Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

T-Mobile internet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Internet T-Mobile korzystaj z promocji na szybki internet mobilny i inne usługi dostępne w naszej sieci.

Gwarancja szybkiego mobilnego Internetu pozwoli Ci na swobodne przeglądanie stron www, ściąganie plików, przeglądanie wideo, odbieranie poczty i wiele innych.

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Gdynia - Multimedia Polska
Giżycko - INM Sp. z o.o.
Chorzów - Graficom
Sosnowiec - SOFT PRO 2 Sp. z o.o.
Warszawa - UPC internet - telewizja - telefon
Internet 500 mb/s - Światłowód UPC
Warszawa - Skyconnect
Poznań - Internet INEA 1000 Mb/s
Warszawa - Multimedia Internet
Poznań - INEA S.A.


Aktualności

18.09.2019 |

Polski rynek kurierski jest jednym z najszybciej rosnących w Europie. To napędza inwestycje branży w innowacje

Szacuje się, że w 2021 roku wolumen przesyłek może wzrosnąć do 500 mln sztuk z niecałych 392 w roku 2018.

Szybki rozwój branży napędza inwestycje firm logistycznych w technologie i innowacje, dyktowane oczekiwaniami klientów, które są związane głównie z jak najszybszym czasem dostawy.

Dlatego DHL Parcel uruchomił właśnie pod Warszawą nowy terminal, wyposażony w najnowocześniejsze urządzenie sortujące w Europie.

Ten pozwala rozdzielić 7,5 tys. paczek w ciągu godziny i umożliwi dostarczanie klientom przesyłek w czasie, który jest dla nich najbardziej dogodny.

+ więcej...
18.09.2019 |

Minister cyfryzacji: Cyberbezpieczeństwo fundamentem przy budowie sieci 5G. W 2020 roku będzie działać w co najmniej jednym mieście w Polsce

Priorytetem we wdrażaniu 5G jest cyberbezpieczeństwo, to jeden z głównych warunków stawianych dostawcom nowej technologii i jej komponentów – podkreśla minister cyfryzacji Marek Zagórski.

Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej pod koniec 2020 roku nowy standard telekomunikacyjny ma objąć zasięgiem przynajmniej jedno miasto w Polsce.

W ubiegłym tygodniu Orange Polska i Ericsson wspólnie uruchomili w Warszawie testową sieć 5G. Podobne próby prowadzi też Huawei.

+ więcej...
18.09.2019 |

AiShield – ochrona przed zagrożeniami dla domu i małych sieci firmowych

Zyxel prezentuje AiShield, nową licencjonowaną usługę zabezpieczającą dla urządzeń Multy X i Multy Plus – zaprojektowaną do ochrony sieci domowych, SOHO oraz małych firm przed cyberatakami.

Cyberprzestępstwa, dokonywane za pomocą oprogramowania ransomware, stały się tak powszechne, że nikt nie może czuć się bezpieczny.

Ryzyko cały czas rośnie, ponieważ używamy coraz więcej urządzeń, które wymagają stałego połączenia z Internetem.

AiShield wykorzystuje opartą na sztucznej inteligencji bazę danych bezpieczeństwa Zyxel do obrony przed wszystkimi zagrożeniami sieciowymi, w tym wirusami, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i atakami phishingowymi.  

+ więcej...
18.09.2019 |

Większość rodziców martwi się bezpieczeństwem online swoich dzieci, ale niewielu z nich poświęca czas na rozmowę na ten temat

84% rodziców na całym świecie martwi się bezpieczeństwem online swoich dzieci - tak wynika z najnowszej ankiety przeprowadzonej na zlecenie firmy Kaspersky przez organizację badawczą Savanta.

Mimo to rodzice poświęcają średnio tylko 46 minut na rozmowy ze swoimi dziećmi na temat zagrożeń internetowych w całym okresie ich dzieciństwa.

Jedna z głównych obaw rodziców dotyczy prywatności oraz bezpieczeństwa online dzieci. I jest to obawa uzasadniona, ponieważ - jak wynika z badania firmy Kaspersky - ponad 9 na 10 dzieci w wieku od 7 do 12 lat posiada obecnie urządzenie z dostępem do internetu, takie jak smartfon, tablet czy komputer.

+ więcej...
17.09.2019 |

Zagadkowe murale T‑Mobile w Warszawie. Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów Netflixa?

Malowidła naskalne z Altamiry i Lascaux, wybitne freski Michała Anioła, uliczne graffiti czy zaangażowany społecznie street art Banksy’ego – naścienne obrazy towarzyszą naszej kulturze od paleolitu po dziś dzień.

Od tego tygodnia wachlarz malowideł w przestrzeni publicznej poszerzył się o dwa murale T‑Mobile, na których mieszkańcy Warszawy mogą rozpoznać bohaterów seriali Netflix.

Dziesięciu artystów, ponad 310 litrów farby i tydzień pracy – tyle wystarczyło, by w dwóch centralnych punktach stolicy – przy ulicach Pięknej i Jaworzyńskiej – stworzyć przykuwające wzrok murale z bohaterami produkcji oryginalnych Netflixa.

Do końca września mieszkańcy stolicy mogą podziwiać malowidła zaprojektowane specjalnie dla warszawskiej przestrzeni – poza naszą stolicą tych unikalnych grafik nie można zobaczyć nigdzie na świecie.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 16 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 10 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij