Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

MAXNET

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


MAXNET
ul. Wańkowicza
59-700 Bolesławiec


Lub skontaktuj się z operatorem poprzez poniższy formularz:

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:Aktualności

29.11.2015 |

Smart Plany LTE Open – więcej mobilnych korzyści dla klientów Neostrady i telefonu domowego

Łączenie usług stacjonarnych i mobilnych w Orange staje się bardziej opłacalne dzięki nowej ofercie pięciu Smart Planów LTE Open.

Klienci Neostrady lub telefonu domowego mogą teraz zyskać co miesiąc nawet 50 zł rabatu w abonamencie komórkowym oraz pakiety do 30 GB mobilnego internetu.

Dwa spośród nowych planów umożliwiają korzystanie z kilku kart SIM w ramach jednego abonamentu. Pozwala to użytkownikowi dzielić się usługami ze swoimi bliskimi.

To rozwinięcie dostępnej od czerwca specjalnej oferty mobilnej dla użytkowników usług stacjonarnych. Nowe plany oparte są na wprowadzonych pod koniec sierpnia  Smart Planach LTE. 
 

+ więcej...
29.11.2015 |

Tylko w T-Mobile: pierwszy na świecie smartfon 4K Sony Xperia Z5 Premium z wyjątkowym prezentem

Klienci T-Mobile, którzy cenią sobie najwyższą jakość i dobry styl,  mogą skorzystać z ciekawej propozycji – najnowszy flagowiec od Sony, Xperia Z5 Premium jest już dostępny w zestawie ze śnieżnobiałymi słuchawkami Sony SBH 60 w prezencie.

+ więcej...
29.11.2015 |

IPLA najpopularniejszą mobilną aplikacją VOD w Polsce!

Aplikacja największej telewizji internetowej IPLA na system operacyjny Android przekroczyła liczbę 5 milionów pobrań.

Czyni ją to jedną z najbardziej popularnych polskich aplikacji w Google Play oraz najpopularniejszą mobilną aplikacją VOD w Polsce.

W ostatnim czasie pojawiły się nowe wersje aplikacji IPLA dla urządzeń mobilnych z Androidem oraz telewizorów Smart TV firm Samsung, Panasonic i Toshiba.

+ więcej...
29.11.2015 |

Aplikacje 3.0 stają się coraz popularniejsze. Pozwalają zaoszczędzić czas i ułatwiają życie

Z badania zleconego przez firmę Libentis wynika, że prawie połowa Polaków ma wyłącznie dla siebie tylko dwie godziny dziennie.

Dlatego poszukiwane i doceniane są wszelkie narzędzia, które pozwalają zaoszczędzić kilka dodatkowych minut.

Temu służyć mają mobilne aplikacje 3.0, które wykorzystując lokalizację i zachowania użytkownika, analizują dane i dostarczają mu spersonalizowane informacje.

Dzięki temu oszczędza ona czas, a czasem także pieniądze. Internet 3.0 to kolejny punkt zwrotny w technologii. Jest odpowiedzią na potrzeby ludzi zapracowanych i żyjących w zbyt szybkim tempie.

+ więcej...
29.11.2015 |

Dwa abonamenty bez limitu w cenie jednego oraz internet za 1zł w świątecznej ofercie Orange dla Firm

Okres świąteczny i koniec roku to w każdej firmie czas poszukiwania okazji i najlepszych ofert, które pozwalają firmie korzystać z potrzebnych jej usług, a przy tym nie obciążają jej portfela.

Z myślą o tym, Orange przygotował wyjątkową ofertę dla klientów, którzy chcą kupić usługi lub przedłużyć swoją umowę zyskując więcej i taniej niż dotychczas.

Tylko w Orange mogą skorzystać z najlepszej oferty na rynku i zamówić dwa dodatkowe abonamenty w cenie 15 zł + VAT za każdy,  z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci oraz pakietem 4,5 GB internetu LTE.

Dodatkowo, za złotówkę dostaną kartę SIM z 2 GB internetu LTE miesięcznie.

+ więcej...
tani internet kablowy

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 1 Gb/s
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 100 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 80 Mb/s :
GSM - łącze 1 Mb/s: