oferty internetu w polsce
    Powiększ tekst:
    A
    A
    A
    

BITEX Michał Bednarski

CENNIK OPIS FIRMY MAPA ZASIĘGU KONTAKTDostawca internetu na terenie Kiełczowa.
... więcej

Zadzwoń na infolinię portalu i dowiedz się więcej!
703 302 555
(koszt połączenia 2,08 zł/minuta)

Zapytaj o ofertę poprzez formularz
Ochrona danych: Powierzone nam dane są przetwarzane przez serwis Dostawcy Internetu, wyłącznie w celu informowania Operatorów współpracujących z serwisem o zapotrzebowaniu na usługi dostępu do sieci Internet oraz marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Powierzone nam dane są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Zobacz pozostałych operatorów z okolicy:

Wilczyce - REDE Sp. z o.o. Internet Wrocław
Kiełczów - ITEKOM sp. z o.o.
Oława - RONUS Internet
Wrocław - KRT-NET Sieci i Telekomunikacja
Wrocław - Azyl
Żerniki Wrocławskie - PWPUNKT
Twardogóra - Bluel
Wrocław - STER-net
Radwanice - AmiNet
Sobótka - GreenLan - Twój dostawca Internetu


Aktualności

29.05.2015 |

T-Mobile promuje Jump! proFirma dla pracowników - prawdziwą wisienkę na torcie wśród ofert dla przedsiębiorców.

T-Mobile rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej, w której promowana jest oferta Jump! proFirma.

Kampanie skierowane są do właścicieli małych firm, którzy mogą dołączyć swoich pracowników do Jump! proFirma w promocyjnym abonamencie za 24,99 zł netto.

W tej cenie przedsiębiorcy dla swoich pracowników otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci w kraju.

+ więcej...
29.05.2015 |

HAPPY DAYS, czyli aż 60 GB w specjalnej promocji w e-sklepie Plusa!

Tylko do 1 czerwca w sklepie internetowym www.plus.pl można nawet za 35 zł miesięcznie mieć w Plusie Internet LTE z pakietem aż 60 GB i routerem mobilnym lub stacjonarnym!

+ więcej...
29.05.2015 |

Sufitowy punkt dostępu Wi-Fi CAP300 dla małych i średnich firm od EDIMAX

EDIMAX Technology – producent szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego – wprowadził do oferty bezprzewodowy, sufitowy punkt dostępu CAP300.

Jedno urządzenie obsługuje do 50 użytkowników jednocześnie, sprawdzi się więc w biurach i instytucjach, gdzie potrzebny jest nieprzerwany dostęp do sieci Wi-Fi dla wielu użytkowników.

CAP300 jest zgodny z technologią 802.11n co umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300Mb/s.

Dzięki punktowi dostępu zasięg sieci bezprzewodowej zwiększa się i jest stabilny, co eliminuje znacząco ilość „martwych punktów”.

Urządzenie może być zasilane przez kabel sieciowy Ethernet, ponieważ obsługuje standard PoE 802.3af (Power over Ethernet).

+ więcej...
29.05.2015 |

Wind Mobile komunikuje miliony Polaków

Jeden z wiodących operatorów mobilnych w Polsce uruchomił komercyjnie nowy produkt Wind Mobile - platformę telekomunikacyjną ESR (Enhanced Sender Receiver), która na nowo definiuje komunikację na linii użytkownik-użytkownik oraz użytkownik-operator i dostosowuje ją do realiów zmieniającego się świata.

Wind Mobile, polski lider w obszarze rozwiązań dla branży telekomunikacyjnej, z powodzeniem zakończył proces projektowania i wdrożenia systemu ESR 2.0.

System dostarcza szeroki wachlarz funkcjonalności przeznaczonych do uporządkowanej wymiany wiadomości pomiędzy serwisami operatora i użytkownikami. 

+ więcej...
29.05.2015 |

Fortinet otrzymał zgodę na przejęcie Meru Networks

Przedstawiciele Fortinet – dostawcy zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego i Meru Networks – jednej z największych firm specjalizujących się w produkcji zaawansowanych rozwiązań bezprzewodowych dla biznesu i administracji, podpisali porozumienie o akwizycji Meru przez Fortinet.

Dzięki przejęciu portfolio Fortinet wzbogaci się o zaawansowane produkty Meru, a tym samym firma będzie mogła skuteczniej pozyskiwać klientów z wartego ponad 5 miliardów dolarów światowego rynku sieci Wi-Fi .

Zgodnie z porozumieniem Fortinet zapłaci 1,63 dolara za akcję Meru, w efekcie czego łączna kwota transakcji ma przekroczyć 44 miliony dolarów.

Proces przejęcia powinien zostać zrealizowany w trzecim kwartale 2015 roku.
 

+ więcej...


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 7 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 400 kb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3,5 Mb/s:
GSM - łącze 2 Mb/s: