europasat internet satelitarnyInternet bezprzewodowy

Internet bezprzewodowy to technologia dosyć nowoczesna, nie potrzebuje zbędnego okablowania, ani drogiej infrastruktury. Najczęściej mówiąc o Internecie bezprzewodowym mamy na myśli: Wi-Fi, LTE, GSM, GPRS EDGE, UMTS, HSDPA i inne standardy. Te najpopularniejsze zagadnienia zostały opisane w dziale Internet bezprzewodowy czyli mówiąc po swojsku Internet mobilny bez kabla.
 

poprzednia strona 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 z 167 następna strona

Radzionkowska sieć Compnet 2 jest siecią opartą na szkielecie światłowodowym i świadczy usługi szerokopasmowego dostępu do internetu w technologii Gigabit Ethernet oraz FTTH - światłowód do domu o prędkości do 1000 Mb/s.

Aktualnie dzięki ...


Firma Compower oferuje dostęp do internetu na osiedlach Krakowskich za pośrednictwem łącz bez przewodowych WIFI.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty - stabilnego, bezpiecznego i co najważniejsze : TANIEGO internetu na terenie Nakła i okolic. Internet z naszej firmy jest niesamowicie konkurencyjny :
* nie jest potrzebna żadna linia telefonicz...

Usługa bezprzewodowego dostępu do internetu na terenie Brzeska i przyległych miejscowości.

Telewizja Internet Telefon --- Oferta firmy CONECT. Tani Internet dla Włoszczowy i okolic. Atrakcyjne ceny błyskawiczna realizacja zamówienia.

Internetia Sp. z o.o. jest jednym z największych niezależnych providerów dostępu do Internetu na terenie Polski, świadczący swoje usługi na rzecz klientów indywidualnych. Od grudnia 2008 roku spółka należy do grupy kapitałowej Netia S.A. Spółka dział...

Connectic oferuje szybki, tani oraz bezpieczny dostęp do sieci Internet w technologii HiMax z aktywacją tylko 1 zł! Dbając o komfort naszych Klientów odpowiednio zmieniamy w czasie parametry swoich łącz, zapewniając najwyższą możliwą dostępność usług...

Oferujemy Państwu dostęp do Internetu na terenie miasta Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec oraz Wojkowice Kościelne. Gwarantujemy szybką i przede wszystkim bezawaryjną pracę sieci, opartej o urządzenia najbardziej renomowanych firm.

Operator internetowy na terenie Gliwic. Internet - połączenie kablowe (Ethernet) Dostępne na terenie: Osiedla Mikołaja Kopernika w Gliwicach Internet - połączenie radiowe Dostępne na terenie: Osiedla Mikołaja Kopernika oraz domków jednorodzinnych ...

CosmoNet to nowa i szybko rozwijająca się sieć dostępu do Internetu w rejonie Raciborza.


poprzednia strona 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 z 167 następna strona


najtanszy internet w polsce

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 1,5 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 10 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij