Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MGK **** (4.00/10)

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT
MGK jest największym i najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym oferującym stały dostęp do Internetu w technologii światłowodowej FTTX i bezprzewodowej na obszarze Powiatu Otwockiego, Powiatu Garwolińskiego oraz gmin Góra Kalwaria, Magnuszew, Warka, Halinów i ich okolicach.

Nie musisz posiadać linii telefonicznej aby skorzystać z usług MGK!
U nas płacisz tylko za INTERNET, bez dodatkowych opłat za linię telefoniczną!

Zapytaj o ofertę poprzez formularz
Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
Artur W
2009-06-03 17:23
ocena:10
Nadspodziewanie dobry niezawodny internet. Pomoc techniczna ekspresowa. Przydzielana prędkość powyżej normy. Niezawodność 100% Poznałem 4 firmy dające internet w Góra Kalwaria i MGK jest najlepsza.

tani internet kablowy

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,5 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 30 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 7 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 20 Mb/s: