Wiadomości

Loading


01.12.2017 | Kaspersky Lab Polska otrzymuje prestiżowe wyróżnienie Symbol Innowacji w Informatyce 2017

Kaspersky Lab Polska, dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, informuje o otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia "Symbol Innowacji w Informatyce 2017" przyznanego przez redakcję "Monitora Rynkowego" w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz "Monitora Biznesu" w "Rzeczpospolitej".

Od siedmiu lat redakcja "Monitora Rynkowego" w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz "Monitora Biznesu" w "Rzeczpospolitej" wyróżnia Symbolami i EuroSymbolami wybitne firmy, jednostki naukowe, samorządy, spółdzielnie i instytucje kulturalne. Laureatów łączą wspólne wartości, znakomita polityka zarządzania i jakości, rozwój innowacyjności oraz aktywność w przestrzeni społecznej.

Przyznając firmie Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. wyróżnienie "Symbol Innowacji w Informatyce 2017", kapituła doceniła spółkę jako jednego z najszybciej rozwijających się innowatorów w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających przed szkodliwym oprogramowaniem, atakami internetowymi oraz zaawansowanymi cyberzagrożeniami wymierzonymi w firmy, przemysł i infrastrukturę krytyczną.

Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. - polska firma działająca w ramach grupy kapitałowej Kaspersky Lab - aktywnie funkcjonuje od 2001 r., dostarczając rozwiązania tworzone przez międzynarodowy zespół ekspertów, zapewniające bezpieczeństwo systemów informatycznych niezależnie od wektora i pochodzenia ataku. Z dwoma biurami - w Warszawie i Częstochowie - Kaspersky Lab Polska zatrudnia ponad 50 specjalistów. Polska spółka od początku postawiła na profesjonalną obsługę swoich klientów, organizując rozbudowane zespoły analityków zagrożeń oraz wsparcia technicznego (obecnie dział pomocy technicznej Kaspersky Lab Polska funkcjonuje 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu), a także na rozwój profesjonalnych serwisów internetowych. Firma kładzie duży nacisk na edukację użytkowników, publikując wiele materiałów, które pozwalają na zaznajomienie się z podstawami współczesnych cyberzagrożeń i metodami walki z nimi.

źródło: Kaspersky Lab

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć



01.12.2017 | Okulary VR w prezencie od T‑Mobile na kartę

1 grudnia 2017r. startuje nowa kampania T‑Mobile na kartę.

Operator promować w niej będzie – pod hasłem NeverEnding – superprostą ofertę obejmującą nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i UE oraz 10 GB pakiet danych .

Aktywację oferty T‑Mobile będzie premiować nowoczesnym i wyjątkowym gadżetem - okularami VR.

W T‑Mobile na kartę użytkownik ma do dyspozycji wszystko, czego potrzebuje: w opcji NeverEnding, za 25 zł na 30 dni, otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i w UE, a do tego paczkę 10 GB Internetu w najlepszej sieci LTE (w tym 1,25 GB do wykorzystania w UE). 

+ więcej...
01.12.2017 | Od Nowego Roku dobre zmiany w roamingu w UE dla klientów Orange

Od 1 stycznia 2018 r. Orange Polska zwiększa pakiety GB w roamingu w UE (oraz w państwach zaliczanych do tzw. Strefy 1) w ramach abonamentu oraz obniża cenę MB po wykorzystaniu pakietu.

Obniżką zostaną objęte oferty dla klientów indywidualnych oraz firm, a także usługi realizowane pod marką nju mobile.

Dzięki obniżeniu ceny 1 MB transmisji danych mamy możliwość zwiększenia pakietów GB w roamingu w Strefie 1, wynikających z Polityki Uczciwego Korzystania, przysługujących klientom w poszczególnych planach taryfowych.

Przykładowo w Orange LOVE dla usługi telefon komórkowy aktualny pakiet GB w roamingu w UE wynosi 2,52GB a od Nowego Roku będzie to 3,22GB miesięcznie.

+ więcej...
01.12.2017 | Co nas czeka w cyberbezpieczeństwie w 2018 roku? - Prognozy ekspertów Fortinet

Fortinet, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych cyberzabezpieczeń, przedstawił swoje prognozy na temat zagrożeń informatycznych czekających nas w 2018 roku.

Eksperci z laboratorium FortiGuard Labs przedstawili strategie i metody, które będą wykorzystywane przez cyberprzestępców w najbliższej przyszłości oraz wskazują na potencjalny wpływ cyberataków na globalną gospodarkę.

W ciągu najbliższych lat będziemy świadkami rozwoju przestrzeni cyberataków, przy jednoczesnym zmniejszaniu widoczności i kontroli nad infrastrukturą informatyczną.

Powszechność urządzeń podłączonych od sieci, które uzyskują dostęp do danych osobistych i finansowych – armii urządzeń IoT i infrastruktury krytycznej stosowanych w samochodach, domach, biurach i inteligentnych miastach – oraz rosnąca sieć wzajemnych połączeń stwarzają nowe możliwości dla cyberprzestępców.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 768 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 200 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij