Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

TEN.NET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma TEN.NET oferuje dostęp do sieci internet w technologi WiFi na terenie:

- Jaroszówka - Wysockiego - Zgoda - Wyżyny

-nielimitowany dostęp do Internetu -prędkość do 10 Mb/s (w zależności od obciążenia łącza) -bezpłatne podłączenie drugiego komputera do istniejącego pasma (działanie naprzemienne) -możliwość podłączenia drugiego komputera do istniejącego pasma (działanie jednoczesne - 10zł/miesiąc) -możliwość wykupienia publicznego adresu IP (5zł/miesiąc) -bezpłatne doradztwo i wsparcie techniczne ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Białystok - ..BIALNET SP. Z O.O.
Białystok - Netcom IT Sp z o.o.
Białystok - Dipol Sp. z o.o.
Białystok - TEN.NET
Bialystok - Globnet
Białystok - SAV
Białystok - Telekomunikacja Podlasie Sp. z o.o.
Białystok - Duna
Białystok - Elpos
Białystok - Euronet Internet Provider


Aktualności

13.12.2019 |

Małgorzata Seck pokieruje w T‑Mobile Polska rozwojem usług TV

Wraz z nowym rokiem do zespołu T‑Mobile Polska dołączy Małgorzata Seck, która poprowadzi w firmie departament pracujący nad rozwojem usług TV.

Zespół, pod kierownictwem Małgorzaty, będzie odpowiedzialny za opracowanie strategii oraz projektowanie i rozwój produktów telewizyjnych, a w tym również za monitorowanie ich wejścia na rynek usług konwergentnych.

Seck będzie zarządzała portfolio produktów dla segmentu TV oraz projektowaniem i promocją treści.

+ więcej...
13.12.2019 |

Cyberprzestępcy nie próżnują - różnorodność szkodliwego oprogramowania wzrosła w 2019 r.

W 2019 roku liczba unikatowych szkodliwych obiektów wykrytych przez technologie firmy Kaspersky służące do ochrony ruchu WWW wzrosła ośmiokrotnie w porównaniu z poprzednim rokiem i wyniosła ponad 24,5 miliona.

Było to spowodowane w dużej mierze niemal dwustuprocentowym wzrostem liczby narzędzi osadzających skrypty na stronach celem kradzieży danych finansowych.

Zwiększyła się również liczba innych zagrożeń, takich jak backdoory oraz trojany bankowe, podczas gdy obecność kryptokoparek spadła o ponad połowę.

Tendencje te wskazują, że cyberprzestępcy aktywnie szukają skuteczniejszych sposobów atakowania użytkowników. 

+ więcej...
13.12.2019 |

Współczesny konsument kupuje coś więcej niż sam produkt. Sprzedawcy kreują więc pozytywne emocje z nim związane

Blisko 2/3 klientów przed zakupem czerpie inspirację z mediów społecznościowych – wynika z badań PwC.

Współczesny konsument kupuje już nie tylko sam produkt czy usługę, ale również wrażenia i emocje związane z jego zakupem.

Dlatego kreowanie pozytywnych doświadczeń konsumenckich, niezależnie od kanału sprzedaży, jest obecnie jednym z największych wyzwań dla marketerów i fundamentem trendu experience economy.

Współczesny konsument jest nie tylko wygodny, ale coraz bardziej wymagający i świadomy swoich wyborów. Szuka coraz lepszych doświadczeń zakupowych, poczynając od wyglądu samego sklepu, a kończąc na profesjonalnej obsłudze.

+ więcej...
12.12.2019 |

Firma Kaspersky wykrywa w systemie Windows lukę dnia zerowego, która została wykorzystana w atakach ukierunkowanych

Zautomatyzowane technologie wykrywania firmy Kaspersky zidentyfikowały w systemie Windows lukę dnia zerowego.

Oparty na tej luce szkodliwy program (tzw. exploit) umożliwiał zwiększenie uprawnień na atakowanej maszynie oraz obejście mechanizmów bezpieczeństwa w przeglądarce Google Chrome.

Nowo wykryty exploit został wykorzystany w operacji cyberprzestępczej WizardOpium. Luki dnia zerowego to nieznane błędy w oprogramowaniu, które cyberprzestępcy mogą wykorzystać do niezauważalnego działania przez długi czas i wyrządzania poważnych oraz nieoczekiwanych szkód.

Zwykłe rozwiązania bezpieczeństwa nie są w stanie zidentyfikować infekcji systemu ani nie potrafią chronić użytkowników przed zagrożeniem, które nie zostało jeszcze wykryte.

+ więcej...
12.12.2019 |

Internet Zmysłów - Ericsson publikuje 10 najważniejszych trendów konsumenkich do roku 2030

Konsumenci oczekują, że nowoczesne technologie sieciowe współpracujące z naszymi zmysłami wzroku, słuchu, smaku, zapachu i dotyku będą w roku 2030 w powszechnym użytku, oraz że zaoferują im one wiele nieznanych dotąd możliwości.

Oczekiwania konsumentów dotyczące Internetu Zmysłów stanowią jeden z elementów dziewiątej edycji badania ConsumerLab Hot Consumer Trends przeprowadzonego przez firmę Ericsson.

Internet Zmysłów stanie się rzeczywistością dzięki takim technologiom jak sztuczna inteligencja (AI), wirtualna rzeczywistość (VR), rozszerzona rzeczywistość (AR), 5G oraz automatyzacja.

Konsumenci przewidują, że do roku 2030 interakcje oparte na obrazach z ekranów będą w coraz większym stopniu konkurować z doświadczeniami multisensorycznymi, które będą niemal niemożliwe do odróżnienia od rzeczywistości.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 80 Mb/s 
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 5 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij