szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

HOTNET SLASH Krzysztof Malec

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Dostawca internetu na terenie Chotomowa i okolic. Zasięgiem obejmuje:- Chotomów- Dąbrowę Chotomowską - Olszewnicę Nową- Olszewnicę Starą- Kałuszyn- Skrzeszew- Jabłonnę. --- Krzysztof Malec. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Oceń operatora: HOTNET SLASH Krzysztof Malec

Opinie i komentarze mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Warszawa - SFERIA
Warszawa - KBT Sp. z o.o.
Legionowo - Point Internet Provider
Jabłonna - Ultra Fast IT
Legionowo - SMLW w Legionowie
Serock - INTERMED
Legionowo - Spółdzielcza Sieć Telewizji Przewodowej w Legionowie
Legionowo - GVT Sp. z o.o.
Chotomów - HOTNET SLASH Krzysztof Malec
Łomianki - Quest-Net


Aktualności

16.03.2018 |

Prilex: zestaw szkodliwych narzędzi pozwalających na klonowanie płatniczych kart czipowych chronionych PIN-em

Badacze z Kaspersky Lab ujawnili, że ugrupowanie stojące za szkodliwym oprogramowaniem Prilex, które atakuje terminale obsługujące karty płatnicze (POS), potrafi użyć skradzionych danych dotyczących kart kredytowych do stworzenia funkcjonalnych, fizycznych kart płatniczych.

Zagrożenie to występuje obecnie w Ameryce Łacińskiej i jest znane ze swojego przyjaznego dla przestępców modelu biznesowego, który sprawia, że przeprowadzenie ataków staje się niepokojąco proste.

Wykorzystywanie płatniczych kart czipowych chronionych za pomocą numeru PIN rozpowszechniło się na całym świecie w ciągu ostatniej dekady, co nieuchronnie zwróciło uwagę cyberprzestępców.

Badacze z Kaspersky Lab monitorujący cyberprzestępczość finansową w Ameryce Łacińskiej odkryli, że szkodliwe oprogramowanie Prilex ewoluowało i potrafi teraz atakować tę technologię.

+ więcej...
16.03.2018 |

Już co czwarty cyberatak dotyczy urządzeń mobilnych. Oszuści próbują przejąć kontrolę nad płatnościami i danymi osobistymi

Cyberprzestępcy atakują internautów średnio kilkanaście razy na godzinę.

Najczęściej incydenty dotyczą wyłudzania pieniędzy, poufnych danych albo wymuszania okupu w zamian za odzyskanie zaszyfrowanych danych.

W ubiegłym roku co miesiąc zespół bezpieczeństwa CERT Orange Polska identyfikował blisko 150 tys. podejrzeń incydentów, z czego ok. tysiąca było poważnymi naruszeniami bezpieczeństwa.

W ubiegłym roku ponadtrzykrotnie wzrósł również odsetek zagrożeń dotyczących urządzeń mobilnych, które stanowią już jedną czwartą wszystkich – wynika z najnowszego raportu CERT Orange Polska za 2017 rok.

+ więcej...
16.03.2018 |

Szybki internet w mazowieckich gminach. Powstała Mazowiecka Unia Światłowodowa

Z inicjatywy Orange Polska i przedstawicieli gmin: Piaseczno, Podkowa Leśna, Mińsk Mazowiecki i Nieporęt powołano dziś Mazowiecką Unię Światłowodową.

Jej celem jest zapewnienie szerokopasmowego internetu mieszkańcom Mazowsza, likwidacja „białych plam” w województwie oraz rozwój społeczeństwa informacyjnego.

Pierwszego dnia przystąpiło do niej 16 gmin z regionu.

W 103 mazowieckich gminach Orange Polska przygotowuje się do realizacji inwestycji związanych z szerokopasmowym internetem współfinansowanych ze środków  Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). 

+ więcej...
16.03.2018 |

Poczta Polska: Pocztex najpopularniejszą marką kurierską dla sklepów internetowych

Pocztex, kurierska marka Poczty Polskiej, cieszy się największym zainteresowaniem wśród właścicieli sklepów internetowych działających w Polsce.

Jak wynika z analizy wykonanej na zlecenie Furgonetka PL Pocztex znalazł się na pierwszym miejscu najpopularniejszych firm kurierskich.

W badaniu sprawdzono łącznie 1046 eSklepów, które podzielono na dwie grupy.

W pierwszej znalazły się małe oraz średnie podmioty, w drugim – tylko duże.

+ więcej...
16.03.2018 |

T‑Mobile oferuje sprawdzone rozwiązania Smart City

Autonomiczny videomonitoring, który zaalarmuje po upadku przechodnia, zdalne sterowanie oświetleniem, a może system hotspotów informujący o najciekawszych wydarzeniach w mieście?

To wszystko dostępne jest już teraz, w najnowszej ofercie T‑Mobile.

Po zakończeniu programów pilotażowych operator proponuje miastom sprawdzone innowacyjne rozwiązania dla Smart City.

W 2017 roku T‑Mobile Polska wspólnie z władzami Nysy i Pionek przeprowadził pilotażowe wdrożenia rozwiązań Smart Cities. 

+ więcej...
najtańszy internet i telewizjaNajtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 500 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4,5 Mb/s
xDSL - łącze 150 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,25 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij