, Zwierzyniec, Szczebrzeszyn, Radecznica ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Biłgoraj - GloboNet
Józefów - MK-NET.INFO tel.509605712
Biłgoraj - DMD
Aleksandrów - NET-MAR Bździuch Marek
Turobin - ZFIX NET
Harasiuki - NXNET
Janów Lubelski - Spectrum
Biłgoraj - Best Net
Biłgoraj - VIKOM Sp. z o.o.
Turobin - LUKASONET


Aktualności

19.11.2019 |

TV ONLINE OD VECTRY Z NAJLEPSZĄ OFERTĄ PROGRAMOWĄ WŚRÓD OPERATORÓW KABLOWYCH

TV Online - serwis i aplikacja mobilna Vectry - zbroi się w nowości. Pięć nowych kanałów - HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 - dołączyło właśnie do oferty programowej usługi operatora.

Tym samym, Vectra pozostaje liderem wśród polskich operatorów kablowych, oferując możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych 143 kanałów w domu i 129 poza domem.

W ramach nowości, od 22 października 2019 r., Abonenci Vectry posiadający dostęp do kanałów: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze mogą oglądać te programy także w usłudze TV Online.

Dodatkowo, w myśl hasła usługi „jak chcesz i kiedy chcesz”, użytkownicy serwisu i aplikacji mają do dyspozycji usługę Catch-up TV - funkcję umożliwiającą swobodne oglądanie programów emitowanych do 7 dni wstecz - na 47 kanałach.

+ więcej...
19.11.2019 |

Specjalna oferta świąteczna od UPC Polska. UPCeusz oferuje super pakiety z telewizorami i smartfonami w prezencie

UPC Polska uruchamia wyjątkową ofertę świąteczną.

Teraz do promocyjnych pakietów z superszybkim internetem światłowodowym i cyfrową rozrywką klienci otrzymają w prezencie smartfon Samsung Galaxy A10 lub jeden z markowych, panoramicznych telewizorów ze Smart TV: Samsung 43” albo Sony 40”.

W przypadku dwóch pakietów ze smartfonem Samsung Galaxy A10 w prezencie, klienci mają do wyboru superszybki internet oraz usługi mobilne z pakietem danych 10 GB lub superszybki internet i rozszerzony pakiet cyfrowej rozrywki (165 kanałów Horizon Max), w cenie 99,99 zł i 109,99 zł miesięcznie.

+ więcej...
19.11.2019 |

Piotr Kuszewski w zarządzie Digital Care

Do zarządu firmy Digital Care, największego na polskim rynku dostawcy usługi ochrony urządzeń mobilnych, z dniem 2 października dołączył Piotr Kuszewski.

W spółce pracuje on od października 2018, piastując stanowisko dyrektora finansowego. Kuszewski odpowiada za obszar finansów obejmujący kontroling, księgowość i treasury grupy Digital Care.

Rozszerzenie składu zarządu związane jest z ekspansją spółki na rynki zagraniczne oraz uruchamianiem nowych linii biznesowych.

Zapewnienie stabilnych fundamentów dla międzynarodowej ekspansji Digital Care jest kluczowe dla dalszego rozwoju grupy.

+ więcej...
19.11.2019 |

Technologia 5G – perspektywy dla transportu i logistyki

Technologia 5G znacząco wpłynie na logistykę i będzie podstawą wielu nowoczesnych rozwiązań dla sektora TSL – od dronów i konwojów autonomicznych ciężarówek po czujniki na każdym towarze.

Dzięki możliwościom Internetu Rzeczy i technologii 5G wgląd w całość operacji logistycznych będzie w przyszłości mógł osiągnąć poziom wręcz modelowy.

5G to ultraszybkie połączenie internetowe, oferujące kilkudziesięciokrotnie wyższą prędkość transmisji danych w porównaniu z 4G LTE, ogromną przepustowość łącza i praktycznie brak opóźnień.

Plany uruchomienia sieci piątej generacji wywołują w Polsce i Europie coraz większe zainteresowanie. 

+ więcej...
19.11.2019 |

Firma Kaspersky otrzymuje wyróżnienie Brand of the Year w ramach plebiscytu World Branding Awards

Firma Kaspersky zdobyła wyróżnienie "Brand of the Year" w kategorii oprogramowanie antywirusowe w ramach plebiscytu World Branding Awards.

Wyróżnienie to zostało przyznane w wyniku unikatowego procesu oceny i głosowania podczas prestiżowej ceremonii wręczania nagród zorganizowanej przez World Branding Forum.

Podczas ceremonii wręczenia nagród - która odbyła się 14 listopada w Kensington Palace, w Londynie - wyróżniono najlepsze na świecie marki za ich działalność oraz osiągnięcia. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję, aby globalne marki spotkały się we własnym gronie i poznały sukcesy współuczestników.

Proces oceny składa się z trzech części - wyceny marki, publicznego głosowania oraz badania rynku konsumenckiego. 

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 7,2 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 50 Mb/s
xDSL - łącze 50 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij