oferty internetu w polsce
    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Marton Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Spółka Marton rozpoczęła działalność jako operator telewizji kablowej w 1993 roku w miejscowości Golub - Dobrzyń. Na dzień dzisiejszy siecią Marton objętych jest kilkanaście polskich miast, m.in. Lipno, Myszków, Zawiercie, Jabłonowo Pomorskie, Wałycz. Marton prowadzi działalność telewizyjną, radiową oraz usługi dostępu do internetu. Swoim Abonentom udostępnia szerokopasmowe łącze przy użyciu światłowodów. Zapraszamy na www.marton.pl.

Zadzwoń na infolinię portalu i dowiedz się więcej!
703 302 555
(koszt połączenia 2,08 zł/minuta)

Zapytaj o ofertę poprzez formularz
Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Giżycko - INM Sp. z o.o.
Myszków - Blue-System
Warszawa - UPC internet
Gdynia - Multimedia Polska
Wielgie - Flex-Net Polska
Niegowa - DESIRE (desire24.com)
Warszawa - Internet LTE Plus
Zawiercie - RedLAN
Opole - AirMAX - AirNET
Łazy - ZebraNet


Aktualności

29.05.2015 |

T-Mobile promuje Jump! proFirma dla pracowników - prawdziwą wisienkę na torcie wśród ofert dla przedsiębiorców.

T-Mobile rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej, w której promowana jest oferta Jump! proFirma.

Kampanie skierowane są do właścicieli małych firm, którzy mogą dołączyć swoich pracowników do Jump! proFirma w promocyjnym abonamencie za 24,99 zł netto.

W tej cenie przedsiębiorcy dla swoich pracowników otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci w kraju.

+ więcej...
29.05.2015 |

HAPPY DAYS, czyli aż 60 GB w specjalnej promocji w e-sklepie Plusa!

Tylko do 1 czerwca w sklepie internetowym www.plus.pl można nawet za 35 zł miesięcznie mieć w Plusie Internet LTE z pakietem aż 60 GB i routerem mobilnym lub stacjonarnym!

+ więcej...
29.05.2015 |

Sufitowy punkt dostępu Wi-Fi CAP300 dla małych i średnich firm od EDIMAX

EDIMAX Technology – producent szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego – wprowadził do oferty bezprzewodowy, sufitowy punkt dostępu CAP300.

Jedno urządzenie obsługuje do 50 użytkowników jednocześnie, sprawdzi się więc w biurach i instytucjach, gdzie potrzebny jest nieprzerwany dostęp do sieci Wi-Fi dla wielu użytkowników.

CAP300 jest zgodny z technologią 802.11n co umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300Mb/s.

Dzięki punktowi dostępu zasięg sieci bezprzewodowej zwiększa się i jest stabilny, co eliminuje znacząco ilość „martwych punktów”.

Urządzenie może być zasilane przez kabel sieciowy Ethernet, ponieważ obsługuje standard PoE 802.3af (Power over Ethernet).

+ więcej...
29.05.2015 |

Wind Mobile komunikuje miliony Polaków

Jeden z wiodących operatorów mobilnych w Polsce uruchomił komercyjnie nowy produkt Wind Mobile - platformę telekomunikacyjną ESR (Enhanced Sender Receiver), która na nowo definiuje komunikację na linii użytkownik-użytkownik oraz użytkownik-operator i dostosowuje ją do realiów zmieniającego się świata.

Wind Mobile, polski lider w obszarze rozwiązań dla branży telekomunikacyjnej, z powodzeniem zakończył proces projektowania i wdrożenia systemu ESR 2.0.

System dostarcza szeroki wachlarz funkcjonalności przeznaczonych do uporządkowanej wymiany wiadomości pomiędzy serwisami operatora i użytkownikami. 

+ więcej...
29.05.2015 |

Fortinet otrzymał zgodę na przejęcie Meru Networks

Przedstawiciele Fortinet – dostawcy zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego i Meru Networks – jednej z największych firm specjalizujących się w produkcji zaawansowanych rozwiązań bezprzewodowych dla biznesu i administracji, podpisali porozumienie o akwizycji Meru przez Fortinet.

Dzięki przejęciu portfolio Fortinet wzbogaci się o zaawansowane produkty Meru, a tym samym firma będzie mogła skuteczniej pozyskiwać klientów z wartego ponad 5 miliardów dolarów światowego rynku sieci Wi-Fi .

Zgodnie z porozumieniem Fortinet zapłaci 1,63 dolara za akcję Meru, w efekcie czego łączna kwota transakcji ma przekroczyć 44 miliony dolarów.

Proces przejęcia powinien zostać zrealizowany w trzecim kwartale 2015 roku.
 

+ więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 65 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 7 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 56 kb/s:
GSM - łącze 512 kb/s: