Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

RANET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma Ranet oferuję usługę stałego i szybkiego dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych i firm na terenie gminy Lipnica Wielka i Jabłonka.

Naszym celem jest stworzenie profesjonalnej bezprzewodowej sieci z szybkim dostępem do Internetu na terenie Orawy. Stosujemy nowoczesne urządzenia teletransmisyjne, przystosowane do pracy w trudnych warunkach pogodowych i technicznych. Ich parametry jakościowe oraz wydajność gwarantują niezawodność i wieloletnie działanie. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Bańska Wyżna - ITEcomp
Lipnica Wielka - RANET
Nowy Sącz - CST Sp.J
Piekielnik - Intel-Dom
Nowy Targ - NTVK
Raba Wyżna - BestNet
Nowy Targ - KOMPEX
Jabłonka - Orawska Sieć Szerokopasmowa 'OrawaNET' s.c.
Szczawnica - PPHU "UIR"
Czarny Dunajec - PROJEKT Piotr Owsianka


Aktualności

28.02.2020 |

The Cure na Open’erze. Jedyny koncert festiwalowy w Europie.

„Ponad 4 dekady działalności i niepodważalny status absolutnej legendy. Dziś z wielką dumą i ogromną radością ogłaszamy – The Cure headlinerem Open’era 2020.

Wydarzenie to jest tym bardziej wyjątkowe, że będzie to jedyny europejski koncert festiwalowy zespołu w tym roku”, powiedział Mikołaj Ziółkowski, szef Alter Art, organizatora Open’er Festival powered by Orange.

Czeka nas niezwykła sobotnia noc w Gdyni i niesamowita edycja festiwalu. Do zobaczenia na Opene’rze.

The Cure to jeden z najbardziej kultowych zespołów na świecie. Ich debiutancki album „Three Imaginary Boys” ukazał się w 1979 roku, a wydany nieco później singiel „Boys Don’t Cry” do dziś pozostaje jednym z ich najbardziej rozpoznawalnych klasyków.  

+ więcej...
28.02.2020 |

Kaspersky Innovation Hub prezentuje Polys Voting Machine - pierwsze urządzenie do głosowania oparte na technologii łańcucha bloków

Polys, rozwijany w ramach Kaspersky Innovation Hub projekt mający na celu stworzenie bezpiecznej platformy do głosowania online dla firm, uniwersytetów oraz partii politycznych, doczekał się prototypu swojej nowej maszyny do głosowania - Polys Voting Machine.

Jest to pierwsze tego typu urządzenie, które wykorzystuje technologię blockchain i współpracuje z systemem głosowania elektronicznego Polys, dzięki czemu wszystkie głosy - zarówno te oddawane w lokalach wyborczych, jak i na prywatnych urządzeniach głosujących - mogą być bezpiecznie przesyłane i przetwarzane.

Głosujący mogą wybrać sposób oddawania głosów, a organizatorzy - wprowadzić opcję bezpiecznego głosowania online z gwarancją prywatności.

+ więcej...
28.02.2020 |

IPLA z nowymi aplikacjami i funkcjami na dużym ekranie

Serwis rozrywki internetowej IPLA sukcesywnie wprowadza rozwiązania mające na celu zwiększenie dostępności oferowanych treści.

Wśród nowości na uwagę zasługują: aplikacja IPLA dla urządzeń Apple TV – jako pierwszy polski serwis VOD, funkcja Chromecast oraz dostępność pakietu IPLA POLONIA, kierowanego do użytkowników spoza Polski, na telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen.

Zgodnie z obraną strategią IPLA konsekwentnie pracuje nad zwiększeniem dostępności platformy i wygody korzystania z niej na różnych urządzeniach.

Serwis jako pierwszy wprowadził aplikację dla Samsung Smart TV, dzięki czemu użytkownicy otrzymali możliwość oglądania meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy UEFA w jakości 4K na dużym ekranie.  

+ więcej...
28.02.2020 |

Jak zmieniać szkoły na lepsze dzięki technologiom? Rusza nabór wniosków do projektu Lekcja:Enter, który podniesie cyfrowe kompetencje nauczycieli.

Druga edycja „Lekcji:Enter” startuje 2 marca. Placówki doskonalenia nauczycieli z całego kraju mogą składać wnioski o dofinansowanie na organizację szkoleń z wykorzystania e-zasobów w edukacji.

Oprócz grantu otrzymają pełne wsparcie – trenerów do prowadzenia tych szkoleń przygotują eksperci.

Za inicjatywę odpowiada Fundacja Orange w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Instytutem Spraw Publicznych.

Jak pokazują badania, ponad połowa uczniów uważa, że internet odgrywa w ich edukacji pozytywną rolę. Jednocześnie ci sami uczniowie mówią, że jeśli nauczyciele korzystają z sieci podczas lekcji, to głównie by pokazać film (81,2%) lub prezentację (77,6%). 

+ więcej...
27.02.2020 |

Badanie Ericsson: Polscy przedsiębiorcy otwarci na 5G

71,5% przedsiębiorców uważa, że technologia 5G zwiększy konkurencyjność polskiej gospodarki wobec innych krajów Unii Europejskie, a tylko 3% zdecydowanie wyklucza taką możliwość.

Polskie firmy oczekują szybkiego wdrożenia technologii 5G i wykorzystania jej potencjału do rozwoju własnego biznesu i krajowej gospodarki – wynika z badania Ericsson Polska zrealizowanego we współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą.

Największe nadzieje na polepszenie koniunktury dzięki technologii 5G widzą managerowie średnich przedsiębiorstw (50-249 pracowników).

75,6% respondentów z tej grupy uważa, że sieć 5G zdecydowanie zwiększy lub będzie miała pozytywny wpływ na konkurencyjność polskiej gospodarki.  

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 40 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4,5 Mb/s
xDSL - łącze 30 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 512 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij