Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Comdrev

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Oferujemy Bezpieczny Niezawodny Dostęp do Sieci Internet ... więcej
Zapytaj o ofertę poprzez formularz

Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Szczecin - Szczecin - Miejski Informator Lokalny
Szczecinek - Szczecinek - Miejski Informator Lokalny
Grzmiąca - ii-Net
Szczecin - LanTech Networks
Szczecinek - Connect
Karlino - iNET Media group
Szczecinek - Comdrev
Szczecinek - Gawex Media Sp. z o.o.
Dobra - DobryNET


Aktualności

22.08.2019 |

Wzorowy start roku szkolnego z T‑Mobile

Powakacyjny powrót do szkolnej ławki może przyprawić o ból głowy niejedną osobę. T‑Mobile ma jednak remedium na tę bolączkę i wie, jak ułatwić uczniom i rodzicom wrześniowy start.

Już na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego ruszyła oferta „Back to school” obejmująca smartfony, tablety i laptopy w atrakcyjnych cenach z abonamentem komórkowym, internetem mobilnym oraz w ofercie MIX.

Choć nie każdy uczeń i rodzic postrzega królową nauk jako swój ulubiony przedmiot, to z oceną wrześniowej oferty T‑Mobile nikt nie powinien mieć problemów – to się po prostu opłaca.

iPhone 6s 32 GB za 99 zł w abonamencie z nielimitowanym rozmowami, SMS/MMS i Internetem bez limitu danych, 50 GB internetu mobilnego z laptopem Acer Aspire A114-32 w 36 ratach po 69,99 zł/mies., czy w końcu smartfon LG K30 za złotówkę w ofercie MIX 40 – to tylko niektóre z promocji, po które warto sięgnąć jeszcze przed pierwszym wrześniowym dzwonkiem. 

+ więcej...
22.08.2019 |

Bilet komunikacji miejskiej możesz kupić przez telefon w Orange. Szybko i bezpiecznie.

W Warszawie i 70 innych polskich miastach m.in. Słupsku Sopocie, Mysłowicach i Zduńskiej Woli, osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą doliczyć opłatę za przejazd tramwajem czy autobusem do rachunku za usługi telekomunikacyjne.

Wygodnie, szybko, bez szukania kiosków i drobnych. Wystarczy mieć abonament w Orange. Aby zakupić bilet komunikacji miejskiej wystarczy na smartfonie zainstalować aplikację SKYCASH, a w ustawieniach zmienić metodę płatności na „dolicz do rachunku Orange”.

Nie ma potrzeby podłączania do aplikacji karty płatniczej. Mobilny bilet otrzymamy na telefon. Kwota za kupiony bilet zostanie automatycznie doliczona do rachunku Orange i będzie widoczna na kolejnej fakturze.

+ więcej...
22.08.2019 |

Katastrofa spowodowana przez człowieka: połowa incydentów naruszenia cyberbezpieczeństwa w sieciach przemysłowych wynika z błędów pracowników

Mimo automatyzacji czynnik ludzki nadal stanowi zagrożenie dla procesów przemysłowych: w zeszłym roku błędy pracowników lub niezamierzone działania odpowiadały za 52% incydentów dotyczących sieci technologii operacyjnej oraz przemysłowych systemów sterowania.

Według nowego raportu firmy Kaspersky poświęconego stanowi cyberbezpieczeństwa przemysłowego1 problem ten jest osadzony w szerszym, bardziej skomplikowanym kontekście.

Coraz większa złożoność infrastruktur przemysłowych wymaga ochrony oraz umiejętności na bardziej zaawansowanym poziomie.

Niestety, organizacje borykają się z niedoborem specjalistów, którzy potrafią sprostać nowym zagrożeniom, oraz niską świadomością wśród pracowników. Wiele firm przemysłowych szykuje się na cyfryzację sieci przemysłowych oraz przyjęcie standardów Przemysłu 4.0.

+ więcej...
22.08.2019 |

Dobre, złe i brzydkie aspekty implementacji zabezpieczeń sieciowych

Jeśli miałaby istnieć nowoczesna wersja dawnego amerykańskiego dzikiego zachodu, byłby nią świat online. Internet i podłączone do niego urządzenia generują okazje, z których korzystają przestępcy, a egzekwowanie prawa jest… minimalne.

Podobnie jak w słynnym westernie z Clintem Eastwoodem, często jedynym rozwiązaniem jest wzięcie sprawy w swoje ręce lub współpraca z ludźmi, którzy mogą ci pomóc ponieważ dysponują specjalistyczną wiedzą.

Sprawdź, w jaki sposób możesz ukierunkować swojego wewnętrznego Clinta, aby móc rozpoznawać zagrożenia i jak zatrzymać cyberprzestępców poza miastem (a przynajmniej poza siecią).

+ więcej...
22.08.2019 |

WYNIKI NETIA S.A. ZA II KW. 2019 R.

Netia zaprezentowała wyniki finansowe i operacyjne za II kw. 2019 roku. W tym okresie Spółka osiągnęła przychody w wysokości 326 mln zł i wypracowała 90 mln zł Zysku EBITDA, liczonego wg. MSF 17, co oznacza wzrost marży EBITDA do 27,7 proc.

Inwestycje w łącza w technologiach światłowodowych pozwoliły na zwiększenie liczby sprzedanych usług TV w pakietach z dostępem do  internetu i utrzymanie pozytywnego trendu w zakresie ARPU.

W drugim kwartale 2019 roku przychody Netii osiągnęły wartość 326 mln zł, czyli utrzymały się na  poziomie zbliżonym  do poprzedniego kwartału (327 mln zł).

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 15  Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 2 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij