Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MIKROLAN Sp. z o.o.

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Operator Mikrolan oferuje Państwu stały dostęp do internetu technologią radiową jak również kablową.

Swoim zasięgiem obejmujemy tereny Gminy: Błonie, Leszno, Kampinos, Teresin, Baranów, Grodzisk Mazowiecki.

Dostęp bezprzewodowy realizowany jest w technologii 2,4 GHz i 5GHz oraz w paśmie licencjonowanym.


Fima nasza stawia od początku na pełne zadowolenie naszych klientów. Od lat staramy się na terenie na którym działamy dostarczyć naszym abonentom internet wg ich zapotrzebowania i możliwości.

Jesteśmy jednym z dostawców internetu drogą radiową na terenie Gminy Błonie i sąsiednich gmin w promieniu około 10 – 20 kilometrów od Błonia.

Dostarczamy internet dla osób indywidualnych jak i firm. Każdego dnia pracujemy nad bezpieczeństwem i poprawą świadczonych przez nas usług.

 

... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz
Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Piastów - Landtech s.c
Łomianki - ARMA-SAN Sp.J. Bartczuk, Kownacki
Ożarów Mazowiecki - NETFALA
Walendów - Martel Marta Bienia - sekocin.net
Warszawa - PTU WLAN-TECH PLUS
Łomianki - IBS - Internet Business System
Warszawa - UPC internet
Grodzisk Mazowiecki - NetFast S.C.
Warszawa - Nitronet Sp. z o.o.
WARSZAWA - koszalkaNET.pl


Aktualności

06.07.2015 |

500 Mb/s Internet w Multimedia Polska!

Multimedia Polska jest pierwszym ogólnopolskim operatorem telekomunikacyjnym, który wprowadza pakiet internetowy 500 Mb/s.

W ofercie pojawia się także nowy pakiet 250 Mb/s.

Dodatkowo, operator uruchomił usługę, dzięki której klienci mogą dwukrotnie zwiększyć szybkość transferu wysyłania danych w stosunku do wartości jaką posiadali w swoim obecnym pakiecie, bez konieczności zmiany obecnych warunków promocyjnych.

+ więcej...
06.07.2015 |

JA+ Abonament, czyli wszystko bez limitu: rozmowy, SMS-y, a teraz także Internet LTE! data: 2015-07-02

Od 2 lipca Plus wprowadza nowa odsłonę oferty abonamentowej.

Nowością w ofercie jest możliwość nielimitowanego korzystania z Internetu LTE w smartfonie.

Powiększone też zostały podstawowe pakiety internetowe, a pakiet roamingowy dostępny jest już w abonamencie 49,99 zł.

Nowe taryfy JA+ Abonament to: nielimitowany Internet LTE – nowość! jeszcze większe aż do 10 GB podstawowe pakiety internetowe, pakiet minut w roamingu na terenie UE już w taryfie za 49,99 zł, rozmowy bez limitu na numery komórkowe, rozmowy bez limitu na numery stacjonarne, nielimitowane SMSy i MMSy, telewizja IPLA w telefonie – bezpłatny pakiet IPLA Plus dla wszystkich oraz trzy pakiety tematyczne IPLA od abonamentu za 49,99 zł.

Taryfy JA+ Abonament to możliwość korzystania ze wszystkich usług bez limitu. Dzięki usłudze „LTE BEZ LIMITU" można teraz bez ograniczeń korzystać w smartfonie z Internetu w tej technologii. 

+ więcej...
06.07.2015 |

RAPORT UKE: UPC W ŚCISŁEJ CZOŁÓWCE OPERATORÓW

UPC Polska znajduje się w ścisłej czołówce operatorów, oferujących internet, telewizję i telefon – wynika z najnowszego raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Jesteśmy niewątpliwym liderem wśród operatorów kablowych – blisko 40 proc. abonentów korzystało z usług UPC Polska.

UPC jest niewątpliwie jest także jednym z liderów w dostarczaniu usługi internetowej – w gronie operatorów telekomunikacyjnych oferujących stacjonarny dostęp do sieci UPC zajmujemy drugie miejsce z udziałem w rynku na poziomie 13,5 proc.

W sumie w 2014 r. 90 proc. gospodarstw domowych w Polsce miało dostęp do sieci, a z internetu korzystało ponad 13 mln abonentów.

+ więcej...
06.07.2015 |

Surfuj bezpiecznie w Internecie i na wodzie!

Plus we współpracy z firmą F-Secure przygotował specjalną akcję promocyjną na tegoroczny letni sezon urlopowy.

Klienci, którzy aktywują usługę Ochrona Internetu na dowolnym urządzeniu (komputerze, tablecie lub smartfonie) otrzymają w prezencie wakacyjny materac.

Promocja „Ochrona na wakacje" trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

+ więcej...
06.07.2015 |

Lubelska sieć szerokopasmowa: Ruszają konsultacje dla operatorów

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności przedsiębiorców telekomunikacyjnych, do udziału w publicznych konsultacjach dotyczących propozycji cennika usług oraz wzoru umowy ramowej i wzorów umów szczegółowych Operatora Infrastruktury lubelskiej regionalnej sieci szerokopasmowej. Konsultacje są organizowane wspólnie przez Operatora Infrastruktury lubelskiej sieci szerokopasmowej – firmę GLENBROOK INVESTMENTS Sp. z o.o. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie i będą prowadzone za pośrednictwem strony www.szerokopasmowe.lubelskie.pl, w okresie od 1 do 9 lipca 2015 r.

+ więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 64 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 2,5  Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 3,5 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s: