oferty internetu w polsce
    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Gissnet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Główną misją firmy Gissnet jest dostarczanie taniego i nielimitowanego dostępu do Internetu dla mieszkańców domków wolno stojących, bloków, firm i instytucji na terenie Głuchołaz. Naczelną zasadą naszej firmy jest rozwój oraz stałe podnoszenie jakośc ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz
Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:Aktualności

02.07.2015 |

Neostrada w Superpromocji za 39,90 zł, a do tego abonament komórkowy za pół ceny

Duża obniżka cen Neostrady oraz bardzo korzystne pakiety łączące usługi stacjonarne i mobilne – to najnowsze propozycje Orange dla internautów.

Dzięki Superpromocji, szybki domowy internet bez limitu transferu danych o prędkości do 80 Mb/s będzie można kupić już za 39,90 zł miesięcznie.

Ponadto, specjalnie dla użytkowników Neostrady lub telefonu domowego przygotowano trzy nowe plany komórkowe z nielimitowanymi usługami, tańsze aż o 30 złotych.

Przykładowo, w nielimitowanym planie Super Smart Plan Open obniżka sięga aż 50%.

+ więcej...
02.07.2015 |

INEA buduje na Winogradach

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Winograd. Jeszcze w tym roku na os. Zwycięstwa będą mogli korzystać z nowoczesnych usług INEA świadczonych przy wykorzystaniu sieci światłowodowej wybudowanej w technologii FTTH.

Stanie się tak dzięki decyzji Prezesa UKE, który udzielił INEA dostępu do nieruchomości na os. Zwycięstwa.

Oznacza to, że jeszcze w tym roku ponad 3,5 tys. mieszkań na Zwycięstwa znajdzie się w zasięgu nowoczesnej sieci światłowodowej wybudowanej przez INEA. Decyzja Prezesa UKE podlega natychmiastowemu wykonaniu.

+ więcej...
02.07.2015 |

JUŻ 60 KANAŁÓW W JAKOŚCI HD. POLSAT FOOD NETWORK HD W TELEWIZJI CYFROWEJ UPC

UPC Polska poszerza ofertę telewizji cyfrowej i 29 czerwca wprowadziła Polsat Food Network HD.

To nowy kanał, który prezentuje świeże spojrzenie na telewizję kulinarną, oferując przy tym doskonałą rozrywkę.

Nowa pozycja dostępna będzie w najwyższej jakości obrazu i dźwięku w pakiecie MAX. To już 60. kanał w jakości HD.

+ więcej...
02.07.2015 |

Cyfrowy Polsat przełącza się na nowoczesny systemem kompresji MPEG-4

Od października br. Cyfrowy Polsat będzie świadczył swoje usługi telewizyjne wyłącznie w dającym nowe możliwości i zapewniającym lepszą jakość sygnału standardzie kompresji MPEG-4.

Rezygnuje tym samym ze starszego i mniej efektywnego systemu MPEG-2.

Przejście na MPEG-4 będzie odbywało się etapami, a zakończenie procesu planowane jest na koniec września br.

Blisko 100% abonentów Cyfrowego Polsatu korzysta już z dekoderów HD przygotowanych do odbioru MPEG-4. Pozostali mogą dokonać ich nieodpłatnej wymiany u operatora.

+ więcej...
02.07.2015 |

Grupa Multimedia Polska wśród laureatów Diamentów Forbesa!

Grupa Multimedia Polska, czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych, znalazła się w gronie laureatów „Diamentów Forbesa”, czyli firm, które osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych i osiągnęły największy przeciętny wzrost wartości w latach 2011-2013.

Grupa Multimedia Polska znalazła się na 2. miejscu w rankingu dużych firm z województwa pomorskiego, które osiągnęły przychody powyżej 250 mln zł, a w skali ogólnopolskiej została sklasyfikowana na 19. pozycji.

+ więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze :
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 21 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 7 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 Mb/s:
GSM - łącze 1 Mb/s: