Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Elex

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Firma świadczy usługi stałego dostępu do internetu na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i w miejscowościach położonych na obrzeżach miasta (Bodzechów, Boksycka). Drogą kablową świadczy usługi na osiedlu Pułanki bloki od 31 do 51. Technologią radiową podłącza abonentów z pozostałej części Ostrowca i okolic. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Ostrowiec Świętokrzyski - Ostrowiec Świętokrzyski - Miejski Informator Lokalny
Łódź - Agencja Promocyjna Femur
Ostrowiec Św. - Elex
Ostrowiec Św. - Info NET
KIELCE - FORTES
Ostrowiec Świętokrzyski - RJK-Radiotechnika
Ostrowiec Świętokrzyski - Sieci Blokowe
Ostrowiec Świętokrzyski - Active-Net s.c.
Jędrzejów - LASER


Aktualności

21.08.2019 |

Dzięki bankowości internetowej można podpisać zdalnie umowę z Orange

Klienci Orange Polska korzystający z bankowości internetowej ING Banku Śląskiego, mogą zdalnie zawrzeć umowę z operatorem.

Dzięki usłudze elektronicznej identyfikacji eID nie będzie już konieczności wizyty w salonie lub podpisywania dokumentu w obecności kuriera.

W ten sposób można podpisać nową umowę abonamentową, bez kupowania smartfona czy innego sprzętu. Proces weryfikacji tożsamości zajmuje maksymalnie do kilkudziesięciu sekund i jest całkowicie bezpieczny.

Poprzez wniosek w systemie bankowości internetowej Moje ING przekazywane są jedynie te dane, które są niezbędne do zawarcia umowy w Orange Polska.

+ więcej...
21.08.2019 |

#SuperSzybkiInternet, #Ponadczasowy i #NaCzasie w nowej #OfercieDlaStudentów od UPC Polska

Przygotowujesz się do zajęć lub egzaminu? Oczekujesz szybkiego, stabilnego i docierającego do każdej części Twojego domu połączenia?

Chcesz błyskawiczne streamować filmy oraz muzykę oraz pobierać je w ciągu milisekund? A może jesteś graczem, dla którego prędkość, brak opóźnień i wysoki standard Wi-Fi jest kluczowy? Brzmi znajomo?

Mamy coś dla Ciebie! Pakiety z internetem światłowodowym o prędkości do 150 Mb/s za 49,99 zł miesięcznie lub do 300 Mb/s za 59,99 zł miesięcznie.

Nadal mało? Wybierz prędkość do 500 Mb/s już za 69,99 zł miesięcznie. Wszystkie opcje ze Smart Wi-Fi oraz pakietem 34 kanałów TV. I to bez zobowiązań czasowych!

+ więcej...
21.08.2019 |

Ekspresowe naprawy dla klientów Orange Smart Care

Firma Digital Care uruchomiła stacjonarny punkt napraw w salonie Orange Smart Store w warszawskim „Sezamie”.

Z usług punktu mogą korzystać wszyscy klienci, którzy posiadają usługę Orange Smart Care. Naprawy są przeprowadzane także w trybie ekspresowym, który trwa nie dłużej niż 2 godziny.

Stacjonarny punkt napraw to udogodnienie dla osób, którym zależy na czasie i które nie chcą korzystać z usług kuriera. Wystarczy przyjść do salonu Orange Smart Store w warszawskim „Sezamie” i przekazać uszkodzony telefon w Strefie Napraw.

Standardowa naprawa potrwa maksymalnie do 5 dni, natomiast możliwe jest jej skrócenie do 2 godzin.

+ więcej...
20.08.2019 |

Orange współorganizuje turniej dla graczy Fortnite. Dla mistrzów wysokie nagrody.

Jesteś świetnym graczem i chcesz się sprawdzić?

Właśnie ruszyły zapisy na Orange Community Cup w Fortnite, które współorganizuje Orange Polska.

Dla najlepszych pula nagród w wysokości 27 tys. zł. Fortnite to gra akcji free-to-play, która cieszy się ogromną popularnością milionów graczy na świecie.

Została wyprodukowana dwa lata temu przez Epic Games i należy gatunku battle royale, w którym uczestnicy grają na specjalnej mapie z uzbrojeniem i przedmiotami pomocnymi w przetrwaniu.

+ więcej...
20.08.2019 |

UPC Polska kontynuuje wzrost w II kwartale

UPC Polska zwiększyło w II kwartale 2019 bazę klientów i liczbę cyfrowych subskrypcji o odpowiednio 5 300 oraz 25 900.

Tym samym, w pierwszej połowie roku wzrost liczby usług cyfrowych był pięciokrotnie większy niż w analogicznym okresie 2018 roku.

Dodatkowo, baza klientów sukcesywnie rosła dzięki innowacjom produktowym. W II kwartale 2019 roku UPC ponownie zanotowało wzrost wszystkich głównych wskaźników biznesowych, przy jednoczesnym podnoszeniu wartości oferowanej klientom.

UPC kontynuowało unikalny program zwiększania prędkości internetu, którego skutkiem był wzrost średniej prędkości do ponad 220 Mb/s. Liczba klientów korzystających z usług internetowych UPC wzrosła do 1 203 400, co oznacza wzrost o 11 100 w porównaniu z poprzednim kwartałem oraz 55 600 w ujęciu rok do roku. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 500 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 80 Mb/s 
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 45 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij