Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Eltronik

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Telewizja, Telewizja kablowa, Telewizja cyfrowa, Telewizja HD, Internet, Internet Radiowy, Internet bezprzewodowy, Telefon, Telefon stacjonarny

Twój Net to usługa szybkiego, szerokopasmowego dostępu do globalnej sieci Internet, świadczona przez Eltronik "MEDIA" Sp. z o.o. - Sp. k. Dzięki internetowi z "ELtronik-a" mogą Państwo pracować, bawić się, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności, a także rozmawiać przez telefon dzięki technologii VoIP. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Giżycko - INM Sp. z o.o.
Nowe Miasto Lubawskie - Nowe Miasto Lubawskie - Miejski Informator Lokalny
Brodnica - Brodnica - Miejski Informator Lokalny
Gdańsk - P.H.P.U. ARONET
Nowe Miasto Lubawskie - novakom
Brodnica - Eltronik
Grudziądz - Nortis
Golub - Dobrzyń - Marton Sp. z o.o.
Olsztyn - MSI Telekom sp. z o.o. sp. k.


Aktualności

21.10.2019 |

Samsung Galaxy Fold w sprzedaży w sieci Plus!

W sprzedaży w sieci Plus pojawił się przełomowy na rynku SAMSUNG GALAXY FOLD - składany smartfon, który na nowo definiuje kategorię urządzeń technologii mobilnej.

To urządzenie inne niż wszystkie, a z racji ekskluzywności będzie sprzedawany tylko i wyłącznie w czterech salonach Plusa: dwóch w Warszawie oraz w Katowicach i Wrocławiu.

Galaxy Fold to pierwszy smartfon ze składanym ekranem!

Już teraz dostępny jest w sprzedaży w PLUSIE w dwóch wersjach kolorystycznych (czarny i srebrny).

+ więcej...
21.10.2019 |

Platforma Kaspersky Anti Targeted Attack uzyskuje najwyższe wyróżnienie w testach pełnego łańcucha ataku przeprowadzonych przez SE Labs

Platforma Kaspersky Anti Targeted Attack zdobyła najwyższe wyróżnienie (AAA) w pierwszym teście "Breach Response" przeprowadzonym przez organizację SE Labs.

Rozwiązanie zostało przetestowane z wykorzystaniem szeregu zaawansowanych ataków hakerskich mających na celu złamanie zabezpieczeń systemów i przeniknięcie do atakowanych sieci.

Laboratorium testowe emulowało zachowanie rzeczywistych cyberprzestępców poprzez przeprowadzanie pełnego łańcucha ataku, od prób uzyskania pierwotnego dostępu po wykonanie, utrzymanie stanu trwałego oraz dalsze rozprzestrzenianie infekcji w sieci, eskalację uprawnień, dostęp do informacji uwierzytelniających oraz kradzież danych.

Udany cyberatak nie kończy się na uzyskaniu dostępu do systemu.  

+ więcej...
21.10.2019 |

Samsung Galaxy Fold w ofercie T‑Mobile

W dniu premiery Samsunga Galaxy Fold na polskim rynku, klienci mogą nabyć to pierwsze na świecie urządzenie z elastycznym wyświetlaczem Infinity Flex w wybranych sklepach stacjonarnych T‑Mobile.

Smartfon jest dostępny w ofercie dla klientów indywidualnych i firm, a jego ceny w ofercie abonamentowej zaczynają się od 5729 zł. Smartfon? A może tablet?

Samsung Galaxy Fold to składane urządzenie, które tworzy zupełnie nową kategorię mobilną, zmieniając sposób interakcji, komunikacji i korzystania ze smartfona.

Ten dopracowany, smukły i zamknięty w elegancko wykończonej obudowie telefon sprawia, że wszystko, co potrzebne, jest widoczne jak na dłoni.

+ więcej...
21.10.2019 |

Poczta Polska z tradycyjnego operatora pocztowego przestawia się na obsługę e-handlu. Za 5 lat usługi paczkowe i kurierskie mają stanowić dużą część jej przychodów

Polska to jeden z najszybciej rosnących rynków e-commerce, co pociąga za sobą równie dynamiczny wzrost rynku przesyłek.

Według szacunków Poczty Polskiej w 2023 roku jego wartość wzrośnie prawie dwukrotnie do poziomu 12 mld zł, a operatorzy obsłużą już ok. 850 mln paczek.

Spółka chce być beneficjentem tego wzrostu i z tradycyjnego operatora pocztowego przestawić się na obsługę e-commerce.

Stąd zwiększone inwestycje, m.in. w rozwój sieci Odbiór w Punkcie, własną sieć samoobsługowych automatów paczkowych i budowę nowych hubów logistycznych.

+ więcej...
21.10.2019 |

Xiaomi Mi A3 - mocny budżetowiec

Jeśli należycie do grona osób, które korzystają głównie z podstawowych funkcjonalności telefonu, tzn. dzwonicie, wysyłacie maile i smsy, przeglądacie internet czy oglądacie filmiki na YouTube i uważacie, że płacenie kilku tysięcy złotych za smartfon to duża przesada, to macie dużo racji.

Szczególnie w ostatnich latach, kiedy modele budżetowe i te ze średniej półki oferują coraz więcej w coraz niższych cenach.

To wszechstronne urządzenia, które idealnie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania, a do tego wyglądem nie ustępują zbytnio swoim dużo droższym konkurentom.

Wystarczy tu spojrzeć na Xiaomi Mi A3, który pojawił się właśnie w ofercie sieci Plus i z pewnością skradnie serca wielu użytkowników - szczególnie w ofercie abonamentowej z bezpłatnymi rozmowami, SMSami, MMSami i dużym 12 GB pakietem internetu, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał urządzenia bez obaw o dodatkowe koszty.

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 7 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 700 Mb/s
xDSL - łącze 50 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 45 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij