Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

LT-NET Łukasz Tokarczyk

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Internet Grywałd, Krościenko n/D, Krośnica, Hałuszowa

Świadczymy usługi w dostępie do Internetu na terenie całej gminy Krościenko nad Dunajcem. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Łącko - ADK SYSTEM
Bańska Wyżna - ITEcomp
Rabka-Zdrój - WikNET
Nowy Sącz - CST Sp.J
Piekielnik - Intel-Dom
Nowy Targ - NTVK
Raba Wyżna - BestNet
Nowy Targ - KOMPEX
Szczawnica - PPHU "UIR"
Czarny Dunajec - PROJEKT Piotr Owsianka


Aktualności

17.10.2019 |

Szkoły coraz lepiej przygotowane na cyfrową edukację. Do szybkiego internetu podłączanych jest średnio 100 szkół dziennie

Projekt Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej zakłada, że do końca 2019 roku blisko 11 tys. szkół zostanie podłączonych do światłowodu, a do końca 2020 roku w zasięgu szybkiego internetu znajdą się wszystkie szkoły w Polsce.

– Projekt jest mocno rozkręcony, podłączamy do OSE ok. setki szkół dziennie – mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski.

Jak podkreśla, OSE wraz z ekosystemem towarzyszącym – m.in. edukacją z zakresu cyberbezpieczeństwa, szkoleniami dla nauczycieli i materiałami do wykorzystania na lekcjach, które zapewni NASK – podniesie efektywność całego procesu edukacji.

+ więcej...
17.10.2019 |

Firma Kaspersky ogłasza zwycięzców swojego zaproszenia do wspólnego rozwijania pomysłów biznesowych, które skierowała do startupów

Firma Kaspersky wybrała cztery startupy technologiczne - Enigmedia, Enigmatos, Naboo and Sedicii - w ostatniej turze zaproszenia do składania propozycji technologicznych w ramach programu Kaspersky Open Innovation Program uruchomionego w maju 2019 r.

Wraz z tymi innowacyjnymi projektami znana na świecie firma będzie tworzyć i rozwijać nowe możliwości biznesowe w dziedzinie cyberbezpieczeństwa takich branż jak Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT), transport, łańcuch bloków oraz ochrona przed oszustwami.

Firma Kaspersky, jako globalny podmiot działający w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, skupia się na innowacjach i wierzy w potrzebę generowania nowych pomysłów i rozwiązań na tych rynkach w celu zwalczania coraz liczniejszych zagrożeń.

+ więcej...
16.10.2019 |

Bezpieczniejsza sieć w małej i średniej firmie dzięki nowej usłudze Zyxel SecuReporter Cloud Analytics

Usługa Zyxel SecuReporter Cloud Analytics optymalizuje monitorowanie i raportowanie zagrożeń sieci firmowej.

Znacząco wpływa na wykrywanie zagrożeń i zapobieganie im. Ta usługa wizualnej analizy zagrożeń upraszcza złożone i czasochłonne monitorowanie sieci.

Zyxel prezentuje nowe zaawansowane funkcje usługi w chmurze SecuReporter, która stanowi integralny element zapór sieciowych Zyxel ATP. Od października 2019 roku będzie dostępna dla wszystkich zapór sieciowych USG z rocznym pakietem licencji.

Usługa pomoże małym i średnim firmom oraz dostawcom usług zarządzanych (MSP) w podjęciu szybkich działań przeciwko zagrożeniom sieciowym.

+ więcej...
16.10.2019 |

Internet Rzeczy pod ostrzałem: Kaspersky wykrył ponad 100 milionów ataków na inteligentne urządzenia w I połowie 2019 r.

Pułapki firmy Kaspersky - czyli sieci wirtualnych kopii różnych aplikacji oraz urządzeń połączonych z internetem - wykryły w ciągu pierwszych sześciu miesięcy bieżącego roku 105 milionów ataków na urządzenia Internetu Rzeczy pochodzących z 276 000 unikatowych adresów IP.

Liczba ta jest siedmiokrotnie wyższa w stosunku do pierwszej połowy 2018 r., gdy wykryto jedynie około 12 milionów ataków pochodzących z 69 000 adresów IP.

Wykorzystując słabe zabezpieczenia produktów IoT, cyberprzestępcy intensyfikują swoje wysiłki ukierunkowane na tworzenie i czerpanie korzyści finansowych z sieci zainfekowanych urządzeń tego typu.

Liczba cyberataków na urządzenia Internetu Rzeczy rośnie: chociaż coraz więcej osób i organizacji nabywa "inteligentne" (połączone z siecią i interaktywne) urządzenia, np. routery lub kamery monitoringu, nie wszyscy uważają, że warto je zabezpieczać. 

+ więcej...
16.10.2019 |

Zaaplikuj sobie prezent – T‑Mobile startuje z akcją Happy Fridays

Piątek to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany dzień tygodnia, a od 18 października klienci T‑Mobile będą mieli jeszcze jeden powód, by intensywnie wyglądać piątku.

Już za dwa dni startuje cotygodniowa akcja Happy Fridays, w ramach której klienci z abonamentem, na kartę i w MIX-ie będą otrzymywać różnorodne benefity.

Co trzeba zrobić, by je otrzymać? Zasada jest prosta: masz aplikację Mój T‑Mobile, masz prezent. Darmowe paczki internetu, bezpłatne usługi dodatkowe czy zniżki na smartfony i urządzenia w T‑Mobile, – to tylko niektóre z prezentów, które na wyciagnięcie ręki, a nawet na wyciągnięcie kciuka, będą mieli klienci, korzystający z aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Począwszy od 18 października, w każdy kolejny piątek, użytkownicy będą mogli aktywować w aplikacji nowe prezenty – zupełnie za darmo..

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 10 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 5 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij