Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

DIPOL

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


DIPOL istnieje na rynku od 1994 roku. Od początku swojego istnienia firma zajmuje się tematyką telekomunikacyjną.

Głównym celem firmy jest stałe dążenie do zapewnienia najlepszej jakości odbioru telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu i telefonii stacjonarnej.

Cel ten osiągany jest przez stałą modernizację multimedialnej sieci światłowodowej, przy wykorzystaniu najlepszych na rynku urządzeń i podzespołów, a także rozwiązań technologicznych. ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wągrowiec - Netland
Poznań - Neter Sp. z o.o.
Sypniewo - G.ART Technology
Wągrowiec - KaLiGuLa.NeT Communications Łukasz Targowski
Poznań - Systemia Sp. z o.o.
Wągrowiec - RAKO-LAN.PL Usługi Komputerowe Radosław Kozdęba
Wągrowiec - SYRIUSZ
Radom - Bit.Com
Wronki - AS MEDIA
Stęszew - microLink


Aktualności

19.11.2019 |

TV ONLINE OD VECTRY Z NAJLEPSZĄ OFERTĄ PROGRAMOWĄ WŚRÓD OPERATORÓW KABLOWYCH

TV Online - serwis i aplikacja mobilna Vectry - zbroi się w nowości. Pięć nowych kanałów - HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 - dołączyło właśnie do oferty programowej usługi operatora.

Tym samym, Vectra pozostaje liderem wśród polskich operatorów kablowych, oferując możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych 143 kanałów w domu i 129 poza domem.

W ramach nowości, od 22 października 2019 r., Abonenci Vectry posiadający dostęp do kanałów: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze mogą oglądać te programy także w usłudze TV Online.

Dodatkowo, w myśl hasła usługi „jak chcesz i kiedy chcesz”, użytkownicy serwisu i aplikacji mają do dyspozycji usługę Catch-up TV - funkcję umożliwiającą swobodne oglądanie programów emitowanych do 7 dni wstecz - na 47 kanałach.

+ więcej...
19.11.2019 |

Specjalna oferta świąteczna od UPC Polska. UPCeusz oferuje super pakiety z telewizorami i smartfonami w prezencie

UPC Polska uruchamia wyjątkową ofertę świąteczną.

Teraz do promocyjnych pakietów z superszybkim internetem światłowodowym i cyfrową rozrywką klienci otrzymają w prezencie smartfon Samsung Galaxy A10 lub jeden z markowych, panoramicznych telewizorów ze Smart TV: Samsung 43” albo Sony 40”.

W przypadku dwóch pakietów ze smartfonem Samsung Galaxy A10 w prezencie, klienci mają do wyboru superszybki internet oraz usługi mobilne z pakietem danych 10 GB lub superszybki internet i rozszerzony pakiet cyfrowej rozrywki (165 kanałów Horizon Max), w cenie 99,99 zł i 109,99 zł miesięcznie.

+ więcej...
19.11.2019 |

Piotr Kuszewski w zarządzie Digital Care

Do zarządu firmy Digital Care, największego na polskim rynku dostawcy usługi ochrony urządzeń mobilnych, z dniem 2 października dołączył Piotr Kuszewski.

W spółce pracuje on od października 2018, piastując stanowisko dyrektora finansowego. Kuszewski odpowiada za obszar finansów obejmujący kontroling, księgowość i treasury grupy Digital Care.

Rozszerzenie składu zarządu związane jest z ekspansją spółki na rynki zagraniczne oraz uruchamianiem nowych linii biznesowych.

Zapewnienie stabilnych fundamentów dla międzynarodowej ekspansji Digital Care jest kluczowe dla dalszego rozwoju grupy.

+ więcej...
19.11.2019 |

Technologia 5G – perspektywy dla transportu i logistyki

Technologia 5G znacząco wpłynie na logistykę i będzie podstawą wielu nowoczesnych rozwiązań dla sektora TSL – od dronów i konwojów autonomicznych ciężarówek po czujniki na każdym towarze.

Dzięki możliwościom Internetu Rzeczy i technologii 5G wgląd w całość operacji logistycznych będzie w przyszłości mógł osiągnąć poziom wręcz modelowy.

5G to ultraszybkie połączenie internetowe, oferujące kilkudziesięciokrotnie wyższą prędkość transmisji danych w porównaniu z 4G LTE, ogromną przepustowość łącza i praktycznie brak opóźnień.

Plany uruchomienia sieci piątej generacji wywołują w Polsce i Europie coraz większe zainteresowanie. 

+ więcej...
19.11.2019 |

Firma Kaspersky otrzymuje wyróżnienie Brand of the Year w ramach plebiscytu World Branding Awards

Firma Kaspersky zdobyła wyróżnienie "Brand of the Year" w kategorii oprogramowanie antywirusowe w ramach plebiscytu World Branding Awards.

Wyróżnienie to zostało przyznane w wyniku unikatowego procesu oceny i głosowania podczas prestiżowej ceremonii wręczania nagród zorganizowanej przez World Branding Forum.

Podczas ceremonii wręczenia nagród - która odbyła się 14 listopada w Kensington Palace, w Londynie - wyróżniono najlepsze na świecie marki za ich działalność oraz osiągnięcia. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję, aby globalne marki spotkały się we własnym gronie i poznały sukcesy współuczestników.

Proces oceny składa się z trzech części - wyceny marki, publicznego głosowania oraz badania rynku konsumenckiego. 

+ więcej...
Multimedia Polska - Promocja - Internet 300 Mb/s za 49 zł miesięcznie!

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 150 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 1,25 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij