Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Internet w Krakowie

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca symetrycznego i asymetrycznego internetu na terenie Krakowa, Wieliczki i Rajska. Dostarczamy również internet za pomocą urządzeń mobilnych.

Firma powstała w Krakowie i działa w branży informatycznej od 1996 roku. Od początku istnienia firmy główny nacisk został położony na jakość usług, ich bezpieczeństwo oraz niezawodność. Dzięki doborowi optymalnych rozwiązań sprzętowych, programowych a także ludzkich możemy konkurować i to z powodzeniem ze znacznie wiekszymi i bardziej renomowanymi firmami znajdujacymi sie na naszym rynku. W naszych Krakowskich węzłach pracuje najwyższej klasy sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny. Najstarsze punkty dostępowe istnieją od 1997 roku i są to jedne z pierwszych komercyjnych węzłów internetowych w Krakowie. Suma naszych łącz BGP na terenie Krakowa, Wieliczki i Rajska wynosi łącznie 500 Mbps. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Węgrzce - Backspace S.C.
Kraków - Słoneczko.net - Internet Kraków
Kraków - P.P.H.U Artus
Czernichów - FHU VILNET
Tarnów - ZETO S.A.
Wieliczka - C-PARTNER Adam Ciężarek
Kraków - NaszaSiec.NET Kraków
Rzeszotary - FASTERMEDIA S.C.
Kraków - GiGaNET Mogilany
Kraków - Petroinform.Net


Aktualności

21.10.2019 |

Samsung Galaxy Fold w sprzedaży w sieci Plus!

W sprzedaży w sieci Plus pojawił się przełomowy na rynku SAMSUNG GALAXY FOLD - składany smartfon, który na nowo definiuje kategorię urządzeń technologii mobilnej.

To urządzenie inne niż wszystkie, a z racji ekskluzywności będzie sprzedawany tylko i wyłącznie w czterech salonach Plusa: dwóch w Warszawie oraz w Katowicach i Wrocławiu.

Galaxy Fold to pierwszy smartfon ze składanym ekranem!

Już teraz dostępny jest w sprzedaży w PLUSIE w dwóch wersjach kolorystycznych (czarny i srebrny).

+ więcej...
21.10.2019 |

Platforma Kaspersky Anti Targeted Attack uzyskuje najwyższe wyróżnienie w testach pełnego łańcucha ataku przeprowadzonych przez SE Labs

Platforma Kaspersky Anti Targeted Attack zdobyła najwyższe wyróżnienie (AAA) w pierwszym teście "Breach Response" przeprowadzonym przez organizację SE Labs.

Rozwiązanie zostało przetestowane z wykorzystaniem szeregu zaawansowanych ataków hakerskich mających na celu złamanie zabezpieczeń systemów i przeniknięcie do atakowanych sieci.

Laboratorium testowe emulowało zachowanie rzeczywistych cyberprzestępców poprzez przeprowadzanie pełnego łańcucha ataku, od prób uzyskania pierwotnego dostępu po wykonanie, utrzymanie stanu trwałego oraz dalsze rozprzestrzenianie infekcji w sieci, eskalację uprawnień, dostęp do informacji uwierzytelniających oraz kradzież danych.

Udany cyberatak nie kończy się na uzyskaniu dostępu do systemu.  

+ więcej...
21.10.2019 |

Samsung Galaxy Fold w ofercie T‑Mobile

W dniu premiery Samsunga Galaxy Fold na polskim rynku, klienci mogą nabyć to pierwsze na świecie urządzenie z elastycznym wyświetlaczem Infinity Flex w wybranych sklepach stacjonarnych T‑Mobile.

Smartfon jest dostępny w ofercie dla klientów indywidualnych i firm, a jego ceny w ofercie abonamentowej zaczynają się od 5729 zł. Smartfon? A może tablet?

Samsung Galaxy Fold to składane urządzenie, które tworzy zupełnie nową kategorię mobilną, zmieniając sposób interakcji, komunikacji i korzystania ze smartfona.

Ten dopracowany, smukły i zamknięty w elegancko wykończonej obudowie telefon sprawia, że wszystko, co potrzebne, jest widoczne jak na dłoni.

+ więcej...
21.10.2019 |

Poczta Polska z tradycyjnego operatora pocztowego przestawia się na obsługę e-handlu. Za 5 lat usługi paczkowe i kurierskie mają stanowić dużą część jej przychodów

Polska to jeden z najszybciej rosnących rynków e-commerce, co pociąga za sobą równie dynamiczny wzrost rynku przesyłek.

Według szacunków Poczty Polskiej w 2023 roku jego wartość wzrośnie prawie dwukrotnie do poziomu 12 mld zł, a operatorzy obsłużą już ok. 850 mln paczek.

Spółka chce być beneficjentem tego wzrostu i z tradycyjnego operatora pocztowego przestawić się na obsługę e-commerce.

Stąd zwiększone inwestycje, m.in. w rozwój sieci Odbiór w Punkcie, własną sieć samoobsługowych automatów paczkowych i budowę nowych hubów logistycznych.

+ więcej...
21.10.2019 |

Xiaomi Mi A3 - mocny budżetowiec

Jeśli należycie do grona osób, które korzystają głównie z podstawowych funkcjonalności telefonu, tzn. dzwonicie, wysyłacie maile i smsy, przeglądacie internet czy oglądacie filmiki na YouTube i uważacie, że płacenie kilku tysięcy złotych za smartfon to duża przesada, to macie dużo racji.

Szczególnie w ostatnich latach, kiedy modele budżetowe i te ze średniej półki oferują coraz więcej w coraz niższych cenach.

To wszechstronne urządzenia, które idealnie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania, a do tego wyglądem nie ustępują zbytnio swoim dużo droższym konkurentom.

Wystarczy tu spojrzeć na Xiaomi Mi A3, który pojawił się właśnie w ofercie sieci Plus i z pewnością skradnie serca wielu użytkowników - szczególnie w ofercie abonamentowej z bezpłatnymi rozmowami, SMSami, MMSami i dużym 12 GB pakietem internetu, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał urządzenia bez obaw o dodatkowe koszty.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij