Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

Chojnet

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKT


Operator świadczy usługi dostępu do internetu w następujących miejscowościach:
Brusy, Chojnice, Nieżychowice, Sławęcin, Nowa Cerkiew, Charzykowy, Zalesie, Leśno, Lubnia, Swornegacie,

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Przechlewo - BARNET
Brusy - "TELSAT"
Chojnice - Petrus Polska Sp. z o.o.
Czersk - FHU MAT - Internet radiowy
Chojnice - Chojnet
- PBHU "LEMAR"
Czersk - PC-NET
Chojnice - Mikronet Chojnice
Osiek nad Notecią - Netria
Chojnice - GLOBAL ABC


Aktualności

01.12.2015 |

Jeszcze więcej internetu 3G i LTE w Orange

W ofercie Orange dostępne są nowe plany internetowe.

Orange proponuje dwie proste oferty, w zależności od sposobu korzystania z internetu mobilnego.

Ich wspólną cechą są bardzo duże pakiety na transmisję danych oraz internet bez limitu zarówno w technologii 3G jak i LTE.

Już za 19,90 zł miesięcznie, klienci mogą swobodnie korzystać z internetu nie ograniczając się pakietem GB.

Nowością jest Internet LTE dla domu, będący świetną alternatywą dla internetu stacjonarnego.

W strefie domowej klienci mogą korzystaćz internetu bez limitu danych, a dodatkowo mają do dyspozycji duże pakiety GB do wykorzystania poza domem.

+ więcej...
01.12.2015 |

Plus rozszerzył zakres testów Wi-Fi Calling

Plus rozszerza zakres testów usługi Wi-Fi Calling o nową aplikację przygotowaną przez firmę Ericsson razem z Taqua, a jednocześnie testuje Wi-Fi Calling natywne.

Natywne Wi-Fi Calling jest rozwiązaniem, które nie wymaga instalowania aplikacji, ale konieczne jest specjalne oprogramowanie telefonu.

Na polskim rynku pierwsze telefony z zainstalowaną obsługą Wi-Fi Calling pojawią się dopiero w przyszłym roku, dlatego już teraz Plus udostępnia klientom aplikację, która w pełni integruje się z podstawowymi funkcjami telefonu, doskonale zastępując natywne VoWi-Fi na większości dostępnych urządzeń.

Natywne rozwiązanie Wi-Fi Calling zostało opracowane i wdrożone we współpracy z firmą Ericsson, która dostarczyła system IMS będący bazą dla świadczenia usług VoWiFi oraz VoLTE, oraz z producentem oprogramowania i sprzętu mobilnego Samsung Electronics, na którego sprzęcie testowano funkcje Wi-Fi Calling w wersji natywnej na smartfony.

+ więcej...
01.12.2015 |

Podwójna radość i „Podwójne Doładowanie” na Święta w Heyah na kartę i T-Mobile na kartę

Świąteczna atmosfera w T-Mobile rozgrzewa się coraz bardziej.

Teraz wszyscy nowi i obecni użytkownicy oferty prepaid w T-Mobile mogą skorzystać z promocji „Podwójne doładowanie” – zarówno klienci pakietów Smart w Heyah, jak i korzystający z oferty T-Mobile na kartę.

Promocja potrwa do 31 grudnia 2015 roku.

+ więcej...
01.12.2015 |

NASK: Polskie banki dobrze sobie radzą z zabezpieczeniem danych i pieniędzy klientów w sieci. Rozwój nowych usług wiąże się jednak ze wzrostem zagrożenia cyberatakami

Polski sektor bankowy pod względem technologicznym znajduje się w światowej czołówce. Szybki rozwój usług stwarza jednak nowe zagrożenia. Na ataki narażeni są przede wszystkim klienci bankowości internetowej.

Problem banków polega na tym, że skuteczne zapobieżenie atakom wymaga wymiany informacji między instytucjami, a to grozi ujawnieniem słabości systemu. Mimo to według NASK polskie banki radzą sobie z ochroną klientów.

Bez wątpienia bezpieczeństwo teleinformatyczne jest poważnym wyzwaniem dla instytucji finansowych i bankowych, trzeba jednak przyznać, że są to instytucje, które dobrze rozumieją, że te zagrożenia występują i starają się robić wszystko, co jest możliwe – mówi Tomasz Kruk, dyrektor operacyjny Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej.

+ więcej...
01.12.2015 |

Świąteczna oferta Smart Planów LTE z telefonem i prezentem do wyboru

W świątecznej ofercie planów abonamentowych, Orange przygotował atrakcyjne prezenty, dla klientów zawierających nową lub przedłużających dotychczasową umowę w ofercie Smart Plan LTE.

Oprócz nowoczesnych telefonów i smartfonów, klienci będą mogli dostać dodatkowy smartfon, tablet, smartwatch lub telefon przystosowany do potrzeb seniorów - w prezencie za 1 zł.

Dzięki temu kupując telefon dla siebie zyskają świąteczny prezent, który będą mogli podarować bliskiej osobie.

+ więcej...
tani internet kablowy

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 5 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 5 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4,5 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s: