Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TVSM Grudziądz

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu nadaje dla Państwa już 18 lat. Dzisiaj jesteśmy jedną z większych sieci w Polsce. Z naszych usług korzysta ok. 22 tys. abonentów telewizji analogowej, blisko 2 tys. abonentów telewizji cyfrowej, blisko 8,5 tys. internautów. W skład naszej oferty wchodzi: telewizja analogowa, telewizja cyfrowa, Internet, program planszowy i własny program lokalny.

Dostęp do Internetu za pośrednictwem TVK SM:
* daje możliwość korzystania z Internetu 24 godziny na dobę
* działa z prędkością zgodną z wykupionym abonamentem
* brak limitu ilości przesyłanych danych
* całkowicie niezależny od łączy telefonicznych
* modem użyczany nieodpłatnie
* do wyboru cztery pakiety
Zapytaj o ofertę poprzez formularz
Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Grudziądz - TINET
Grudziądz - TVSM Grudziądz
Nowe - PHU Geckonet
Warszawa - T-Mobile HotSpot


Aktualności

31.08.2016 |

Internet Business System – Internet, telewizja i telefon w Łomiankach

Internet Business System oferuje cały wachlarz usług. Na długiej liście znajduje się dostęp do szerokopasmowego Internetu w technologii radiowej oraz światłowodowej, kompleksowe usługi informatyczne, telewizja cyfrowa, IP Telefonia, usługi B2B. Operator obejmuje zasięgiem swojego bezprzewodowego Internetu Łomianki i okolice. Ze światłowodów mogą korzystać niektóre z osiedli na terenie Łomianek („Tęcza” i „Równoległa”), Kiełpina, Burakowa oraz Dąbrowy.

+ więcej...
31.08.2016 |

Nowe macierze IBM all-flash wspierające systemy kognitywne

Firma IBM zaprezentowała nowe modele pamięci masowych typu all-flash opracowane z myślą o obsłudze systemów kognitywnych oraz danych przetwarzanych w chmurze. Dzięki elastycznym możliwościom rozbudowy macierze IBM Storwize V7000F oraz IBM Storwize 5030F sprostają wymaganiom zarówno małych i średnich firm, jak i przedsiębiorstw o zasięgu globalnym. Jednocześnie firma ogłosiła uruchomienie programu o nazwie Flash In, który zapewni nowym klientom bezkosztową migrację danych z rozwiązań Dell i EMC na systemy IBM all-flash.

+ więcej...
31.08.2016 |

Wzmocnienie pozycji Tomasza Szeląga w Grupie Zygmunta Solorza‐Żaka

Tomasz Szeląg, CFO Grupy Polsat, odpowiadający za szeroko rozumiane finanse w całej grupie kapitałowej Zygmunta Solorza‐Żaka wejdzie w skład Rad Nadzorczych spółek Grupy. Funkcje Członka Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu obejmie Katarzyna Ostap-Tomann.

+ więcej...
31.08.2016 |

Znamy listę prelegentów 7. edycji Blog Forum Gdańsk 2016

Już za niespełna miesiąc, w dniach 24-25 września, w kompleksie Europejskiego Centrum Solidarności odbędzie się Blog Forum Gdańsk – najważniejsze spotkanie blogerów i twórców internetowych w Polsce. Gościem specjalnym będzie Clive Thompson – uznany dziennikarz i bloger „The New York Times”. Partnerem strategicznym został T-Mobile Polska.

+ więcej...
31.08.2016 |

Ascor – konkurencyjne ceny Internetu radiowego i LTE z urządzeniem

Ascor dostarcza usługi w zakresie dostępu do bezprzewodowego Internetu oraz telefonii VoIP. Operator oferuje połączenie z siecią Internet, wykorzystując technologie radiowe oraz infrastrukturę LTE sieci PLUS. W przyszłości pojawi się oferta dostępu do Internetu poprzez światłowody oraz oferta telewizji cyfrowej. Pozwoli to Ascorowi na przygotowanie pakietów typu „3 w 1”, które będą  się wiązać z korzystnymi zniżkami w przypadku, gdy klient zdecyduje się na połączenie kilka usług świadczonych przez firmę.

+ więcej...
inea


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 20 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 200 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 3,5 Mb/s:
GSM - łącze 4 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij