szybki internet satelitarny Tooway - bez limitu danych

Cisco Systems Poland          Oferta Cisco:

         Operatorzy telekomunikacyjni
         Proszę wybrać typ operatora:
Operatorzy sieci telewizji kablowej

Niezależni operatorzy oferujący usługi transmisji głosu, wideo i danych poprzeztechnologie kablowe "ostatniej mili". Najczęściej operatorzy ci obsługują użytkowników indywidualnych, a także małe biura domowe.

Inni licencjonowani operatorzy
Przedsiębiorstwa obsługujące metropolitalne sieci telekomunikacyjne, oferujące usługi transmisji danych, dostęp do Internetu oraz inne usługi w pętli lokalnej (np. Ethernet do mieszkań, DSL i metropolitalne sieci optyczne). Termin ten może też określać operatorów sieci telefonicznych, którzy łączą lokalne obszary dostępowe i transportowe poprzez dzierżawę dostępu do pętli lokalnej oraz oferują firmom i użytkownikom indywidualnym usługi rozmów międzymiastowych.

Dostawcy usług internetowych
Przedsiębiorstwa oferujące dostęp do Internetu na potrzeby firm, użytkowników indywidualnych i innych operatorów ISP. Operatorzy ci mogą realizować połączenia w sieci szkieletowej i do użytkowników końcowych, a większość oferuje także swoim klientom usługi hostingowe.

Operatorzy sieci komórkowych
Operatorzy świadczący usługi transmisji głosu i danych poprzez bezprzewodową infrastrukturę sieci komórkowych, takich jak GSM i 3G.

Operatorzy narodowi
Przedsiębiorstwa, do których należą zarówno lokalne sieci dostępowe, jak i międzymiastowe sieci szkieletowe. Operatorzy ci świadczą usługi transmisji głosu i danych na potrzeby wszystkich segmentów rynku oraz usługi hurtowe dla innych operatorów. Wielu z nich, poprzez ekspansję i przejęcia, działa na rynkach międzynarodowych i buduje międzynarodowe sieci szkieletowe.


Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 150 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 160 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij