Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

DarkSide

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Najszybszy Internet w Częstochowie i okolicach. 100 Mbit/s download / 30 Mbit/s upload w najnowszej technologii AC !! 30 mbit/s download / 10 mbit/s upload w technologii N ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Częstochowa - @Alfanet Małolepszy Marcin
Częstochowa - TELSAT.TV - Telewizja kablowa i światłowodowa
Kłobuck - A-PLUS S.C.
Częstochowa - Czest.net
Częstochowa - Masterkom
Olsztyn - MSK OLMAN
Racibórz - TanioFon
Ostróda - PHU IWKD
Szczekociny - P.H.U. ONLINE s.c.
Częstochowa - SOFT-COM S.C.


Aktualności

28.05.2020 |

Koalicja na rzecz walki z oprogramowaniem stalkerware: nowi członkowie i regiony angażują się w zwalczanie przemocy cyfrowej

Globalny lockdown potwierdza potrzebę silniejszej międzynarodowej grupy roboczej ds. przemocy domowej i oprogramowania stalkerware.

Walka o ochronę konsumentów wciąż trwa - do koalicji powołanej na rzecz zwalczania takiego oprogramowania przystąpiło jedenaście nowych organizacji, zwiększając liczbę partnerów do 21.

Firma Kaspersky jest jednym z partnerów założycielskich koalicji.

Do nowych członków koalicji należą: AEquitas ze swoim Centrum SPARC (Stalking Prevention, Awareness, and Resource Center), Anonyome Labs, AppEsteem Corporation, bff Bundesverband Frauenberatungsstellen und Frauennotrufe, Centre Hubertine Auclert, Copperhead, Corrata, Commonwealth Peoples' Association of Uganda, Cyber Peace Foundation, F-Secure, a także Illinois Stalking Advocacy Center. 

+ więcej...
28.05.2020 |

Giga pakiety internetu w T-Mobile na kartę i MIX

Im więcej gigabajtów, tym lepiej, szczególnie w ostatnim czasie. Dlatego też T-Mobile przygotował atrakcyjne pakiety internetu dla klientów T-Mobile na kartę oraz MIX. 

Będą oni mogli skorzystać z dwóch wersji giga paczek – 15 GB na 30 dni lub 45 GB na 60 dni.

Pakiety można aktywować od środy, 27 maja. Duże paczki internetu zawsze cieszyły się zainteresowaniem klientów, a w ostatnich tygodniach T-Mobile zaobserwował dodatkowy wzrost zapotrzebowania na tę właśnie usługę. 

To bez wątpienia efekt epidemii koronawirusa, która spowodowała wzmożoną pracę i edukację w formie zdalnej. 

+ więcej...
28.05.2020 |

Cyfryzacja Poczty Polskiej przyspiesza

Odbiór listów poleconych w eSkrzynce Poczty Polskiej cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. W ciągu miesiąca od uruchomienia tej usługi, zaczęło z niej korzystać 5 tys. osób. 

Zamiast tradycyjnej papierowej przesyłki, klienci otrzymują polecony w formie elektronicznej.

Na wniosek klienta Poczta Polska przetwarza przesyłkę poleconą w formę dokumentu elektronicznego i udostępnia ją w eSkrzynce, która jest założona przy użyciu profilu zaufanego Klienta.

W eSkrzynce znajduje się zarówno zeskanowana koperta, jak i cała korespondencja. O nadejściu nowej korespondencji adresat jest informowany mailem.

+ więcej...
27.05.2020 |

Adware nie zwalnia: w ciągu trzech miesięcy Kaspersky wykrył trzy popularne aplikacje mobilne z naruszonymi zabezpieczeniami

Badacze z firmy Kaspersky zarejestrowali wzrost liczby aplikacji bombardujących użytkowników niechcianymi reklamami znajdujących się w oficjalnych sklepach z oprogramowaniem.

W ciągu zaledwie trzech miesięcy w sklepie Google Play wykryto trzy nowe aplikacje z modułami adware, które mogą potencjalnie stanowić zagrożenie dla milionów użytkowników.

Adware - rodzaj niechcianego oprogramowania wyświetlającego użytkownikom reklamy - od lat stanowi jedno z najpopularniejszych zagrożeń, które nie są wirusami.

Metody zarabiania pieniędzy na tego rodzaju oprogramowaniu mogą stanowić zagrożenie dla użytkowników oraz zwiększyć przychody twórcom ze względu na wyższą oglądalność dzięki stosowaniu nowych technik. 

+ więcej...
27.05.2020 |

Gigabitowy internet pobudza gospodarkę i wspiera biznes w cyfrowej transformacji

Biznes i praca, edukacja, służba zdrowia i komunikacja między ludźmi – to sfery, które przechodzą przyspieszoną transformację cyfrową w trakcie pandemii koronawirusa, której kołem zamachowym jest coraz powszechniejszy internet gigabitowy.

Już ponad 2,5 mln gospodarstw domowych w 62 miastach w Polsce posiada dostęp do internetu gigabitowego, dzięki wieloletnim inwestycjom UPC Polska.

Do grona gigamiast dołączyły właśnie Lublin, Gliwice i Rzeszów, w których internet o prędkości 1 Gb/s daje klientom nowe możliwości zdalnej pracy, nauki, korzystania ze służby zdrowia, komunikowania się z bliskimi, czy korzystania z cyfrowej rozrywki. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 9 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 15  Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij