Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

SerczerNET Małgorzata Nienałtowska

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca Usług Internetowych, Telefonii Stacjonarnej i Telewizji na terenie całej gminy Czarna Białostocka, Wasilków (Wasilków, Nowodworce, Karakule, Studzianki, Ogrodniczki) oraz gmina Sokółka - obie Rozedranki, Hałe, Straż, Lebiedzin, Kantorówka, ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: SerczerNET Małgorzata Nienałtowska

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Białystok - Białystok - Miejski Informator Lokalny
Białystok - Netcom IT Sp z o.o.
CZARNA BIAŁOSTOCKA - SerczerNET Małgorzata Nienałtowska
Łapy - FALCONN Falkowski Tomasz
Białystok - HomeNet Technologies
Białystok - Dipol Sp. z o.o.
Łapy, Uhowo - KAKADU
Wasilków - Siata - Krzysztof Jelski
Białystok - TVK-NET
Kleosin - SOWA


Aktualności

20.09.2019 |

Polacy wybierają coraz lepsze i coraz większe smartfony. Szybko rośnie też sprzedaż smartwatchy

Polski rynek telefonii komórkowej rośnie nieprzerwanie od kilku lat, choć ostatnio wzrost jest odnotowywany raczej pod względem wartości, a nie ilości.

Wynika to stąd, że Polacy coraz chętniej wybierają produkty premium. Po drugie, stawiają na wysoką jakość i wydajność, przez co zyskują m.in. smartfony z dużymi ekranami.

W pierwszym półroczu br. prawie co drugi sprzedany ekran miał wyświetlacz o przekątnej powyżej 6 cali. Bardzo szybko rośnie też popyt na smartwatche i inne inteligentne dodatki do noszenia.

Jak wynika z analiz GfK, w pierwszym półroczu br. sprzedaż w tym segmencie spadła o 5 proc. w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej. Z drugiej strony – obroty wzrosły o 4 proc.

+ więcej...
20.09.2019 |

Kaspersky pomaga w eliminowaniu luk w popularnym oprogramowaniu do automatyzowania systemów przemysłowych

Badacze z zespołu Kaspersky ICS CERT odkryli luki w popularnych strukturach wykorzystywanych do tworzenia urządzeń przemysłowych, takich jak programowalne sterowniki logiczne (ang. Programmable Logic Controllers, PLC) czy interfejs człowiek-maszyna (ang. Human-Machine Interface, HMI).

Urządzenia te stanowią serce niemal każdego zautomatyzowanego zakładu przemysłowego - są wykorzystywane od infrastruktury krytycznej po procesy produkcyjne.

Zidentyfikowane luki potencjalnie umożliwiały osobom postronnym przeprowadzenie potajemnych, niszczycielskich ataków - zarówno zdalnych, jak i lokalnych - na organizacje, w których wykorzystywane są urządzenia PLC oparte na strukturze autorstwa firmy CODESYS(r).

Po uzyskaniu raportu od firmy Kaspersky producent niezwłocznie załatał wykryte podatności. 

+ więcej...
20.09.2019 |

Zaproszenie na wystawę Halo, dziewczyny! Kobiety w firmie Ericsson u progu XX wieku

Ericsson uroczyście otworzył wystawę „"Halo, dziewczyny! Kobiety w firmie Ericsson u progu XX wieku” w kompleksie biurowym Parku Rozwoju.

Wystawa przygotowana przez Ambasadę Szwecji ilustrowana jest historycznymi zdjęciami firmy Ericsson oraz szwedzkich i polskich archiwów.

Prawdziwym rarytasem są zdjęcia z prywatnych zbiorów rodzin telefonistek z przełomu XIX i XX wieku.

Wystawa została przygotowana przez Ambasadę Szwecji w Polsce z okazji 100-lecia odnowienia stosunków dyplomatycznych między Szwecją a Polską. 

+ więcej...
19.09.2019 |

Do 800 ton dwutlenku węgla rocznie: wpływ kryptokoparek na środowisko

W 2018 roku kryptokoparki webowe, czyli aplikacje działające w przeglądarce internetowej i wydobywające kryptowaluty dla zysku cyberprzestępców, mogły zużyć aż 18,8 gigawatów energii elektrycznej - tak wynika z badania firmy Kaspersky dotyczącego wpływu kopania kryptowalut w przeglądarkach na gospodarkę i środowisko.

Tyle samo energii zużywa w ciągu godziny Polska, co oznacza, że w wyniku tej aktywności do atmosfery emitowanych jest blisko 800 ton dwutlenku węgla.

Web mining, czyli kopanie kryptowalut za pośrednictwem aplikacji działających w przeglądarkach internetowych, to zagrożenie, z którym wielu użytkowników może regularnie się stykać, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy.

O tym, że mamy z nim do czynienia, możemy się dowiedzieć dopiero wtedy, gdy sprawdzimy kod źródłowy strony internetowej lub zauważymy, że niektóre zasoby sieciowe przeciążają urządzenia. 

+ więcej...
19.09.2019 |

Taylor Swift pierwszą headlinerką Open’er Festival Powered by Orange 2020

Taylor Swift, absolutna ikona ostatniej dekady, zdobywczyni 10 nagród Grammy i jedna z najbardziej wpływowych artystek na świecie headlinerką Open’er Festival Powered by Orange 2020.

Koncert 3 lipca w Gdyni będzie jej pierwszym występem w Polsce.

W sierpniu fani Taylor Swift doczekali się jej siódmego albumu „Lover”, który natychmiast znalazł się na pierwszym miejscu Billboardu, a kawałki „Me!”, „You Need to Calm Down” czy „Lover” momentalnie rozgrzały serwisy streamingowe do czerwoności.

Nic dziwnego – mówimy o artystce, która przez ponad dekadę zbudowała status popowej legendy.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 7,2 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 384 kb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 1,8 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij